Romelu Lukaku ontwikkelt zich met de week tot de meest onhoudbare speler voor het Belgische
Anderlecht. De middenvelder is met zijn zeventien jaar en flinke dosis talent een doelwit van diverse Europese topclubs, maar volgens
Het Nieuwsblad is Tottenham Hotspur de voornaamste kandidaat.
The Spurs willen volgens het Belgische medium tot het gaatje gaan om Lukaku naar Londen te lokken. Een bod van twintig miljoen euro werd eerder van tafel geveegd, maar de werkgever van onder meer Rafael van der Vaart bereidt zich naar verluidt voor op een nieuwe poging. Daar zou een transfersom van 25 miljoen euro mee gemoeid zijn.
Voor Anderlecht behoort het vertrek van Lukaku tot een serieuze overweging. De club kampte in 2009 met een verlies van 5,5 miljoen euro en kan de transfersom van het supertalent goed gebruiken. De speler zelf liet eerder optekenen dat Chelsea de club van zijn dromen is, maar eerdere onderhandelingen met de Engelse topclub liepen spaak.