Kagelmacher reageert op berichten over geforceerde transfer

282 stemmen
Kagelmacher reageert op berichten over geforceerde transfer

Een verleden bij clubs als Real Madrid en AS Monaco: geen wonder dat Gary Kagelmacher bij KV Kortrijk uitgroeide tot een absolute sterkhouder. Na tweeënhalf jaar is de Uruguayaanse defensieleider echter uitgekeken op het Guldensporenstadion. Hij probeert nu een terugkeer naar zijn thuisland te forceren.

Eerder raakte al bekend dat Kagelmacher de nodige druk uitoefende om zijn vertrek in een stroomversnelling te krijgen. Zo bereikte de 31-jarige verdediger, dit seizoen goed voor twee doelpunten, zelf al een akkoord met zijn verhoopte nieuwe werkgever. Bij CA Penarol, de club waar sinds kort de iconische ex-spits Diego Forlan trainer is, kan hij zijn handtekening zetten onder een verbintenis voor twee jaar.

Tussen de twee clubs werd evenwel nog geen akkoord bereikt, al lijkt Kagelmacher niet van plan zijn droomtransfer nog in duigen te laten vallen. Het Nieuwsblad meldt namelijk hoe hij het voortaan hard speelt en donderdag kort voor de training zogezegd 'gekwetst' forfait gaf. Zaterdag tegen STVV zal hij dus ook niet van de partij zijn, tot onvrede van coach Yves Vanderhaeghe. "Dit ontgoochelt mij, maar als trainer sta je machteloos in dat soort zaken", was diens korte reactie.

UPDATE 17/01
Kagelmacher zelf ontkent wel dat hij probeert zijn transfer te forceren. In Het Nieuwsblad geeft hij aan ontgoocheld te zijn dat hij nu in een slecht daglicht komt te staan. Hij stelt verder ook dat hij niet het soort speler is dat een blessure zal veinzen om een transfer te forceren. Hoe dan ook zal de Uruguayaanse verdediger zaterdag tegen STVV niet in actie komen, maar dat komt volgens hem dus omdat hij écht geblesseerd is.

LEES OOK: KV Kortrijk sluit Fins akkoord omtrent volgende transfer

Geloof je zijn uitleg?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

1
1
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

32
32
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

51
51
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

39
39
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

103
103
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

230
230
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

32
32
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

117
117
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

95
95
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

189
189
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

99
99
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

331
331
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

145
145
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

139
139
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

274
274
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

120
120
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

233
233
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

663
663
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

140
140
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

708
708
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

317
317
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

705
705
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

195
195
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

462
462
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

226
226

Meer sportnieuws