Degryse looft Anderlecht: "Ze wisten allen indruk te maken"

door
Degryse looft Anderlecht:

RSC Anderlecht maakte zeer veel indruk op het veld van AA Gent en jongens als Killian Sardella, Antoine Colassin, Sambi Lokonga, Francis Amuzu, Marco Kana en Jérémy Doku bewezen dat Vincent Kompany het met het rechte eind heeft bij ‘Trust the Process’. De jeugd is dé levensander van dit RSCA. Marc Degryse is lovend voor de jonkies.


Nochtans was er voordien veel kritiek. In het voetbal regeert vaak de waan van de dag. Er was veel kritiek toen de jongeren een aantal fouten maakten, nu is er veel lof voor Doku & co. Zij zullen de komende weken ook mindere prestaties leveren, het zal met jeugd met ups en downs gaan. Toch was het een goed idee van RSCA om terug van nul te beginnen, na vijf jaar wanbeleid.

"AA Gent werd tegen een beloftenploeg, zo moet je RSCA noemen met die gemiddelde leeftijd van 20,9 jaar, bij momenten te kijk gezet. Er zaten zelfs spelers bij die nog niet eens officieel volwassen zijn. Ondanks dit alles wisten ze indruk te maken. Jongens als Sardella, Doku, Kana toonden zich in een topmatch. Kana maakte die penaltyfout, maar nadien speelde hij bijna foutloos. Sardella speelde tegen zijn voet, maar kende geen enkel probleem. Doku, die nog een niveau hoger dan hen speelde, deed beide flankverdedigers van AA Gent pijn. Castro-Montes ziet nog sterren. Daarnaast waren ook Lokonga, Colassin en Amuzu goed. Alle jongeren presteerden sterk tegen een topclub", aldus Degryse aan Sport/Footmagazine.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Bewijst dit het gelijk van Kompany?

Meest recent

Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

31
31
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

21
21
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

253
253
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

151
151
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

383
383
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

281
281
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

240
240
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

129
129
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

85
85
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

99
99
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

84
84
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

65
65
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

143
143
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

155
155
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

356
356
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

116
116
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

328
328
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

122
122
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

46
46
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

433
433
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

136
136
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

48
48
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

98
98

Meer sportnieuws