Vidarsson stelt zich vragen bij Lokeren: "Duidelijk dat iets niet klopt"

door
Vidarsson stelt zich vragen bij Lokeren:

Proberen eindigen in schoonheid, dat is zowat het enige wat Lokeren vanavond tegen Beerschot nog rest. Daknam maakt zich zo op voor wat wel eens het afscheid van hun club zou kunnen worden, want de Waaslanders zitten zoals bekend in vieze papieren.


De toekomst van Lokeren hangt zelfs aan een zijden draadje, want het is wachten op een kapitaalsinjectie vanuit het buitenland om het dreigende faillissement af te kunnen wenden. Een situatie waar Arnar Vidarsson, zelf jarenlang actief op Daknam als speler, scout en trainer, maar weinig begrip voor kan opbrengen. De IJslander identificeert zich in Sport/Voetbalmagazine dan ook graag met de fans van de tweedeklasser, die hun club de afgelopen jaren almaar meer de rol zagen lossen.

"De mensen weten dat er geld te kort is, maar horen tegelijk verhalen over nieuwe spelers die 700.000 euro verdienen. Ze weten ook dat vorige zomer met Ortwin De Wolf aan Eupen en Dylan Mbayo aan Gent twee spelers uit de jeugdwerking werden verkocht voor naar verluidt zo'n twee miljoen euro en vragen zich af: is dat om het tekengeld te kunnen betalen van spelers van boven de dertig?", aldus Vidarsson, die de schuld vooral bij eigenaar Louis De Vries legt. "Het is duidelijk dat er iets niet klopt in het businessplan."

LEES OOK: Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

Komt het nog goed met Lokeren?

Meest recent

'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

23
23
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

55
55
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

172
172
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

140
140
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

213
213
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

254
254
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

486
486
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

46
46
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

75
75
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

306
306
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

59
59
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

194
194
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

301
301
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

254
254
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

610
610
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

359
359
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

167
167
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

191
191
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

223
223
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

436
436
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

456
456
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

184
184
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

201
201
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

577
577
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

42
42

Meer sportnieuws