Hoe verging het de spelers van Gent die in 2009 voetballes kregen van AS Roma?

256 stemmen
Hoe verging het de spelers van Gent die in 2009 voetballes kregen van AS Roma?

AA Gent nam het elf jaar geleden ook al eens op tegen AS Roma. In het Ottenstadion werd het toen een zware afstraffing: 1-7. Francesco Totti scoorde drie keer, toenmalig toptalent Stefano Okaka (ex-Anderlecht), Daniel De Rossi, Tadei en Jérémy Ménez troffen ook raak. Voor AA Gent wist Tim Smolders de ‘eer’ te redden. Wat kwam er van de spelers die toen de wedstrijdselectie haalden?


Bojan Jorgacevic: Speelde nog tot 2011 voor Gent en trok dan naar Club Brugge. Speelde nog voor Erciyesspor en sloot in 2017 zijn carrière af bij Levski Sofia.

Marko Suler: Trok in 2012 op huurbasis naar Hapoel Tel Aviv. Nadien nog actief bij Legia Warschau en Maribor, waar hij in de zomer van 2019 op 36-jarige leeftijd de schoenen aan de haak hing.

Erlend Hanstveit: Trok in 2011 naar Helsingborg. Ging nadien naar Brann Bergen en stopte daar in 2016 op 34-jarige leeftijd zijn profcarrière.


Stef Wils: Ging in 2011 terug naar Westerlo. Verdedigde nog de kleuren van Cercle Brugge, Haladas (Hongarije) en sloot in 2019 zijn loopbaan op 36-jarige leeftijd af bij Lyra-Lierse. Is nu jeugdtrainer bij Antwerp.

Tim Smolders: Ging in 2012 naar Cercle Brugge en stopte op 37-jarige leeftijd bij Zwevezele. Is nu werkzaam binnen de jeugdwerking van Club Brugge.

Mbaye Leye: Speelde na AA Gent nog voor Standard, Zulte Waregem, Lokeren, KAS Eupen en Moeskroen. Is nu T2 van Michel Preud’homme bij Standard.

Randall Azofeifa: Trok voor 1,6 miljoen euro naar Gençlerbirligi. Speelde nog voor Erciyesspor en CS Uruguay en op 35-jarige leeftijd nog altijd actief bij Herediano.


Stijn De Smet: Ging in 2013 naar Waasland-Beveren en was ook nog actief bij KV Kortrijk, Roeselare en speelt op 34-jarige leeftijd momenteel voor Zwevezele.

Milos Maric: Ging in 2010 voor 400.000 euro naar Bochum en speelde daarna nog voor Lierse SK, Lokeren en Waasland-Beveren. Stopte in 2016 toen hij 34 jaar was. Is nu spelersmakelaar.

Zlatan Ljubijankic: Ging in 2012 voor 1 miljoen euro naar het Japanse Omiya Ardija. Hing op zijn 35ste de schoenen aan de haak bij Urawa Reds.

Christophe Grondin: Trok van AA Gent naar Faisaly en speelde nog voor US Castane en speelt op zijn 36ste voor AS Toulouse.

Adriano Duarte: Keerde na AA Gent terug naar Brazilië en verdedigde er de kleuren van Vila Nova, Democrata, Tupi, Santa Rita en Rio Branco. Stopte op zijn 36ste.


Adnan Custovic: Ging naar Beerschot en kwam ook nog uit voor Moeskroen en Doornik. Ging op zijn 35ste op pensioen. Was trainer van KV Oostende en Waasland-Beveren en is nu T2 van Bosnië.

Christophe Lepoint: Momenteel aan de slag bij KV Kortrijk, maar was na AA Gent ook nog actief bij Waasland-Beveren, Charlton en Zulte Waregem.

Bleven op de bank: Frank Boeckx (vierde keeper Anderlecht), Yassine El Ghanassy (zonder club), Elimane Coulibaly (na Westhoek zonder club), Mamoutou N’Diaye (Dinamo Boekarest)

Michel Preud’homme: Ging na AA Gent naar FC Twente en was nadien ook trainer van Al-Shabab en Club Brugge. Nu trainer/vice-voorzitter/technisch directeur bij Standard.

LEES OOK: 'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

Zal Gent deze keer beter doen dan de 1-7?

Meest recent

Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Er hing gisteren iets in de lucht rond Brandon Mechele. Alsof deze wedstrijd meer zou worden dan ...

5
5
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

11
11
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

7
7
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

9
9
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

63
63
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

134
134
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

38
38
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

128
128
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

26
26
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

141
141
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

246
246
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

90
90
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

370
370
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

503
503
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

135
135
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

211
211
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

281
281
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

162
162
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

278
278
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

548
548
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

156
156
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

165
165
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

162
162
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

151
151

Meer sportnieuws