Carrasco heeft zijn droomtransfer helemaal beet

door
Carrasco heeft zijn droomtransfer helemaal beet

Verschillende Rode Duivels gaan nog spannende uren tegemoet. Met oog op een eventuele EK-selectie lijkt een transfer voor hun immers noodzakelijk, maar de deadline komt zienderogen dichterbij. Ook Yannick Carrasco zit in zo'n vervelend parket, al zou voor hem een spraakmakende oplossing in de maak zijn.

De winger maakte er de laatste maanden geen geheim van dat hij absoluut wil terugkeren naar Europa. Er heerste ook voldoende interesse, met name Crystal Palace ondernam de nodige stappen om hem te huren. De Engelsen vonden echter geen akkoord met zijn huidige werkgever Dalian Yifang. Sindsdien werd koortsachtig gezocht naar een andere oplossing en die komt mogelijk uit wel erg onverwachte hoek. Zo melden de twee grote Spaanse sportkranten AS en Marca dat Carrasco op de terugweg is naar Atletico Madrid.

De deal is wel nog niet helemaal rond, er moet nog een akkoord met Dalian gevonden worden. Maar bovengenoemde bronnen hebben vertrouwen in een goede afloop. Bij Marca beweert men zelfs dat de terugkeer van Carrasco 'héél dichtbij is'.

UPDATE 31/01

Een officiële bevestiging van de transfer kregen we nog niet, maar Carrasco trainde vrijdagvoormiddag wel al mee bij Atletico Madrid. Daarvan circuleren al foto's op sociale media en Het Laatste Nieuws weet dat de Rode Duivel meteen een zeer gretige indruk maakte. Hij lijkt er dus op gebrand zich te bewijzen.

Dat zal ook nodig zijn, want Atletico neemt Carrasco in eerste instantie slechts op huurbasis over van Dalian Yifang. Volgens Foot Mercato betalen de Spanjaarden het grootste deel van zijn loon en beschikken ze over een aankoopoptie van 12,5 miljoen euro. Het zou opmerkelijk genoeg niet zijn gecontesteerde makelaar Christophe Henrotay zijn die de deal bewerkstelligde, maar wel Federico Pastorello, de makelaar van Romelu Lukaku.

UPDATE 13u14
Nu is ook de officiële bevestiging er: Carrasco keert op huurbasis terug bij Atletico Madrid. De Rode Duivel heeft dus eindelijk zijn gedroomde terugkeer naar Europa helemaal beet.

LEES OOK: Vermeeren neemt gigantische gok: JPL-clubs liggen op de loer

Zal Carrasco ook een definitieve transfer versieren?

Meest recent

Ook de zon helpt niet: nieuwe mokerslag Vanheusden

Zinho Vanheusden zorgde misschien wel voor één van de opmerkelijkste Belgische ...

1
1
Manchester United deelt onwaarschijnlijk nieuws mee

Manchester United is al vele jaren een subtopper in de Premier League en ondertussen lijken ze ...

62
62
Toptransfer Bayern: "Kompany volgde hem al bij Anderlecht"

Vincent Kompany speelt met Bayern München tegen Chelsea. Een partij waar veel druk op zal ...

112
112
Zorgen bij Club Brugge: Hayen legt vinger op de wonde

Club Brugge staat toch wel onder druk voor de match tegen AS Monaco. In België zijn ze al voor ...

190
190
Union SG overklast PSV: wat zeggen de data?

Union SG won gisteren met 1-3 van PSV. Al snel wordt gesproken over 'overklassen', maar de concrete ...

52
52
Eindelijk écht ontploffen bij Club? "Gaat allemaal sneller"

Bij Club Brugge moeten de aankopen zich nog echt gaan doorzetten. Een uitgelezen moment om zich te ...

293
293
'Clement versiert plots zéér verrassende knaltransfer'

Gaat Philippe Clement een van de komende dagen opnieuw aan de slag gaan? Het zou zomaar kunnen, want ...

215
215
Rode Duivels krijgen geweldig nieuws voor cruciale match

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op het voorbije interlandluik, want zowel tegen ...

84
84
Ploegmaat velt eerste oordeel over Lammens bij Man Utd

Voorlopig zit Senne Lammens nog in de wachtkamer bij Manchester United. Onze landgenoot werd op 1 ...

131
131
Hayen schenkt klare wijn over beschikbaarheid Seys

Club Brugge begint donderdag om 18u45 aan zijn avontuur in de Champions League met een ...

142
142
Guardiola velt straf oordeel over reünie met De Bruyne

Er staan nog heel wat interessante affiches op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

191
191
Pocognoli prikkelt Ait El Hadj na heerlijke solo

Bij Union hebben ze dinsdagnacht ongetwijfeld een feestje gebouwd na hun glorieuze debuut in de ...

57
57
'Club Brugge zet alles op alles voor sterkhouder'

Club Brugge begint pas donderdag aan zijn avontuur in de Champions League, wanneer om 18u45 AS ...

183
183
'Mourinho maakt cirkel rond met straffe comeback'

Eind augustus werd José Mourinho ontslagen bij Fenerbahçe, nadat hij er niet in ...

73
73
'Trossard krijgt na glansrol belangrijke toekomstboodschap'

Leandro Trossard liet dinsdagavond nog eens zien van goudwaarde te zijn voor Arsenal. Samen met ...

137
137
Gert Verheyen openhartig: ‘Ja, het ging toen om vrouwen…’

Voormalig Rode Duivel Gert Verheyen staat al jaren bekend als een nuchtere analist, een man met ...

173
173
Dé meest verrassende Belg in CL: "We willen stunten"

Dinsdag werd de league phase van het nieuwe seizoen in de Champions League helemaal op gang getrapt. ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Bommetje bij Club, Genk haalt oude bekende'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

287
287
Hayen krijgt vlak voor AS Monaco cruciaal blessurenieuws

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart wil het ...

384
384
Real Madrid – Marseille zindert na: “Een grote schande!”

De Champions Leage-clash tegen Real Madrid en Olympique Marseille was er één om duimen ...

252
252
'Straffe Belgische comeback Philippe Clement'

Philippe Clement kende in België grote successen bij Club Brugge, maar in het buitenland ging ...

688
688
Bosz snoeihard na pijnlijke nederlaag tegen Union SG

Union SG zorgde voor een grote stunt door PSV met 1-3 te verslaan in eigen huis. De Nederlandse ...

226
226
"Terugkeer naar Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht haalde met Lucas Biglia en Yves Vanderhaeghe twee oude bekenden terug naar het Lotto ...

596
596
Van Gaal doet Nederland daveren met schokkende onthulling

Louis van Gaal mag dan al jaren geleden gestopt zijn als trainer, zijn naam blijft geregeld opduiken ...

161
161
Benjamin Mendy verrast compleet met nieuwe transfer

Sinds de verkrachtingszaak rondom Benjamin Mendy en zijn gedwongen vertrek bij Manchester City, gaat ...

40
40

Meer sportnieuws