Manager bevestigt interesse twee clubs in Januzaj

73 stemmen
Manager bevestigt interesse twee clubs in Januzaj

Adnan Januzaj bulkt van het talent, maar desondanks heeft de Rode Duivel de verwachtingen nooit helemaal kunnen inlossen. BIj Manchester United slaagde hij er niet in zich door te zetten en ook bij Real Sociedad deemsterde hij dit seizoen weg. Sinds de komst van Martin Odegaard zit hij vooral op de bank.

Maar nu kan de aanvaller mogelijk een nieuwe start nemen in de Serie A. Hij staat volgens La Gazzetta dello Sport immers op het lijstje bij AS Roma. Dat is op zoek naar een nieuwe offensieve middenvelder om de langdurig geblesseerde Zaniolo te vervangen. Januzaj zou wel niet de eerste keuze van de Romeinen zijn.

Xherdan Shaqiri zou de prioriteit van Roma zijn. De Zwitser komt bij Liverpool niet al te vaak aan spelen toe. Januzaj is één van de alternatieven als Shaqiri onhaalbaar blijkt, net als Jeremie Boga (Sassuolo) en Suso (AC Milan). 

UPDATE 21u 
Het Italiaanse bericht blijkt alvast geen kwakkel te zijn. Aan Het Laatste Nieuws bevestigt Dirk De Vriese, de makelaar van Januzaj, dat Roma een optie is. "Ja, Roma toont interesse", klinkt het. "Maar ik kan geen details geven. Roma is een grote club. Dus ja, als hij de kans krijgt, zal hij die niet lagen liggen."

UPDATE 20/01

AS Roma zou Adnan Januzaj willen huren met verplichte aankoopoptie. De Romeinen passen zo een constructie wel vaker toe vanwege de Financial Fair Play. AS Roma is echter niet de enige club die de ex-speler van Manchester United en Borussia Dortmund op de radar heeft staan.

AC Milan, dat eerder al Zlatan Ibrahimovic en Simon Kjaer aantrok, loert volgens Het Laatste Nieuws ook op de linksvoetige aanvallende middenvelder. 

UPDATE 22/01
Ook de interesse van AC Milan, werd intussen bevestigd door De Vriese. Deze keer stond de makelaar Calciomercato te woord. "Ja, het is mogelijk dat Januzaj deze winter naar de Serie A trekt", verklaarde hij daar. "Nu moet ik samenzitten met Real Sociedad en zien wat zij ervan denken."

LEES OOK: Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Zou de Serie A een goede competitie zijn voor Januzaj?

Meest recent

"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

30
30
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

83
83
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

145
145
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

177
177
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

41
41
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

32
32
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

84
84
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

95
95
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

80
80
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

45
45
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

171
171
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

66
66
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

274
274
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

254
254
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

339
339
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

198
198
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1003
1003
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1326
1326
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

441
441
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

200
200
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

264
264

Meer sportnieuws