Albert Cartier is de nieuwe hoofdcoach van KAS Eupen. De club uit Eupen heeft na het ontslag van trainer Eziolino Capuano binnen één dag een nieuwe coach uit de hoge hoed getoverd. Capuano zat maar drie wedstrijden op de bank bij Eupen.
De club uit het Duitstalige gedeelte van België zag vrijdagochtend coach Capuano opstappen samen met zijn volledige staf. Cartier heeft een contract tot het einde van dit seizoen getekend.
Cartier moet voor de eerste punten gaan zorgen in het Kehrwegstadion. De coach begint bij zijn vijfde Belgische club. De 49-jarige oefenmeester is ook in Frankrijk actief geweest bij onder andere FC Gueugnon. Tot januari van 2010 was hij nog actief als trainer bij Panthrakikos. In Griekenland werd hij toen ontslagen.