Kostic pakt met STVV meteen drie belangrijke punten tegen KV Kortrijk

door
Kostic pakt met STVV meteen drie belangrijke punten tegen KV Kortrijk

Na een matige eerste en een prima tweede periode heeft STVV verdiend de drie punten thuis gehouden tegen KV Kortrijk. Door deze zege behouden de Kanaries nog een waterkansje op Play-Off I. KV Kortrijk van zijn kant mist een mogelijkheid om zich definitief veilig te voetballen.

Met STVV en KV Kortrijk stonden twee ploegen tegenover mekaar die zich in de buik van het klassement bevonden. Degradatiezorgen waren er (voorlopig) niet maar enige ambities voor Play-Off I mochten ook opgeborgen worden. De Kerels hadden nog wel de Croky Cup als lekker hapje in het vizier. Yves Vanderhaeghe kon niet rekenen op Kagelmacher en De Sart, bij de thuisploeg ontbrak de vertrokken topschutter Boli.
Weinig toeschouwers en dramatisch voetbal op Stayen
Beide ploegen zorgden voor een lange studieronde en weinig gevaar in het eerste halfuur. Enkel een flauwe lob bal van Mboyo bezorgde Steppe wat werk. In het slotkwartier drong KVK toch wat meer aan, Mboyo kopte na een goede voorzet van Golubovic over. Met de rust in zicht kwam ook STVV eindelijk tot een eerste kansje: het schot van Botaka was echter veel te zwak om doelman Jakubech te verontrusten. Na een bijzonder zwakke eerste helft stond het nog 0-0.

STVV en KV Kortrijk maakten er voorlopig een weinig sprankelende avond van.
Herboren STVV maakt al snel het verschil
Meer animo na de rust want na amper twee minuten spelen dwong Sankhon doelman Jakubech al tot een prima redding. De Kanaries drongen nu aan en na een fraaie pas van De Bruyn zorgde Colidio voor de 1-0. De Kerels moesten de wedstrijd nu ondergaan en slikten iets voorbij het uur al een tweede doelpunt toen Colidio deze keer terug legde op De Bruyn, die laatste schoot van dichtbij hoog in doel: 2-0 voor STVV. In de laatste twintig minuten drong KV Kortrijk wat meer aan maar Moffi en Lepoint hadden geen geluk bij de afwerking. Uiteindelijk hield de thuisploeg gemakkelijk stand en zo pakt Kostic bij zijn eerste wedstrijd als trainer van de Kanaries meteen de drie punten.
Scoreverloop:
1-0 (54') Colidio, 2-0 (65') De Bruyn

LEES OOK: Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Komt KV Kortrijk nog in de problemen?

Meest recent

'Jashari reageert na duidelijke transferboodschap Club'

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

30
30
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

49
49
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

50
50
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

119
119
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

189
189
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

535
535
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

94
94
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

293
293
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

200
200
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1529
1529
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

165
165
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

209
209
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

304
304
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

336
336
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

459
459
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

615
615
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1099
1099
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

157
157
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

613
613
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

125
125
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

316
316
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

743
743
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

604
604
'Grote schoonmaak in Anderlecht: Renard likt wonden'

Hoewel de kassa tot dusver nog niet rinkelde bij RSC Anderlecht bleef Olivier Renard niet bij de ...

780
780
'Doorbraak op til: bestuur Club Brugge gespot in Milaan'

Behoudens een astronomische som blijkt Club Brugge voorlopig niet bereid om Ardon Jashari naar AC ...

679
679

Meer sportnieuws