Eriksen onthult: 'Voelde me het zwarte schaap bij Spurs'

door
Eriksen onthult: 'Voelde me het zwarte schaap bij Spurs'

Christian Eriksen transfereerde in de winterstop van Tottenham Hotspur naar Internazionale en dat zat er al een tijdje aan te komen, omdat de Deen zijn aflopende contract in Londen niet wilde verlengen. De speler gaf meer uitleg over zijn vertrek bij Tottenham.


In gesprek met de BBC doet hij een boekje open: "Spelers met een contract dat bijna afloopt, zijn in zulke situaties het zwarte schaap. Ik was heel eerlijk, ik had het gevoel dat ik dat moest zijn. Van veel dingen kreeg ik de schuld, ik was de bad guy. Sinds ik had aangegeven te willen vertrekken, was het niet goed dat ik er nog zat. Dat was de teneur."

Ook de media speelden hier een rol in: "In Engeland is het zo dat als je verbintenis bijna ten einde is, je ook meteen moet vertrekken. Uiteindelijk heb ik dertig afscheidswedstrijden gespeeld. Steeds was het: dit is misschien wel zijn laatste duel. Dat ging maar door. In mijn hoofd was ik toe aan iets nieuws, maar als er niets zou komen, dan zou ik nog steeds willen vechten voor mijn plaats. Ik ging steeds weer in en dan weer uit het team. Maar goed, ook met een vierjarig contract was het een moeilijk seizoen geweest na de Champions League-finale."

Coach Mauricio Pochettino werd ontslagen: "Toen het seizoen eenmaal was begonnen, waren mensen nog steeds teleurgesteld door die finale. Na een paar slechte resultaten werd het lastig om ons terug te knokken. Maar als je kijkt naar de Premier League, dan is er slechts één team dat echt uitmuntend presteert. De andere clubs proberen een beetje hun plek te vinden, sommige seizoenen zitten zo in elkaar."

LEES OOK: Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Werd Eriksen te hard aangepakt?

Meest recent

Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

6
6
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

20
20
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

61
61
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

267
267
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

147
147
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

94
94
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

116
116
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

97
97
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

233
233
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

58
58
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

41
41
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

716
716
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

461
461
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

232
232
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

414
414
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

240
240
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

187
187
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

251
251
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

217
217
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

1017
1017
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

145
145
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

143
143
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

337
337
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

149
149

Meer sportnieuws