'Kompany had plan met Nasri, Coucke pakte het anders aan'

door
'Kompany had plan met Nasri, Coucke pakte het anders aan'

Dankzij de aanwezigheid van Vincent Kompany kon RSC Anderlecht afgelopen zomer enkele interessante aanwinsten overtuigen. Maar niet iedereen daarvan kon tot dusver overtuigen. Vooral Samir Nasri kon de verwachtingen tot dusver allerminst waarmaken.


Toegegeven, de voormalige international van Frankrijk had de voorbije maanden met de nodige dosis pech af te rekenen en lag lange tijd in de lappenmand. Maar ook wanneer hij wel in actie kwam kon hij zelden overtuigen. Momenteel hoopt Nasri op de winterstage om de basis te leggen voor een meer succesvollere tweede helft van het seizoen. En dat zal ook nodig zijn als hij indien hij bij Anderlecht wil blijven voetballen.

Nasri tekende immers een contract van slechts één seizoen in Brussel. Paars-Wit beschikt wel nog over een optie om de samenwerking met één jaar te verlengen. Maar volgens Het Laatste Nieuws is de club momenteel niet van plan om die te lichten. Mits goede prestaties in de tweede helft van het seizoen zou hij het bestuur nog op andere gedachten kunnen brengen, maar dan moet hij wel bewijzen dat hij zijn hoge salaris waard is.

UPDATE 10u24

Volgens Het Laatste Nieuws zou Vincent Kompany, die Samir Nasri overtuigde om naar Brussel te komen, de bedoeling hebben gehad om de Franse ex-sterspeler een prestatiegericht contract te geven. Dat ging echter niet door, want Marc Coucke gaf hem een 'normaal' contract. Anderlecht zal met Anthony Vanden Borre wellicht niet meer dezelfde fout maken en VDB zal wellicht eerst - als hij kan overtuigen tegen Livingston - een prestatiegericht contract krijgen.

Nasri is een goede verdiener in Anderlecht en heeft nog een contract van een halfjaar. De 32-jarige ex-speler van Arsenal en Manchester City is weer fit na zijn blessure en maakt kans om tegen Club Brugge in de basis te starten.

LEES OOK: 'Kompany beloond: Bayern plant eerste zomertransfer'

Vreemd dat Anderlecht Nasri meteen een goed loon gaf?

Meest recent

'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

1
1
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

49
49
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

163
163
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

101
101
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

72
72
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

449
449
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

624
624
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

54
54
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

276
276
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

29
29
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

487
487
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

93
93
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

400
400
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

496
496
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

598
598
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

334
334
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

584
584
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

443
443
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

226
226
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

527
527
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

634
634
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

553
553
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

133
133
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

236
236
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

309
309

Meer sportnieuws