Kagelmacher reageert op berichten over geforceerde transfer

door
Kagelmacher reageert op berichten over geforceerde transfer

Een verleden bij clubs als Real Madrid en AS Monaco: geen wonder dat Gary Kagelmacher bij KV Kortrijk uitgroeide tot een absolute sterkhouder. Na tweeënhalf jaar is de Uruguayaanse defensieleider echter uitgekeken op het Guldensporenstadion. Hij probeert nu een terugkeer naar zijn thuisland te forceren.

Eerder raakte al bekend dat Kagelmacher de nodige druk uitoefende om zijn vertrek in een stroomversnelling te krijgen. Zo bereikte de 31-jarige verdediger, dit seizoen goed voor twee doelpunten, zelf al een akkoord met zijn verhoopte nieuwe werkgever. Bij CA Penarol, de club waar sinds kort de iconische ex-spits Diego Forlan trainer is, kan hij zijn handtekening zetten onder een verbintenis voor twee jaar.

Tussen de twee clubs werd evenwel nog geen akkoord bereikt, al lijkt Kagelmacher niet van plan zijn droomtransfer nog in duigen te laten vallen. Het Nieuwsblad meldt namelijk hoe hij het voortaan hard speelt en donderdag kort voor de training zogezegd 'gekwetst' forfait gaf. Zaterdag tegen STVV zal hij dus ook niet van de partij zijn, tot onvrede van coach Yves Vanderhaeghe. "Dit ontgoochelt mij, maar als trainer sta je machteloos in dat soort zaken", was diens korte reactie.

UPDATE 17/01
Kagelmacher zelf ontkent wel dat hij probeert zijn transfer te forceren. In Het Nieuwsblad geeft hij aan ontgoocheld te zijn dat hij nu in een slecht daglicht komt te staan. Hij stelt verder ook dat hij niet het soort speler is dat een blessure zal veinzen om een transfer te forceren. Hoe dan ook zal de Uruguayaanse verdediger zaterdag tegen STVV niet in actie komen, maar dat komt volgens hem dus omdat hij écht geblesseerd is.

LEES OOK: Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Geloof je zijn uitleg?

Meest recent

Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

6
6
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

53
53
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

176
176
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

85
85
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

65
65
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

275
275
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

328
328
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

91
91
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

49
49
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

198
198
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

394
394
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

228
228
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

388
388
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

191
191
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

138
138
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

230
230
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

386
386
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

146
146
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

612
612
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

228
228
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

189
189
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

185
185
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

388
388
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

426
426
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

179
179

Meer sportnieuws