Kagelmacher reageert op berichten over geforceerde transfer

282 stemmen
Kagelmacher reageert op berichten over geforceerde transfer

Een verleden bij clubs als Real Madrid en AS Monaco: geen wonder dat Gary Kagelmacher bij KV Kortrijk uitgroeide tot een absolute sterkhouder. Na tweeënhalf jaar is de Uruguayaanse defensieleider echter uitgekeken op het Guldensporenstadion. Hij probeert nu een terugkeer naar zijn thuisland te forceren.

Eerder raakte al bekend dat Kagelmacher de nodige druk uitoefende om zijn vertrek in een stroomversnelling te krijgen. Zo bereikte de 31-jarige verdediger, dit seizoen goed voor twee doelpunten, zelf al een akkoord met zijn verhoopte nieuwe werkgever. Bij CA Penarol, de club waar sinds kort de iconische ex-spits Diego Forlan trainer is, kan hij zijn handtekening zetten onder een verbintenis voor twee jaar.

Tussen de twee clubs werd evenwel nog geen akkoord bereikt, al lijkt Kagelmacher niet van plan zijn droomtransfer nog in duigen te laten vallen. Het Nieuwsblad meldt namelijk hoe hij het voortaan hard speelt en donderdag kort voor de training zogezegd 'gekwetst' forfait gaf. Zaterdag tegen STVV zal hij dus ook niet van de partij zijn, tot onvrede van coach Yves Vanderhaeghe. "Dit ontgoochelt mij, maar als trainer sta je machteloos in dat soort zaken", was diens korte reactie.

UPDATE 17/01
Kagelmacher zelf ontkent wel dat hij probeert zijn transfer te forceren. In Het Nieuwsblad geeft hij aan ontgoocheld te zijn dat hij nu in een slecht daglicht komt te staan. Hij stelt verder ook dat hij niet het soort speler is dat een blessure zal veinzen om een transfer te forceren. Hoe dan ook zal de Uruguayaanse verdediger zaterdag tegen STVV niet in actie komen, maar dat komt volgens hem dus omdat hij écht geblesseerd is.

Geloof je zijn uitleg?

Meest recent

Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

63
63
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

10
10
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

268
268
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

188
188
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

154
154
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

94
94
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

44
44
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

87
87
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

71
71
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

37
37
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

180
180
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

213
213
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

120
120
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

72
72
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

676
676
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

473
473
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

249
249
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

293
293
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

99
99
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

73
73
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

74
74
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

338
338
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

817
817
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

180
180
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

544
544

Meer sportnieuws