Eriksen onthult: 'Voelde me het zwarte schaap bij Spurs'

door
Eriksen onthult: 'Voelde me het zwarte schaap bij Spurs'

Christian Eriksen transfereerde in de winterstop van Tottenham Hotspur naar Internazionale en dat zat er al een tijdje aan te komen, omdat de Deen zijn aflopende contract in Londen niet wilde verlengen. De speler gaf meer uitleg over zijn vertrek bij Tottenham.


In gesprek met de BBC doet hij een boekje open: "Spelers met een contract dat bijna afloopt, zijn in zulke situaties het zwarte schaap. Ik was heel eerlijk, ik had het gevoel dat ik dat moest zijn. Van veel dingen kreeg ik de schuld, ik was de bad guy. Sinds ik had aangegeven te willen vertrekken, was het niet goed dat ik er nog zat. Dat was de teneur."

Ook de media speelden hier een rol in: "In Engeland is het zo dat als je verbintenis bijna ten einde is, je ook meteen moet vertrekken. Uiteindelijk heb ik dertig afscheidswedstrijden gespeeld. Steeds was het: dit is misschien wel zijn laatste duel. Dat ging maar door. In mijn hoofd was ik toe aan iets nieuws, maar als er niets zou komen, dan zou ik nog steeds willen vechten voor mijn plaats. Ik ging steeds weer in en dan weer uit het team. Maar goed, ook met een vierjarig contract was het een moeilijk seizoen geweest na de Champions League-finale."

Coach Mauricio Pochettino werd ontslagen: "Toen het seizoen eenmaal was begonnen, waren mensen nog steeds teleurgesteld door die finale. Na een paar slechte resultaten werd het lastig om ons terug te knokken. Maar als je kijkt naar de Premier League, dan is er slechts één team dat echt uitmuntend presteert. De andere clubs proberen een beetje hun plek te vinden, sommige seizoenen zitten zo in elkaar."

LEES OOK: 'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Werd Eriksen te hard aangepakt?

Meest recent

Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

60
60
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

182
182
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

32
32
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

50
50
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

244
244
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

198
198
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

123
123
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

30
30
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

254
254
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

101
101
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

311
311
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

182
182
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

242
242
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

64
64
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

252
252
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

357
357
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

61
61
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

176
176
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

128
128
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

248
248
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

199
199
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

219
219
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

26
26
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

241
241
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

315
315

Meer sportnieuws