Op deze manier wisten Kindermans, Lukaku én Coucke Doku te overtuigen

262
Op deze manier wisten Kindermans, Lukaku én Coucke Doku te overtuigen

Jérémy Doku was enkele jaren geleden op weg naar Liverpool, maar hij bleef toch bij RSC Anderlecht. Daar mag de club vooral Hoofd Jeugdopleiding Jean Kindermans én Romelu Lukaku voor bedanken. Herman Van Holsbeeck kreeg ook kritiek omdat hij Doku in de deal met Lazar Markovic betrok.


"Ik sprak met Kindermans en op een moment zei ik: ‘We vertrekken’. Hij belde Van Holsbeeck, die mij uitlegde dat Anderlecht Jérémy wilde houden, maar dat ze financieel niet met de Engelse topclubs konden wedijveren. Op dat moment zeiden ze dat Anderlecht Markovic wou en dat ze Jérémy als wisselgeld wilden gebruiken in de deal, maar dat klopt niet. De directie probeerde zoveel mogelijk uit een mogelijke transfer van Doku te halen, maar Kindermans liet niet los. Hij sprak niet enkel over het contract, maar ook over de sportieve toekomst van Jérémy”, zegt de vader aan La Dernière Heure.

Anderlecht schakelde ook Romelu Lukaku in. “Kindermans vroeg zelfs aan Lukaku om een video te maken en die zei dat het voor Jérémy beter was om zijn profdebuut bij Anderlecht te maken en nadien via de grote poort te vertrekken”, zegt de moeder. Ook Coucke was belangrijk. "Toen hij de voorzitter werd, zei Kindermans dat hij met de jongeren wilde werken. Hij was bereid om Jérémy een recordcontract te geven voor een jonge speler. Toen wist ik wel al dat Jérémy eerder al had aangegeven dat hij wou blijven, maar dat zei ik uiteraard niet (lacht)."

LEES OOK: Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Goed aangepakt van RSCA?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

2
2
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

23
23
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

47
47
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

33
33
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

25
25
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

111
111
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

55
55
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

111
111
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

151
151
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

39
39
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

63
63
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

279
279
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

214
214
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

156
156
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

861
861
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

338
338
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

128
128
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

195
195
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

87
87
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

223
223
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

273
273
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

593
593
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

276
276
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

261
261
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77

Meer sportnieuws