Onverwachte sterkhouder helpt Malinwa aan knappe reeks

door
Onverwachte sterkhouder helpt Malinwa aan knappe reeks

Malinwa lijkt sterk op weg naar Play-Off I na de knappe zege op het veld van STVV en de bijhorende negen op negen. De manschappen van Wouter Vrancken hebben sowieso genoeg aan twee zeges maar hopen stiekem op puntenverlies van Racing Genk.

KV Mechelen leek een paar speeldagen geleden uitgeteld na een zwakke nul op twaalf. Het blijft echter knap welke veerkracht Rood-Geel dit seizoen aan de dag legt. Bij elke tegenslag recht deze spelersgroep de rug en slaat het keihard terug. De omstandigheden waarin Malinwa vorig seizoen moest werken zullen daar niet vreemd aan zijn. De spelersgroep hangt enorm goed aan elkaar, is volwassen en kent een prima mix van ervaring (denk maar aan Swinkels, Kaya, De Camargo,...), talentvolle jeugd (Vranckx, Kaboré) en scorend vermogen (Togui, De Camargo en Vanzeir).
De laatste weken manifesteert ook Castro zich in doel. De doelman kwam vorig seizoen over van Heracles en leek op weg om de nieuwe numero uno te worden in het Mechelse doel voor de komende jaren. Door het ontluikend talent van de vertrokken Verrips en de prima prestaties van Thoelen verdween de ervaren doelman echter op de achtergrond. Na het uitvallen van Thoelen pakte Castro nu al drie duels op een rij uit met een clean sheet. Vooral in de laatste wedstrijd op STVV pakte de ervaren goalie uit met enkele knappe reddingen. Met een negen op negen, negen gescoorde doelpunten en nul tegen lijkt er van stress alvast geen sprake te zijn in de Mechelse spelersgroep.

LEES OOK: Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Haalt KV Mechelen Play-Off I?

Meest recent

Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

56
56
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

79
79
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

182
182
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

39
39
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

220
220
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

295
295
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

74
74
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

500
500
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

337
337
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

150
150
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

301
301
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

381
381
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

168
168
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

256
256
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

103
103
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

477
477
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

337
337
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

140
140
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

210
210
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

852
852
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

303
303
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

170
170
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

319
319
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

374
374
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

438
438

Meer sportnieuws