Heeft Club Brugge al spijt van zomertransfer?

1910
Heeft Club Brugge al spijt van zomertransfer?

Club Brugge zoekt nog steeds naar efficiëntie voor doel. Met Michael Kremencik werd een grote brok aan doeltreffendheid binnengehaald, maar hij moet zijn killersinstinct nog bewijzen bij Club Brugge.

Wie dat niet meer hoeft te doen in de Jupiler Pro League, dat is Kaveh Rezaei. Vorig seizoen kwam hij amper aan de bak bij Club Brugge, ondanks een stevig prijskaartje van vijf miljoen euro. Dit seizoen wordt de Iraniër uitgeleend aan Sporting Charleroi, en daar bewijst hij een échte killer voor doel te zijn. Hadden ze zo'n type niet nodig op Jan Breydel? Rezaei scoorde een hattrick tegen Zulte Waregem zaterdagavond. Het waren stuk voor stuk echte spitsengoals.

"Via een knappe pass van Marco Ilaimaharitra bevond Kaveh Rezaei zich opeens voor Bossut. De Iraniër wachtte en wachtte, tot dat Bossut wat uit evenwicht kwam. Rezaei werkte nadien koelbloedig af. 1-0 en net voor rust", schrijft Het Laatste Nieuws. In de lucht of via een aanspeelpass in de box, Rezaei lukte nog twee doelpunten daarna. "Op voorzet van Nurio was de aanvaller te sterk in het luchtduel met Walsh, en de 2-0 hing tegen de touwen. Rezaei was duidelijk in vorm want op een voorzet van invaller Joris Kayembe lukte de topschutter van Charleroi zelfs zijn derde doelpunt van de avond."

Zo telt Rezaei nu al 11 competitiedoelpunten, geen enkele spits bij Club Brugge haalt zo'n aantal dit seizoen. Ook al prefereerde Philippe Clement een ander type aanvaller, een spits moet vooral doelpunten maken. Zou er dan toch geen beetje spijt zijn bij Club Brugge?

LEES OOK: Still geniet: "Dit maakt ons beroep zo mooi"

Verdient Rezaei een tweede kans bij Club?

Meest recent

'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

6
6
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

142
142
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

113
113
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

59
59
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

23
23
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

88
88
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

22
22
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

128
128
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

364
364
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

45
45
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

378
378
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

165
165
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

185
185
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

518
518
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

157
157
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

165
165
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

734
734
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

184
184
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

108
108
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

151
151
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

86
86
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

354
354
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

53
53

Meer sportnieuws