Heeft Club Brugge al spijt van zomertransfer?

door
Heeft Club Brugge al spijt van zomertransfer?

Club Brugge zoekt nog steeds naar efficiëntie voor doel. Met Michael Kremencik werd een grote brok aan doeltreffendheid binnengehaald, maar hij moet zijn killersinstinct nog bewijzen bij Club Brugge.

Wie dat niet meer hoeft te doen in de Jupiler Pro League, dat is Kaveh Rezaei. Vorig seizoen kwam hij amper aan de bak bij Club Brugge, ondanks een stevig prijskaartje van vijf miljoen euro. Dit seizoen wordt de Iraniër uitgeleend aan Sporting Charleroi, en daar bewijst hij een échte killer voor doel te zijn. Hadden ze zo'n type niet nodig op Jan Breydel? Rezaei scoorde een hattrick tegen Zulte Waregem zaterdagavond. Het waren stuk voor stuk echte spitsengoals.

"Via een knappe pass van Marco Ilaimaharitra bevond Kaveh Rezaei zich opeens voor Bossut. De Iraniër wachtte en wachtte, tot dat Bossut wat uit evenwicht kwam. Rezaei werkte nadien koelbloedig af. 1-0 en net voor rust", schrijft Het Laatste Nieuws. In de lucht of via een aanspeelpass in de box, Rezaei lukte nog twee doelpunten daarna. "Op voorzet van Nurio was de aanvaller te sterk in het luchtduel met Walsh, en de 2-0 hing tegen de touwen. Rezaei was duidelijk in vorm want op een voorzet van invaller Joris Kayembe lukte de topschutter van Charleroi zelfs zijn derde doelpunt van de avond."

Zo telt Rezaei nu al 11 competitiedoelpunten, geen enkele spits bij Club Brugge haalt zo'n aantal dit seizoen. Ook al prefereerde Philippe Clement een ander type aanvaller, een spits moet vooral doelpunten maken. Zou er dan toch geen beetje spijt zijn bij Club Brugge?

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Verdient Rezaei een tweede kans bij Club?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

69
69
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

29
29
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

41
41
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

164
164
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

207
207
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

179
179
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

279
279
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

81
81
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

177
177
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

180
180
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

983
983
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

83
83
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

118
118
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

352
352
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

149
149
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

495
495
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

174
174
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

241
241
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

272
272
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

210
210
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

441
441
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

726
726

Meer sportnieuws