Topper voor Anderlecht: "Uitzonderlijk talent zoals Eden Hazard"

door
Topper voor Anderlecht:

In het voetbal wordt vaak enkel gekeken naar het moment zelf. Jérémy Doku presteerde zeer sterk tegen AA Gent en krijgt terecht veel lof. Toch wist de flankaanvaller al veel eerder indruk te maken en kon iedereen al meteen zien dat hij een toptalent is. Het was dan ook logisch dat Vincent Kompany en Frank Vercauteren voluit de kaart van Doku trokken.


Jonge spelers moeten de kans krijgen om fouten te maken, ook al willen trainers vaak vooral ‘zekerheden’ in hun elftal. Doku staat al vele jaren te boek als de volgende Romelu Lukaku, Vincent Kompany, Youri Tielemans of Yari Verschaeren. Jean-François Remy, coach bij de KBVB, ziet een grootse toekomst weggelegd voor Doku.

"Jérémy is een uitzonderlijk talent. Zoals Eden Hazard er één was. (lacht) Was ik een verdediger, ik zou niet graag tegen hem tegen staan - hij is zo explosief", zegt hij aan Het Laatste Nieuws.

De statistieken van Hazard waren op zijn 17-18 jaar ook zoals die van Doku – momenteel staat de teller op 2 goals en 2 assists in 21 wedstrijden. Hazard tikte tijdens zijn eerste echte profjaar af op 6 goals en 4 assists in 35 wedstrijden. Vergelijkbaar, dus.

LEES OOK: Man City raast door, De Bruyne toont zich weer

Heeft Doku het potentieel om de wereldtop te halen?

Meest recent

Alderweireld onthult: Antwerp was niet eerste keuze

Afgelopen zomer zette Toby Alderweireld een punt achter een rijkgevulde profcarrière. Dat ...

13
13
'Batshuayi krijgt keiharde boodschap te horen'

Om 20u45 nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië in hun vijfde kwalificatiematch ...

14
14
Pocognoli wordt nu al helemaal afgemaakt in Frankrijk

Er viel deze week een bom bij Union, want de landskampioen zag plots zijn trainer vertrekken. ...

128
128
Fellaini onthult straf aanbod Belgische topclub

Van de gouden generatie van de Rode Duivels blijft er alsmaar minder over. Ook Marouane Fellaini is ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Union wil JPL-coach, toptransfer Onyedika'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

171
171
Duivelse vrees: “Een aanfluiting voor Rudi Garcia”

De Rode Duivels zijn in opbouw na de Gouden Generatie, maar toch staat de druk op de ketel bij de ...

70
70
Tranen bij Oranje: Koeman doet wat niemand verwacht had

Voor bondscoach Ronald Koeman is het trainerschap van het Nederlands elftal momenteel meer dan ooit ...

104
104
Vandenbempt maakt Anderlecht af: “Veel onbegrip”

RSC Anderlecht staat lijnrecht tegenover de Koninklijke Belgische Voetbalbond. De soap rond Nathan ...

329
329
Niet enkel WK-kwalificatie: meer op het spel voor Duivels

Het komende tweeluik tegen Noord-Macedonië en Wales wordt belangrijk voor de Rode Duivels. Met ...

83
83
Vermant komt met duidelijke boodschap voor Garcia

Rudi Garcia kan niet op Romelu Lukaku rekenen. De topschutter aller tijden van de Rode Duivels is ...

188
188
Tuchel verklaart oorlog aan Engelse fans: “Gewoon triest”

Engeland won met 3-0 van Wales in een oefeninterland, maar toch zit het er weer dik tegen bij The ...

32
32
‘Garcia onverbiddelijk: drie Duivels in de tribune’

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Noord-Macedonië namens de ...

190
190
Van Hooijdonk & co gaan los over Oranje: "Geen ruk aan"

Anno 2025 moet het zwart of wit zijn: grijs verkoopt niet. De spraakmakende quotes vliegen in het ...

34
34
'Bod van 45 miljoen: Liverpool & co lonken naar Rode Duivel'

Rudi Garcia ziet dat héél wat jonge Belgen op de deur kloppen. Zij maken naam en faam ...

158
158
Broos boos op Club Brugge: "Noemen ze dat kansen geven?"

Hugo Broos is een Club Brugge-man en gaat nog zeer vaak kijken als hij de kans heeft. De voormalige ...

439
439
Grote zorgen om Vinicius Jr.: 'Brandweer rukt massaal uit'

Terwijl de Braziliaanse steraanvaller van Real Madrid zich met zijn nationale team voorbereidt op ...

87
87
'Union SG slikt: transferprijs gevraagd van 5 miljoen'

Union SG moet op zoek naar een nieuwe trainer. De Brusselaars gaan Sebastien Pocognoli verliezen aan ...

292
292
Rode Duivels niet meer 'hot'? "Ideale tussenoplossing"

De Rode Duivels spelen vanavond in het stadion van AA Gent tegen Noord-Macedonië. Eerder ...

76
76
Vete met Conte? De Bruyne legt alles op tafel

Er is al héél veel gezegd en geschreven over Kevin De Bruyne en zijn eerste maanden ...

124
124
'Knaltransfer Stassin: verrassende deal in januari?'

Lucas Stassin kende een zeer goed seizoen bij Saint-Etienne en leek afgelopen zomer naar een betere ...

81
81
‘Paars-wit in shock: Anderlecht botst met sterspeler’

Paars-wit davert: bij Anderlecht botst de sportieve nood met het droomscenario van hun jongste ster. ...

597
597
Rode Duivel verrast: "Romano wist transfer eerder dan mij"

De afgelopen zomermercato wisten een aantal Rode Duivels een transfer te versieren. Eén van ...

35
35
Garcia keihard: één Rode Duivel is alles kwijt

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Noord-Macedonië. Een partij die ze moeten winnen in ...

229
229
Opvolger Pocognoli: De Mil en 9 andere kandidaten

Sebastien Pocognoli verlaat Union SG voor AS Monaco. Die transfer wordt weldra officieel meegedeeld. ...

795
795
Opstelling Rode Duivels: Garcia hakt twee knopen door

De Rode Duivels spelen vanavond in de Planet Group Arena van AA Gent tegen Noord-Macedonië. Er ...

153
153

Meer sportnieuws