Heeft Club Brugge al spijt van zomertransfer?

1910 stemmen
Heeft Club Brugge al spijt van zomertransfer?

Club Brugge zoekt nog steeds naar efficiëntie voor doel. Met Michael Kremencik werd een grote brok aan doeltreffendheid binnengehaald, maar hij moet zijn killersinstinct nog bewijzen bij Club Brugge.

Wie dat niet meer hoeft te doen in de Jupiler Pro League, dat is Kaveh Rezaei. Vorig seizoen kwam hij amper aan de bak bij Club Brugge, ondanks een stevig prijskaartje van vijf miljoen euro. Dit seizoen wordt de Iraniër uitgeleend aan Sporting Charleroi, en daar bewijst hij een échte killer voor doel te zijn. Hadden ze zo'n type niet nodig op Jan Breydel? Rezaei scoorde een hattrick tegen Zulte Waregem zaterdagavond. Het waren stuk voor stuk echte spitsengoals.

"Via een knappe pass van Marco Ilaimaharitra bevond Kaveh Rezaei zich opeens voor Bossut. De Iraniër wachtte en wachtte, tot dat Bossut wat uit evenwicht kwam. Rezaei werkte nadien koelbloedig af. 1-0 en net voor rust", schrijft Het Laatste Nieuws. In de lucht of via een aanspeelpass in de box, Rezaei lukte nog twee doelpunten daarna. "Op voorzet van Nurio was de aanvaller te sterk in het luchtduel met Walsh, en de 2-0 hing tegen de touwen. Rezaei was duidelijk in vorm want op een voorzet van invaller Joris Kayembe lukte de topschutter van Charleroi zelfs zijn derde doelpunt van de avond."

Zo telt Rezaei nu al 11 competitiedoelpunten, geen enkele spits bij Club Brugge haalt zo'n aantal dit seizoen. Ook al prefereerde Philippe Clement een ander type aanvaller, een spits moet vooral doelpunten maken. Zou er dan toch geen beetje spijt zijn bij Club Brugge?

LEES OOK: Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Verdient Rezaei een tweede kans bij Club?

Meest recent

'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

26
26
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

23
23
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

53
53
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

43
43
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

66
66
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

173
173
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

418
418
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

174
174
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

374
374
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

295
295
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

178
178
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

80
80
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

82
82
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

147
147
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

168
168
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

333
333
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

336
336
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

259
259
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

468
468
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

144
144
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

665
665
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

101
101
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

67
67
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

371
371
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

63
63

Meer sportnieuws