Guardiola: "Hij is één van de beste ter wereld, uiteraard is er interesse"

333 stemmen
Guardiola:

De UEFA heeft Manchester City twee jaar lang uitgesloten van het Europees voetbal. De club blijft echter niet bij de pakken zitten en trok inmiddels naar het TAS om beroep aan te tekenen tegen deze sanctie. Indien City die juridische strijd echter verliest, dreigt een heuse leegloop binnen de club.


Kevin De Bruyne werd al veelvuldig gelinkt aan een eventueel vertrek, maar ook de naam van Raheem Sterling viel al meermaals. Zijn coach Pep Guardiola vindt het ook niet meer dan normaal dat er interesse heerst in de Engelse aanvaller. "Hij is een van de beste spelers van de wereld en het is normaal dat de grote clubs achter hem aanzitten. Ik weet niet of Real Madrid of Barcelona zijn zaakwaarnemer hebben gebeld. Ik heb echter geen twijfels over zijn toewijding aan het elftal", vertelde hij tegenover de Engelse media.

Met name de twee Spaanse giganten worden dus genoemd. Maar Guardiola vreest niet voor afleiding bij Sterling. "Alle clubs weten dat als Real Madrid over Barcelona op de deur kloppen, er reden tot angst is. Dat zijn misschien wel de beste en sterkste clubs ooit. Dit is normaal en ik begrijp het helemaal. Aan de andere kant zie je elke dag dezelfde toewijding van Raheem. Hij verzet altijd veel werk op aanvallend, maar ook verdedigend gebied."

LEES OOK: Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup
49

Zullen Sterling en De Bruyne volgend seizoen bij City spelen?

Meest recent

Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

3
3
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

73
73
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

136
136
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

111
111
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

38
38
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

302
302
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

16
16
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

125
125
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

69
69
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

856
856
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

706
706
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

229
229
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

36
36
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

383
383
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

364
364
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

496
496
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

369
369
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

421
421
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

52
52
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

186
186
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

576
576
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

256
256
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

121
121
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

358
358

Meer sportnieuws