Heeft Club Brugge al spijt van zomertransfer?

door
Heeft Club Brugge al spijt van zomertransfer?

Club Brugge zoekt nog steeds naar efficiëntie voor doel. Met Michael Kremencik werd een grote brok aan doeltreffendheid binnengehaald, maar hij moet zijn killersinstinct nog bewijzen bij Club Brugge.

Wie dat niet meer hoeft te doen in de Jupiler Pro League, dat is Kaveh Rezaei. Vorig seizoen kwam hij amper aan de bak bij Club Brugge, ondanks een stevig prijskaartje van vijf miljoen euro. Dit seizoen wordt de Iraniër uitgeleend aan Sporting Charleroi, en daar bewijst hij een échte killer voor doel te zijn. Hadden ze zo'n type niet nodig op Jan Breydel? Rezaei scoorde een hattrick tegen Zulte Waregem zaterdagavond. Het waren stuk voor stuk echte spitsengoals.

"Via een knappe pass van Marco Ilaimaharitra bevond Kaveh Rezaei zich opeens voor Bossut. De Iraniër wachtte en wachtte, tot dat Bossut wat uit evenwicht kwam. Rezaei werkte nadien koelbloedig af. 1-0 en net voor rust", schrijft Het Laatste Nieuws. In de lucht of via een aanspeelpass in de box, Rezaei lukte nog twee doelpunten daarna. "Op voorzet van Nurio was de aanvaller te sterk in het luchtduel met Walsh, en de 2-0 hing tegen de touwen. Rezaei was duidelijk in vorm want op een voorzet van invaller Joris Kayembe lukte de topschutter van Charleroi zelfs zijn derde doelpunt van de avond."

Zo telt Rezaei nu al 11 competitiedoelpunten, geen enkele spits bij Club Brugge haalt zo'n aantal dit seizoen. Ook al prefereerde Philippe Clement een ander type aanvaller, een spits moet vooral doelpunten maken. Zou er dan toch geen beetje spijt zijn bij Club Brugge?

LEES OOK: Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Verdient Rezaei een tweede kans bij Club?

Meest recent

Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

27
27
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

45
45
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

123
123
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

302
302
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

280
280
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

220
220
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

263
263
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

170
170
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

302
302
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

228
228
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

447
447
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

498
498
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

347
347
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

465
465
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

308
308
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

341
341
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

80
80
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

357
357
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

296
296
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

217
217
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

380
380
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

146
146
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

115
115
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

193
193
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

310
310

Meer sportnieuws