Hoe verging het de spelers van Gent die in 2009 voetballes kregen van AS Roma?

door
Hoe verging het de spelers van Gent die in 2009 voetballes kregen van AS Roma?

AA Gent nam het elf jaar geleden ook al eens op tegen AS Roma. In het Ottenstadion werd het toen een zware afstraffing: 1-7. Francesco Totti scoorde drie keer, toenmalig toptalent Stefano Okaka (ex-Anderlecht), Daniel De Rossi, Tadei en Jérémy Ménez troffen ook raak. Voor AA Gent wist Tim Smolders de ‘eer’ te redden. Wat kwam er van de spelers die toen de wedstrijdselectie haalden?


Bojan Jorgacevic: Speelde nog tot 2011 voor Gent en trok dan naar Club Brugge. Speelde nog voor Erciyesspor en sloot in 2017 zijn carrière af bij Levski Sofia.

Marko Suler: Trok in 2012 op huurbasis naar Hapoel Tel Aviv. Nadien nog actief bij Legia Warschau en Maribor, waar hij in de zomer van 2019 op 36-jarige leeftijd de schoenen aan de haak hing.

Erlend Hanstveit: Trok in 2011 naar Helsingborg. Ging nadien naar Brann Bergen en stopte daar in 2016 op 34-jarige leeftijd zijn profcarrière.


Stef Wils: Ging in 2011 terug naar Westerlo. Verdedigde nog de kleuren van Cercle Brugge, Haladas (Hongarije) en sloot in 2019 zijn loopbaan op 36-jarige leeftijd af bij Lyra-Lierse. Is nu jeugdtrainer bij Antwerp.

Tim Smolders: Ging in 2012 naar Cercle Brugge en stopte op 37-jarige leeftijd bij Zwevezele. Is nu werkzaam binnen de jeugdwerking van Club Brugge.

Mbaye Leye: Speelde na AA Gent nog voor Standard, Zulte Waregem, Lokeren, KAS Eupen en Moeskroen. Is nu T2 van Michel Preud’homme bij Standard.

Randall Azofeifa: Trok voor 1,6 miljoen euro naar Gençlerbirligi. Speelde nog voor Erciyesspor en CS Uruguay en op 35-jarige leeftijd nog altijd actief bij Herediano.


Stijn De Smet: Ging in 2013 naar Waasland-Beveren en was ook nog actief bij KV Kortrijk, Roeselare en speelt op 34-jarige leeftijd momenteel voor Zwevezele.

Milos Maric: Ging in 2010 voor 400.000 euro naar Bochum en speelde daarna nog voor Lierse SK, Lokeren en Waasland-Beveren. Stopte in 2016 toen hij 34 jaar was. Is nu spelersmakelaar.

Zlatan Ljubijankic: Ging in 2012 voor 1 miljoen euro naar het Japanse Omiya Ardija. Hing op zijn 35ste de schoenen aan de haak bij Urawa Reds.

Christophe Grondin: Trok van AA Gent naar Faisaly en speelde nog voor US Castane en speelt op zijn 36ste voor AS Toulouse.

Adriano Duarte: Keerde na AA Gent terug naar Brazilië en verdedigde er de kleuren van Vila Nova, Democrata, Tupi, Santa Rita en Rio Branco. Stopte op zijn 36ste.


Adnan Custovic: Ging naar Beerschot en kwam ook nog uit voor Moeskroen en Doornik. Ging op zijn 35ste op pensioen. Was trainer van KV Oostende en Waasland-Beveren en is nu T2 van Bosnië.

Christophe Lepoint: Momenteel aan de slag bij KV Kortrijk, maar was na AA Gent ook nog actief bij Waasland-Beveren, Charlton en Zulte Waregem.

Bleven op de bank: Frank Boeckx (vierde keeper Anderlecht), Yassine El Ghanassy (zonder club), Elimane Coulibaly (na Westhoek zonder club), Mamoutou N’Diaye (Dinamo Boekarest)

Michel Preud’homme: Ging na AA Gent naar FC Twente en was nadien ook trainer van Al-Shabab en Club Brugge. Nu trainer/vice-voorzitter/technisch directeur bij Standard.

LEES OOK: Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Zal Gent deze keer beter doen dan de 1-7?

Meest recent

Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

9
9
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

56
56
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

12
12
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

24
24
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

141
141
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

38
38
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

42
42
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

305
305
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

110
110
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

146
146
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

283
283
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

61
61
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

23
23
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

48
48
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

92
92
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

166
166
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

91
91
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

123
123
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

213
213
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

236
236
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

234
234
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

72
72

Meer sportnieuws