Mazzu mikt op nieuwe kans aan top: "Standard of Anderlecht? Wie weet"

door
Mazzu mikt op nieuwe kans aan top:

In Charleroi leverde hij jarenlang uitstekend werk, en dus was het niet meer dan logisch dat Felice Mazzu zijn kans kreeg aan de Belgische top. Zijn avontuur bij KRC Genk werd echter geen succes, maar dat betekent niet dat momenteel werkloze coach zijn ambities heeft opgeborgen.


In een gesprek met RTBF geeft Mazzu toe dat het hem zwaar valt om zijn dagen in de zetel te slijten. "De inactiviteit weegt op mij, zeker na 30 jaar bezig te zijn geweest met het vak. Ik ben er dan ook klaar voor om mijn schouders onder een nieuwe uitdaging te zetten en in een serieus project te duiken. Eentje met het zicht op de lange termijn, wat in Genk niet het geval was", kan de 53-jarige Italo-Belg het wel niet laten nog een kleine sneer uit te delen aan zijn voormalige werkgever.

"Ik heb nood aan tijd, structuur en stabiliteit. Liefst ook in België", oogt zijn wensenpakket voor die volgende taak evenwel niet mis. "Wat als Standard aan zou kloppen? Ik wil geen namen noemen na mijn ongelukkige periode in Genk, maar gewoon de passie terugvinden met mensen die in mij geloven. Vandaag heb ik met niemand contact, maar als de kans zich zou voordoen zou ik er uiteraard over nadenken. Anderlecht? Ik apprecieer de evolutie van de club sinds de komst van Vincent Kompany. Het is een project waarmee ik mij zou kunnen identificeren", aldus Mazzu.

LEES OOK: Fellaini doet opvallende onthulling over Standard Luik

Verdient Mazzu een nieuwe kans aan de Belgische top?

Meest recent

Gigantische optater Union: Bayat torpedeert trainersplan

Union SG is druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer nu Sébastien Pocognoli is gevallen voor ...

7
7
Internationaal debuut Stankovic eindigt in pijnlijk ontslag

Aleksandar Stankovic zag zijn sterke start bij Club Brugge deze week beloond worden met zijn eerste ...

107
107
Kompany volgende bondscoach? Bellamy doet boekje open

De Rode Duivels staan maandagavond voor een cruciaal WK-kwalificatieduel op het veld van Wales. Bij ...

109
109
Vanheusden emotioneel na blessurehel: "Papa's grootste fan"

Voor Zinho Vanheusden is zijn leven voorlopig een onwaarschijnlijke emotionele rollercoaster ...

48
48
Bizarre keuze Garcia: "Is hij mee als hulptrainer?"

Rudi Garcia heeft niet zijn beste dagen als Belgisch bondscoach achter de rug. Tijdens het duel ...

86
86
Anderlecht, Gent, Union, ... ? 'Dit is de grootste rivaal van Club'

Club Brugge is veruit de meest succesvolle club van het voorbij decennium in het Belgische voetbal. ...

419
419
Spectaculaire terugkeer: Zidane zet zinnen op droomjob

Zinedine Zidane was bijzonder succesvol als hoofdcoach van Real Madrid. Sinds zijn vertrek bij de ...

61
61
'Club en Union knokken: nieuwe aanvaller in vizier'

Club Brugge en Union SG zijn de voorbije seizoenen uitgegroeid tot grote rivalen op sportief ...

348
348
Fred Vanderbiest pakt stevig uit: "Eén keer in vijf jaar!"

Fred Vanderbiest is uitstekend begonnen aan zijn 'T1-loopbaan' bij KV Mechelen. Malinwa kampeert al ...

79
79
'Verschaeren zorgt voor nieuwe transferwending'

RSC Anderlecht maakte deze week bekend dat Mario Stroeykens zijn aflopende contract heeft verlengd ...

272
272
'Duivels onder druk: twee cruciale wissels in basiself'

De Rode Duivels staan maandagavond voor de belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd in Wales. Een ...

127
127
Grote trainersstunt Union? "Clement of Van Bommel"

Landskampioen Union SG heeft midden in het seizoen afscheid moeten nemen van zijn trainer. ...

596
596
'Lewandowski verlaat Barça: transferplan al gelekt'

FC Barcelona mikt ook dit seizoen weer op verschillende hoofdprijzen. Daarvoor rekenen de Catalanen ...

268
268
Rode Duivel maakt zich onmogelijk: "Een nachtmerrie"

Na het scoreloze gelijkspel tegen Noord-Macedonië, trekken de Rode Duivels onder de nodige druk ...

271
271
'Grootse transferplannen Liverpool: Kompany huivert'

Bayern München is dit seizoen ongenaakbaar wist al zijn wedstrijden tot dusver te winnen. Coach ...

91
91
Tóch JPL op televisie? Nieuwe elementen in DAZN-saga

Komend weekend staat alweer de elfde speeldag van de Jupiler Pro League op het progamma. Behoudens ...

1246
1246
Vanaken-relletje bij Duivels: Garcia krijgt rekening gepresenteerd

De Rode Duivels hebben maandagavond iets recht te zetten in Wales na de slipper tegen ...

679
679
Topper ontspoort: Lyra-Lierse en Hasselt botsen keihard

In Eerste Nationale stond gisterenavond met Lyra-Lierse tegen Sporting Hasselt een heuse topper op ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Steunpilaar weg bij Club, grote Neymar-schok'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

204
204
Fellaini doet opvallende onthulling over Standard Luik

Marouane Fellaini kende een indrukwekkende carrière bij Standard, Everton en Manchester ...

195
195
Ruben Van Gucht pakt uit met sensationele carrièrewending

Ruben Van Gucht, de bekende sportjournalist en VRT-gezicht, heeft opnieuw voor opschudding gezorgd. ...

43
43
Garcia stampt ferm tegen schenen: oorlog op komst

De Belgische nationale ploeg wist niet te scoren tegen Noord-Macedonië en pakte slechts een ...

343
343
‘Saelemaekers maakt knaller: vier topclubs druipen af’

Alexis Saelemaekers werd de afgelopen seizoenen telkens uitgeleend door AC Milan, maar dit seizoen ...

85
85
Vanderbiest weg bij KV Mechelen? Defour tipt bij topper

KV Mechelen is dit seizoen niet onaardig aan het seizoen begonnen. Malinwa staat in de top zes met ...

867
867
Messi blijft verbazen, absolute wereldgoal Suarez als kers

Inter Miami zit in bloedvorm in de MLS en dat is vooral te danken aan een fenomenale Lionel Messi. ...

55
55

Meer sportnieuws