Makelaar Bale schenkt klare wijn over sensationele terugkeer naar Tottenham

296 stemmen
Makelaar Bale schenkt klare wijn over sensationele terugkeer naar Tottenham

Tottenham Hotspur heeft Steven Bergwijn voor ruim 30 miljoen euro overgenomen van PSV, maar komt op de allerlaatste dag van de transfermarkt mogelijk nog met een enorme verrassing. De Londenaren zouden namelijk met Real Madrid onderhandelen over de komst van Gareth Bale.

Voetbal International meldt in ieder geval: "Volgens The Times heeft Tottenham Hotspur goede hoop om Gareth Bale nog op de laatste dag van de winterse transferperiode terug naar Londen te halen. Daniel Levy, voorzitter van Spurs, is afgereisd naar Madrid om te spreken met Real Madrid-president Florentino Perez om de deal af te ronden."

De details van de 'naderende deal' zijn nog niet bekend en we weten dus niet of het over een huur- of een koopovereenkomst gaat. De eerstgenoemde constructie ligt wel voor de hand. Daarnaast zou Tottenham ook Olivier Giroud gaan binnenhalen. Dat zou een pikante transfer betekenen, want de Franse aanvaller was jaren actief bij Arsenal, en speelt nu bij Chelsea.

UPDATE 13u
De voorbije uren groeide de speculatie alsmaar meer over een mogelijke terugkeer van Bale naar Tottenham, maar de makelaar van de Welshman heeft de puntjes nu zeer duidelijk op de i gezet. Gevraagd naar de berichten over een transfer liet zijn antwoord niets aan de verbeelding over. "Crap", luidde zijn repliek aan de Daily Mail. Tottenham mag de hoop op een terugkeer van zijn voormalige sterspeler dus opbergen.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

🚀

Kan Bale beter vertrekken bij Real?

Meest recent

'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

59
59
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

230
230
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

83
83
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

139
139
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

118
118
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

247
247
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

64
64
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

46
46
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

33
33
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

482
482
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

69
69
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

236
236
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

52
52
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

245
245
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

179
179
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

119
119
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

736
736
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

69
69
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

182
182
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

182
182
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1114
1114
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

731
731
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

484
484
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

875
875
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

878
878

Meer sportnieuws