Op deze manier wisten Kindermans, Lukaku én Coucke Doku te overtuigen

door
Op deze manier wisten Kindermans, Lukaku én Coucke Doku te overtuigen

Jérémy Doku was enkele jaren geleden op weg naar Liverpool, maar hij bleef toch bij RSC Anderlecht. Daar mag de club vooral Hoofd Jeugdopleiding Jean Kindermans én Romelu Lukaku voor bedanken. Herman Van Holsbeeck kreeg ook kritiek omdat hij Doku in de deal met Lazar Markovic betrok.


"Ik sprak met Kindermans en op een moment zei ik: ‘We vertrekken’. Hij belde Van Holsbeeck, die mij uitlegde dat Anderlecht Jérémy wilde houden, maar dat ze financieel niet met de Engelse topclubs konden wedijveren. Op dat moment zeiden ze dat Anderlecht Markovic wou en dat ze Jérémy als wisselgeld wilden gebruiken in de deal, maar dat klopt niet. De directie probeerde zoveel mogelijk uit een mogelijke transfer van Doku te halen, maar Kindermans liet niet los. Hij sprak niet enkel over het contract, maar ook over de sportieve toekomst van Jérémy”, zegt de vader aan La Dernière Heure.

Anderlecht schakelde ook Romelu Lukaku in. “Kindermans vroeg zelfs aan Lukaku om een video te maken en die zei dat het voor Jérémy beter was om zijn profdebuut bij Anderlecht te maken en nadien via de grote poort te vertrekken”, zegt de moeder. Ook Coucke was belangrijk. "Toen hij de voorzitter werd, zei Kindermans dat hij met de jongeren wilde werken. Hij was bereid om Jérémy een recordcontract te geven voor een jonge speler. Toen wist ik wel al dat Jérémy eerder al had aangegeven dat hij wou blijven, maar dat zei ik uiteraard niet (lacht)."

LEES OOK: Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

Goed aangepakt van RSCA?

Meest recent

Kompany op handen gedragen: heerlijke woorden Bayern-boegbeeld

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

5
5
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

27
27
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

53
53
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

206
206
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

141
141
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

76
76
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

64
64
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

264
264
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

237
237
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

225
225
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

334
334
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

87
87
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

185
185
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

190
190
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1052
1052
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

89
89
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

126
126
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

399
399
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

161
161
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

524
524
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

209
209
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

179
179
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

252
252
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

279
279

Meer sportnieuws