Carrasco heeft zijn droomtransfer helemaal beet

163
Carrasco heeft zijn droomtransfer helemaal beet

Verschillende Rode Duivels gaan nog spannende uren tegemoet. Met oog op een eventuele EK-selectie lijkt een transfer voor hun immers noodzakelijk, maar de deadline komt zienderogen dichterbij. Ook Yannick Carrasco zit in zo'n vervelend parket, al zou voor hem een spraakmakende oplossing in de maak zijn.

De winger maakte er de laatste maanden geen geheim van dat hij absoluut wil terugkeren naar Europa. Er heerste ook voldoende interesse, met name Crystal Palace ondernam de nodige stappen om hem te huren. De Engelsen vonden echter geen akkoord met zijn huidige werkgever Dalian Yifang. Sindsdien werd koortsachtig gezocht naar een andere oplossing en die komt mogelijk uit wel erg onverwachte hoek. Zo melden de twee grote Spaanse sportkranten AS en Marca dat Carrasco op de terugweg is naar Atletico Madrid.

De deal is wel nog niet helemaal rond, er moet nog een akkoord met Dalian gevonden worden. Maar bovengenoemde bronnen hebben vertrouwen in een goede afloop. Bij Marca beweert men zelfs dat de terugkeer van Carrasco 'héél dichtbij is'.

UPDATE 31/01

Een officiële bevestiging van de transfer kregen we nog niet, maar Carrasco trainde vrijdagvoormiddag wel al mee bij Atletico Madrid. Daarvan circuleren al foto's op sociale media en Het Laatste Nieuws weet dat de Rode Duivel meteen een zeer gretige indruk maakte. Hij lijkt er dus op gebrand zich te bewijzen.

Dat zal ook nodig zijn, want Atletico neemt Carrasco in eerste instantie slechts op huurbasis over van Dalian Yifang. Volgens Foot Mercato betalen de Spanjaarden het grootste deel van zijn loon en beschikken ze over een aankoopoptie van 12,5 miljoen euro. Het zou opmerkelijk genoeg niet zijn gecontesteerde makelaar Christophe Henrotay zijn die de deal bewerkstelligde, maar wel Federico Pastorello, de makelaar van Romelu Lukaku.

UPDATE 13u14
Nu is ook de officiële bevestiging er: Carrasco keert op huurbasis terug bij Atletico Madrid. De Rode Duivel heeft dus eindelijk zijn gedroomde terugkeer naar Europa helemaal beet.

Zal Carrasco ook een definitieve transfer versieren?

Meest recent

AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

8
8
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

21
21
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

88
88
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

168
168
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

70
70
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

190
190
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

94
94
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

61
61
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

356
356
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

26
26
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

471
471
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

59
59
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

691
691
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

69
69
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

573
573
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

216
216
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1077
1077
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

164
164
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

29
29
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

213
213
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

108
108
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

341
341
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

260
260

Meer sportnieuws