'KV Kortrijk heeft pech: sterkhouder heeft akkoord over vertrek'

299 stemmen
'KV Kortrijk heeft pech: sterkhouder heeft akkoord over vertrek'

KV Kortrijk draait dit seizoen een behoorlijk anoniem seizoen in de Jupiler Pro League en staat na 21 speeldagen op een twaalfde plaats in het klassement. Het is wel nog steeds in de running in de Croky Cup, waarin het in de halve finale tegenover Antwerp staat. Maar mogelijk zullen de Kerels het dan zonder een sterkhouder moeten doen. 

Kortrijk moet immers vrezen voor een vertrek van Gary Kagelmacher. De 31-jarige Uruguayaan is een sleutelpion in het hart van de defensie, maar is in juni einde contract. Kortrijk moet hem dus deze maand verkopen als het nog een transfersom wil krijgen en Het Nieuwsblad weet dat Kagelmacher verregaande interesse geniet uit zijn thuisland.  Peñarol, de gedeelde leider in de Uruguayaanse competitie, wil Kagelmacher immers binnenhalen. De club wordt tegenwoordig getraind door Diego Forlan.

UPDATE 15/01
Slecht nieuws voor Kortrijk, want Kagelmacher lijkt effectief te gaan vertrekken. Het Laatste Nieuws weet dat Forlan de verdediger overtuigd heeft om voor twee jaar te tekenen bij Peñarol. KVK hoopte de transfer nog uit te stellen tot het een vervanger gevonden heeft, maar Kagelmacher lijkt daar niet op te willen wachten. Hij trainde dinsdag al niet meer mee en zou in het weekend naar Uruguay vliegen om de deal af te ronden.

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Kan Kortrijk zijn vertrek opvangen?

Meest recent

Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

35
35
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

24
24
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

29
29
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

110
110
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

42
42
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

42
42
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

83
83
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

74
74
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

33
33
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

51
51
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

291
291
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

52
52
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

174
174
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

232
232
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

63
63
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

165
165
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

255
255
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

190
190
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

128
128
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

378
378
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

240
240
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

237
237
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

280
280
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

422
422
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

275
275

Meer sportnieuws