Kagelmacher reageert op berichten over geforceerde transfer

door
Kagelmacher reageert op berichten over geforceerde transfer

Een verleden bij clubs als Real Madrid en AS Monaco: geen wonder dat Gary Kagelmacher bij KV Kortrijk uitgroeide tot een absolute sterkhouder. Na tweeënhalf jaar is de Uruguayaanse defensieleider echter uitgekeken op het Guldensporenstadion. Hij probeert nu een terugkeer naar zijn thuisland te forceren.

Eerder raakte al bekend dat Kagelmacher de nodige druk uitoefende om zijn vertrek in een stroomversnelling te krijgen. Zo bereikte de 31-jarige verdediger, dit seizoen goed voor twee doelpunten, zelf al een akkoord met zijn verhoopte nieuwe werkgever. Bij CA Penarol, de club waar sinds kort de iconische ex-spits Diego Forlan trainer is, kan hij zijn handtekening zetten onder een verbintenis voor twee jaar.

Tussen de twee clubs werd evenwel nog geen akkoord bereikt, al lijkt Kagelmacher niet van plan zijn droomtransfer nog in duigen te laten vallen. Het Nieuwsblad meldt namelijk hoe hij het voortaan hard speelt en donderdag kort voor de training zogezegd 'gekwetst' forfait gaf. Zaterdag tegen STVV zal hij dus ook niet van de partij zijn, tot onvrede van coach Yves Vanderhaeghe. "Dit ontgoochelt mij, maar als trainer sta je machteloos in dat soort zaken", was diens korte reactie.

UPDATE 17/01
Kagelmacher zelf ontkent wel dat hij probeert zijn transfer te forceren. In Het Nieuwsblad geeft hij aan ontgoocheld te zijn dat hij nu in een slecht daglicht komt te staan. Hij stelt verder ook dat hij niet het soort speler is dat een blessure zal veinzen om een transfer te forceren. Hoe dan ook zal de Uruguayaanse verdediger zaterdag tegen STVV niet in actie komen, maar dat komt volgens hem dus omdat hij écht geblesseerd is.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Geloof je zijn uitleg?

Meest recent

Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

183
183
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

40
40
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

265
265
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

84
84
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

79
79
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

170
170
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

235
235
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

71
71
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

29
29
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

26
26
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

62
62
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

628
628
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

44
44
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

62
62
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

157
157
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

87
87
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

76
76
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

166
166
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

39
39
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

46
46
Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

32
32
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

127
127
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

24
24
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

153
153
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

223
223

Meer sportnieuws