Mourinho bijt van zich af: "Daar kan ik niets aan veranderen, zo ben ik gewoon"

door
Mourinho bijt van zich af:

Tottenham Hotspur presteert uitstekend onder José Mourinho, maar op het vertoonde spel is nog wel het een en ander aan te merken. Onlangs zei The Special One dat hij 'nu niet de spelers heeft die hij wil'. Van spijt is echter geen sprake.


"In tegenstelling tot wat wordt beweerd door sommige mensen die graag in het nieuws komen, kan ik zeggen dat ik heel gelukkig ben bij deze club", aldus Mourinho tegenover Sky Sports. "Of het moeilijk is? Ja, maar als het niet moeilijk zou zijn geweest, dan was dit niet de juiste klus voor mij."

"Ik ben blij met de spelers en wie ze zijn", vervolgde Mourinho, daarmee verwijzend naar zijn eerdere uitspraak die niet bij iedereen even goed is gevallen. "Ik heb een goede relatie met mijn groep. Als je mij een keer chagrijnig ziet, dan komt dat door een slechte prestatie of een slecht resultaat. Daar kan ik niets aan veranderen, zo ben ik gewoon. Maar ik ben erg gelukkig bij Tottenham en kijk erg uit naar wat er gaat komen, vooral volgend seizoen. Ik verheug me erop om met de groep naar een nieuw voetbaljaar toe te werken."

Is hij de de juiste man voor Spurs?

Meest recent

'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

29
29
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

24
24
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

22
22
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

24
24
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

69
69
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

27
27
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

102
102
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

24
24
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

89
89
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

158
158
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

55
55
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

268
268
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

167
167
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

177
177
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

117
117
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

85
85
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

111
111
'Union tussen hoop en vrees: details over interesse bekend'

Het lijkt voor Union alweer een spannende mercato te gaan worden. In zowat elke transferperiode moet ...

44
44
'Origi maakt sensationele comeback bij ex-club'

Divock Origi zou deze winter eindelijk weer voetballer kunnen worden. De ex-Rode Duivel zat het ...

226
226
Blunder van De Mil? "Als hij een week langer gewacht had..."

AA Gent krijgt zaterdag het bezoek van Westerlo en op die wedstrijd staat er toch behoorlijk wat ...

258
258
Domper Anderlecht: verdict voor Stroeykens en Camara bekend

Deze week is de Africa Cup van start gegaan en daardoor moeten ook heel wat Belgische clubs een ...

246
246
Theate waarschuwt Rode Duivels voor WK-valkuil

Voor de Rode Duivels zal 2026 in het teken staan van het WK. In maart trekken ze al naar de ...

86
86
Meteen puzzelen voor Hayen, stormloop in Genk

Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, ...

505
505
Wils reageert op plotse ommekeer Antwerp: "Het is kut"

Antwerp trekt de feestdagen in met een uitstekend gevoel. Nadat de Great Old een maand geleden nog ...

396
396
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat toe, Man City heeft knalaanwinst beet'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

469
469

Meer sportnieuws