Manager bevestigt interesse twee clubs in Januzaj

73 stemmen
Manager bevestigt interesse twee clubs in Januzaj

Adnan Januzaj bulkt van het talent, maar desondanks heeft de Rode Duivel de verwachtingen nooit helemaal kunnen inlossen. BIj Manchester United slaagde hij er niet in zich door te zetten en ook bij Real Sociedad deemsterde hij dit seizoen weg. Sinds de komst van Martin Odegaard zit hij vooral op de bank.

Maar nu kan de aanvaller mogelijk een nieuwe start nemen in de Serie A. Hij staat volgens La Gazzetta dello Sport immers op het lijstje bij AS Roma. Dat is op zoek naar een nieuwe offensieve middenvelder om de langdurig geblesseerde Zaniolo te vervangen. Januzaj zou wel niet de eerste keuze van de Romeinen zijn.

Xherdan Shaqiri zou de prioriteit van Roma zijn. De Zwitser komt bij Liverpool niet al te vaak aan spelen toe. Januzaj is één van de alternatieven als Shaqiri onhaalbaar blijkt, net als Jeremie Boga (Sassuolo) en Suso (AC Milan). 

UPDATE 21u 
Het Italiaanse bericht blijkt alvast geen kwakkel te zijn. Aan Het Laatste Nieuws bevestigt Dirk De Vriese, de makelaar van Januzaj, dat Roma een optie is. "Ja, Roma toont interesse", klinkt het. "Maar ik kan geen details geven. Roma is een grote club. Dus ja, als hij de kans krijgt, zal hij die niet lagen liggen."

UPDATE 20/01

AS Roma zou Adnan Januzaj willen huren met verplichte aankoopoptie. De Romeinen passen zo een constructie wel vaker toe vanwege de Financial Fair Play. AS Roma is echter niet de enige club die de ex-speler van Manchester United en Borussia Dortmund op de radar heeft staan.

AC Milan, dat eerder al Zlatan Ibrahimovic en Simon Kjaer aantrok, loert volgens Het Laatste Nieuws ook op de linksvoetige aanvallende middenvelder. 

UPDATE 22/01
Ook de interesse van AC Milan, werd intussen bevestigd door De Vriese. Deze keer stond de makelaar Calciomercato te woord. "Ja, het is mogelijk dat Januzaj deze winter naar de Serie A trekt", verklaarde hij daar. "Nu moet ik samenzitten met Real Sociedad en zien wat zij ervan denken."

LEES OOK: ‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Zou de Serie A een goede competitie zijn voor Januzaj?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

73
73
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

0
0
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

29
29
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

73
73
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

40
40
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

66
66
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

132
132
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

63
63
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

25
25
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

69
69
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

194
194
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

560
560
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

144
144
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

177
177
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

133
133
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

103
103
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

175
175
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

966
966
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

146
146
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

301
301
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

103
103
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

840
840
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

164
164
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

186
186
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

226
226
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

75
75

Meer sportnieuws