Guardiola: "Hij is één van de beste ter wereld, uiteraard is er interesse"

door
Guardiola:

De UEFA heeft Manchester City twee jaar lang uitgesloten van het Europees voetbal. De club blijft echter niet bij de pakken zitten en trok inmiddels naar het TAS om beroep aan te tekenen tegen deze sanctie. Indien City die juridische strijd echter verliest, dreigt een heuse leegloop binnen de club.


Kevin De Bruyne werd al veelvuldig gelinkt aan een eventueel vertrek, maar ook de naam van Raheem Sterling viel al meermaals. Zijn coach Pep Guardiola vindt het ook niet meer dan normaal dat er interesse heerst in de Engelse aanvaller. "Hij is een van de beste spelers van de wereld en het is normaal dat de grote clubs achter hem aanzitten. Ik weet niet of Real Madrid of Barcelona zijn zaakwaarnemer hebben gebeld. Ik heb echter geen twijfels over zijn toewijding aan het elftal", vertelde hij tegenover de Engelse media.

Met name de twee Spaanse giganten worden dus genoemd. Maar Guardiola vreest niet voor afleiding bij Sterling. "Alle clubs weten dat als Real Madrid over Barcelona op de deur kloppen, er reden tot angst is. Dat zijn misschien wel de beste en sterkste clubs ooit. Dit is normaal en ik begrijp het helemaal. Aan de andere kant zie je elke dag dezelfde toewijding van Raheem. Hij verzet altijd veel werk op aanvallend, maar ook verdedigend gebied."

LEES OOK: De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Zullen Sterling en De Bruyne volgend seizoen bij City spelen?

Meest recent

Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

5
5
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

15
15
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen3

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

27
27
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

128
128
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

52
52
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

65
65
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

103
103
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

76
76
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

258
258
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

97
97
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

413
413
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

71
71
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

42
42
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

459
459
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

198
198
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

29
29
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

122
122
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

71
71
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

657
657
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

57
57
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

268
268
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

383
383
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

324
324
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

44
44
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

164
164

Meer sportnieuws