Manager bevestigt interesse twee clubs in Januzaj

door
Manager bevestigt interesse twee clubs in Januzaj

Adnan Januzaj bulkt van het talent, maar desondanks heeft de Rode Duivel de verwachtingen nooit helemaal kunnen inlossen. BIj Manchester United slaagde hij er niet in zich door te zetten en ook bij Real Sociedad deemsterde hij dit seizoen weg. Sinds de komst van Martin Odegaard zit hij vooral op de bank.

Maar nu kan de aanvaller mogelijk een nieuwe start nemen in de Serie A. Hij staat volgens La Gazzetta dello Sport immers op het lijstje bij AS Roma. Dat is op zoek naar een nieuwe offensieve middenvelder om de langdurig geblesseerde Zaniolo te vervangen. Januzaj zou wel niet de eerste keuze van de Romeinen zijn.

Xherdan Shaqiri zou de prioriteit van Roma zijn. De Zwitser komt bij Liverpool niet al te vaak aan spelen toe. Januzaj is één van de alternatieven als Shaqiri onhaalbaar blijkt, net als Jeremie Boga (Sassuolo) en Suso (AC Milan). 

UPDATE 21u 
Het Italiaanse bericht blijkt alvast geen kwakkel te zijn. Aan Het Laatste Nieuws bevestigt Dirk De Vriese, de makelaar van Januzaj, dat Roma een optie is. "Ja, Roma toont interesse", klinkt het. "Maar ik kan geen details geven. Roma is een grote club. Dus ja, als hij de kans krijgt, zal hij die niet lagen liggen."

UPDATE 20/01

AS Roma zou Adnan Januzaj willen huren met verplichte aankoopoptie. De Romeinen passen zo een constructie wel vaker toe vanwege de Financial Fair Play. AS Roma is echter niet de enige club die de ex-speler van Manchester United en Borussia Dortmund op de radar heeft staan.

AC Milan, dat eerder al Zlatan Ibrahimovic en Simon Kjaer aantrok, loert volgens Het Laatste Nieuws ook op de linksvoetige aanvallende middenvelder. 

UPDATE 22/01
Ook de interesse van AC Milan, werd intussen bevestigd door De Vriese. Deze keer stond de makelaar Calciomercato te woord. "Ja, het is mogelijk dat Januzaj deze winter naar de Serie A trekt", verklaarde hij daar. "Nu moet ik samenzitten met Real Sociedad en zien wat zij ervan denken."

Zou de Serie A een goede competitie zijn voor Januzaj?

Meest recent

HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

0
0
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

109
109
De Bruyne krijgt cruciaal transfernieuws bij Napoli

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

33
33
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

116
116
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

116
116
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

307
307
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

364
364
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

129
129
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

240
240
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

607
607
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

235
235
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

342
342
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

308
308
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

362
362
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

234
234
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

92
92
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

792
792
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

181
181
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

549
549
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

172
172
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

365
365
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

188
188
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

181
181
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

407
407
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

621
621

Meer sportnieuws