"Kon naar Franse topclub, maar koos om bij Anderlecht te blijven"

door

Vrijdagavond trekt KRC Genk naar KV Kortrijk. De drie punten zijn een must in de strijd om Play-off 1 maar een verplaatsing naar het Guldensporenstadion is altijd lastig.

Wie al zeker zal starten tegen Veekaa, behoudens een blessure, dat is doelman Thomas Didillon. De Franse goalie was overbodig bij RSC Anderlecht door de komst van Hendrik Van Crombrugge. In Limburg is hij terug eerste doelman, en dat doet hem plezier. Bij Anderlecht verdween hij steevast op het achterplan en hij had er geen toekomst meer.

"Ik heb een moeilijk half jaar beleefd in Anderlecht, maar ik heb me steeds respectvol gedragen", verklaart Didillon aan Het Laatste Nieuws. "Natuurlijk had ik graag gehad dat de zaken anders waren uitgedraaid. In de zomer kon ik naar een topclub in Frankrijk, maar ik koos ervoor om bij Anderlecht te blijven. Als je dan na één speeldag geslachtofferd wordt, is dat een zware klap. Ik heb afgezien, maar dat is het leven van een voetballer."

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Is Didillon een topkeeper voor de JPL?

Meest recent

Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

47
47
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

46
46
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

26
26
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

24
24
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

139
139
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

282
282
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

183
183
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

113
113
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

314
314
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

180
180
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

321
321
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

152
152
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

83
83
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

615
615
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

289
289
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

687
687
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

474
474
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

299
299
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

185
185
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

146
146
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

117
117
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

105
105
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

73
73
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

179
179
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

190
190

Meer sportnieuws