'Makelaar die veel zaken deed met Anderlecht en Moeskroen opgepakt'

door stemmen
'Makelaar die veel zaken deed met Anderlecht en Moeskroen opgepakt'

Het voetbal heeft veel verdoken geldstromen en overal ter wereld beginnen de controles strenger te worden. Iedereen kent ‘Operatie Propere Handen’ ondertussen, maar ook in het buitenland is er het nodige mis. Spaanse media weten dat Fali Ramadani is opgepakt en hij zal worden verhoord.

Hij wordt verdacht van witwassen van geld en belastingfraude. Het is Europol dat een inval deed in een appartement van de makelaar. Ramadani is een grote naam in de makelaarswereld en hij zou onder meer de touwtjes in handen hebben gehad bij Moeskroen. Ook bij RSC Anderlecht was hij goed bekend, want Herman Van Holsbeeck werkte meermaals met hem samen en onder meer Marko Marin, Filip Djuricic en Lazar Markovic kwamen via hem naar Brussel.

Van Holsbeeck werkte met Ramadani ook samen om Marko Grujic indertijd op huurbasis van Liverpool naar Hertha BSC te brengen. De Macedoniër heeft heel wat toppers in zijn portefeuille. Onder meer Kalidou Koulibaly, Christian Kabasele, Miralem Pjanic, Luka Jovic en Luka Milivojevic (ex-Anderlecht) worden door zijn bureau Lian Sports vertegenwoordigd. Ook Stipe Perica en Marko Bakic (Moeskroen) liggen volgens Transfermarkt.nl bij hem onder contract.

LEES OOK: Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

Goede zaak deze acties?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
Verhaeghe op matje geroepen: sanctie voor Club Brugge?

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

13
13
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

83
83
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

87
87
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

95
95
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

374
374
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

566
566
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

354
354
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

184
184
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

112
112
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

73
73
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

197
197
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

381
381
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

187
187
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

99
99
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

33
33
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

268
268
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

272
272
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

421
421
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

422
422
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

285
285
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

161
161
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

147
147
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

54
54
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

202
202

Meer sportnieuws