'Bölöni overweegt toch maatregel tegen Lamkel Zé'

door
'Bölöni overweegt toch maatregel tegen Lamkel Zé'

Didier Lamkel Zé heeft donderdag een nieuw hoofdstuk bij geschreven in zijn grote fratsenboek. Het Kameroense woelwater eiste in de bekermatch tegen KV Kortrijk een strafschop op, om die vervolgens op de doelman te trappen. Nochtans wou coach Laszlo Bölöni absoluut niet dat hij trapte. 


Toen hij vervolgens op de korrel werd genomen door het thuispubliek, besloot de aanvaller om meteen na zijn wissel zijn schup af te kuisen. Volgens heel wat waarnemers zit er voor Antwerp dan ook niets anders op dan Lamkel Zé zo snel mogelijk te verpatsen. Maar dat lijkt de club niet van plan. Volgens Het Laatste Nieuws besloot de directie om hem géén extra sanctie op te leggen. Ook is de kans bijzonder klein dat LK7 voor het sluiten van de mercato aanstaande vrijdag nog vertrekt. 

Mogelijk moet hij wel een sportieve straf vrezen. Zo heeft het er alle schijn van dat Bölöni hem zondag uit de selectie weert. "Ik wil daar nu nog niks over zeggen omdat ik ook nog niet weet wie er bij de 18 zal zitten. En ik wil ook niet meer over Didier praten. We hebben al 50.000 keer over hem gepraat. Voilà", maakte de trainer er zich vanaf.

UPDATE 10u25

Het Nieuwsblad bevestigt dat Lamkel Zé aangesloten blijft bij de A-kern van Antwerp, en dat dankzij sportieve en financiële redenen. Toch is trainer Laszlo Bölöni van plan om maatregelen te nemen over het Kameroense woelwater. Zo zou de Roemeen eraan denken om Lamkel Zé te passeren zondag tegen Zulte Waregem. Niet alleen om hem te straffen, maar om zich ook te beschermen van zichzelf door hem even uit de schijnwerpers te houden.

LEES OOK: Fans Viktor Verhulst in tranen: "Veel te vroeg afscheid"

Moet Lamkel Zé worden verkocht in januari?

Meest recent

KVM voorlopig derde: eerste thuisgoal magere troost Dender

KV Mechelen heeft zondagnamiddag beslag gelegd op een voorlopige derde plaats in de Jupiler Pro ...

21
21
STVV-Anderlecht: Hasi dropt grote verrassing in basisploeg

RSC Anderlecht wil zondag zijn eerste zege op verplaatsing pakken sinds 17 augustus. Dat wordt ...

118
118
Nederlands voetbal in shock: Drenthe getroffen door herseninfarct

Het Nederlandse voetbal werd zondag opgeschrikt voor heftig nieuws omtrent Royston Drenthe. De ...

47
47
Extra opdoffer Antwerp: sanctie dreigt na fiasco in Luik

Antwerp FC moet maandagnamiddag naar Luik afzakken voor de resterende minuten van het duel tegen ...

124
124
Genk genekt bij penaltyfase? Boeckx velt helder verdict

KRC Genk is er zondagmiddag niet in geslaagd om de drie punten te pakken op het veld van Cercle ...

235
235
'Real haalt uit op transfermarkt: driekoppig lijstje gelekt'

Real Madrid staat volgende week voor een zwaar tweeluik tegen Juventus en FC Barcelona. Ondertussen ...

96
96
Club naar Bayern: Hayen verstuurt hevige waarschuwing

In de Champions League staat Club Brugge komende woensdag voor een enorme uitdaging. Dan wacht een ...

214
214
Genk overtuigt wéér niet: penalty bezorgt Cercle verdiend punt

KRC Genk is er ook vlak na de interland-break niet in geslaagd om een overtuigende indruk achter te ...

151
151
'Hasi sleutelt aan basiself: vaste titularis moet vrezen'

Nu de bestuursstructuur weer op punt staat, wil RSC Anderlecht zijn nieuwe bazen plezieren met een ...

206
206
'Bayern bibbert en beeft: opzienbarende droomjob Kompany'

Bayern München blijft dit seizoen bijzonder hoge toppen scheren en won tot dusver al zijn ...

451
451
Spanning Antwerp loopt op: ontslag Wils terug op tafel?

Antwerp FC moet maandag opnieuw naar Luik reizen om de resterende minuten van de gestaakte match ...

269
269
Jonge Duivel pijnigt Paris Saint-Germain: L'Equipe lyrisch

In de Franse Ligue 1 heeft titelverdediger Paris Saint-Germain vrijdagavond puntenverlies geleden na ...

128
128
'Hayen laat Club-speler links liggen: exit dreigt na 105 matchen'

Club Brugge pakte zaterdag de volle buit op het veld van OH Leuven (0-1), maar liet allesbehalve een ...

734
734
"Belachelijk" - Antwerp dubbel benadeeld na bierbeker-gate

De opener van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League is geëindigd in mineur. Nadat er ...

589
589
De Bruyne ergert zich rot: ploegmaat krijgt volle laag

SSC Napoli heeft het seizoen met een flinke domper hervat. De Italiaanse titelverdediger liet in de ...

388
388
Cercle-Genk: Fink grijpt stevig in met vier wissels

KRC Genk liet vlak voor de interland-break een erg matige indruk achter en wil zo snel mogelijk ...

60
60
Harde keuzes Hasi: Anderlecht-duo al op zijspoor

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een legertje aan verse krachten in huis. Een aantal van die ...

374
374
TRANSFERUURTJE: 'Genk strijdt met Anderlecht, Duivel móét weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

198
198
‘Legende’ Vossen hoort keiharde boodschap bij Zulte

Jelle Vossen was vorig seizoen de grote man bij Zulte Waregem. Essevee pakte de titel in de ...

319
319
Hubert grijpt in bij Union en drukt meteen stempel

Union SG zag hoofdtrainer Sebastien Pocognoli naar AS Monaco verkassen en David Hubert werd ...

109
109
Olivier Deschacht verbouwereerd: "Jij gaat zwijgen nu!"

Olivier Deschacht blijft ook na zijn carrière de gemoederen beroeren. De voormalig speler van ...

79
79
Zulte Waregem ruikt jackpot: goudhaantje bestormt JPL

Zulte Waregem werd vorig seizoen kampioen in de Challenger Pro League en promoveerde naar de Jupiler ...

231
231
Verrassende Club Brugge-speler krijgt volle laag na OHL

Club Brugge won met het kleinste verschil van Oud-Heverlee Leuven. Blauw-Zwart staat voor een ...

560
560
Pocognoli direct in oog van de storm: clash met ster

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco. Bij de Brusselse club maakte de ...

155
155
Vrancken waarschuwt Anderlecht: “Als we dat doen…”

STVV maakt zich op voor het topduel tegen RSC Anderlecht. Dat is de nummer vijf tegen de nummer ...

177
177

Meer sportnieuws