'Club Brugge mag hopen op volgende knaltransfer'

door
'Club Brugge mag hopen op volgende knaltransfer'

De voorbije weken werd Emmanuel Dennis gelinkt aan meerdere buitenlandse clubs. De interesse van onder andere Sampdoria werd naar voren gebracht, maar de Italianen zijn niet kapitaalkrachtig genoeg om de Nigeriaan binnen te halen.

Wie wél de nodige financiële middelen heeft om Dennis aan te werven, dat is Borussia Dortmund. De club van Thorgan Hazard en Axel Witsel zouden Dennis hoog op de verlanglijst hebben staan en weldra lijkt er een plaatsje te zullen vrijkomen. Jadon Sancho wordt namelijk nadrukkelijk gelinkt aan Chelsea en Manchester City. Al is het onduidelijk of City nog steeds in de running is voor Sancho, nadat de club wellicht twee seizoenen geen Champions League mag spelen.

Daarnaast is het niet uitgesloten dat nog andere kandidaten zich zullen melden voor Sancho, waardoor er in de spelerskern én op financieel vlak flink wat ruimte zal vrijkomen bij de Borussen. De marktwaarde van Sancho wordt namelijk geschat op 120 miljoen euro en Club Brugge zou willen settelen voor een transfersom van om en bij 25 miljoen euro voor Dennis. Club mag dus hopen op een volgende miljoenentransfer.

LEES OOK: 'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Kan Dennis het niveau van Borussia Dortmund aan?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

59
59
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

155
155
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

127
127
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

141
141
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

247
247
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

73
73
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

592
592
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

299
299
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

169
169
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

308
308
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

214
214
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

378
378
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

358
358
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

484
484
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

218
218
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

420
420
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

382
382
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

295
295
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

225
225
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

305
305
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

168
168

Meer sportnieuws