Kagelmacher reageert op berichten over geforceerde transfer

door
Kagelmacher reageert op berichten over geforceerde transfer

Een verleden bij clubs als Real Madrid en AS Monaco: geen wonder dat Gary Kagelmacher bij KV Kortrijk uitgroeide tot een absolute sterkhouder. Na tweeënhalf jaar is de Uruguayaanse defensieleider echter uitgekeken op het Guldensporenstadion. Hij probeert nu een terugkeer naar zijn thuisland te forceren.

Eerder raakte al bekend dat Kagelmacher de nodige druk uitoefende om zijn vertrek in een stroomversnelling te krijgen. Zo bereikte de 31-jarige verdediger, dit seizoen goed voor twee doelpunten, zelf al een akkoord met zijn verhoopte nieuwe werkgever. Bij CA Penarol, de club waar sinds kort de iconische ex-spits Diego Forlan trainer is, kan hij zijn handtekening zetten onder een verbintenis voor twee jaar.

Tussen de twee clubs werd evenwel nog geen akkoord bereikt, al lijkt Kagelmacher niet van plan zijn droomtransfer nog in duigen te laten vallen. Het Nieuwsblad meldt namelijk hoe hij het voortaan hard speelt en donderdag kort voor de training zogezegd 'gekwetst' forfait gaf. Zaterdag tegen STVV zal hij dus ook niet van de partij zijn, tot onvrede van coach Yves Vanderhaeghe. "Dit ontgoochelt mij, maar als trainer sta je machteloos in dat soort zaken", was diens korte reactie.

UPDATE 17/01
Kagelmacher zelf ontkent wel dat hij probeert zijn transfer te forceren. In Het Nieuwsblad geeft hij aan ontgoocheld te zijn dat hij nu in een slecht daglicht komt te staan. Hij stelt verder ook dat hij niet het soort speler is dat een blessure zal veinzen om een transfer te forceren. Hoe dan ook zal de Uruguayaanse verdediger zaterdag tegen STVV niet in actie komen, maar dat komt volgens hem dus omdat hij écht geblesseerd is.

LEES OOK: Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Geloof je zijn uitleg?

Meest recent

Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

5
5
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

93
93
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

143
143
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

26
26
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

73
73
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

42
42
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

153
153
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

174
174
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

168
168
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

23
23
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

173
173
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

237
237
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

255
255
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

143
143
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

46
46
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

102
102
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

265
265
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

58
58
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

99
99
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

39
39
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

70
70
‘Zware concurrentie Club: drietal voor kruispunt’

Club Brugge moet komende zomer rekening houden met een leegloop. Niet enkel staat verschillende ...

313
313
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

99
99
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

288
288

Meer sportnieuws