'Kompany had plan met Nasri, Coucke pakte het anders aan'

door
'Kompany had plan met Nasri, Coucke pakte het anders aan'

Dankzij de aanwezigheid van Vincent Kompany kon RSC Anderlecht afgelopen zomer enkele interessante aanwinsten overtuigen. Maar niet iedereen daarvan kon tot dusver overtuigen. Vooral Samir Nasri kon de verwachtingen tot dusver allerminst waarmaken.


Toegegeven, de voormalige international van Frankrijk had de voorbije maanden met de nodige dosis pech af te rekenen en lag lange tijd in de lappenmand. Maar ook wanneer hij wel in actie kwam kon hij zelden overtuigen. Momenteel hoopt Nasri op de winterstage om de basis te leggen voor een meer succesvollere tweede helft van het seizoen. En dat zal ook nodig zijn als hij indien hij bij Anderlecht wil blijven voetballen.

Nasri tekende immers een contract van slechts één seizoen in Brussel. Paars-Wit beschikt wel nog over een optie om de samenwerking met één jaar te verlengen. Maar volgens Het Laatste Nieuws is de club momenteel niet van plan om die te lichten. Mits goede prestaties in de tweede helft van het seizoen zou hij het bestuur nog op andere gedachten kunnen brengen, maar dan moet hij wel bewijzen dat hij zijn hoge salaris waard is.

UPDATE 10u24

Volgens Het Laatste Nieuws zou Vincent Kompany, die Samir Nasri overtuigde om naar Brussel te komen, de bedoeling hebben gehad om de Franse ex-sterspeler een prestatiegericht contract te geven. Dat ging echter niet door, want Marc Coucke gaf hem een 'normaal' contract. Anderlecht zal met Anthony Vanden Borre wellicht niet meer dezelfde fout maken en VDB zal wellicht eerst - als hij kan overtuigen tegen Livingston - een prestatiegericht contract krijgen.

Nasri is een goede verdiener in Anderlecht en heeft nog een contract van een halfjaar. De 32-jarige ex-speler van Arsenal en Manchester City is weer fit na zijn blessure en maakt kans om tegen Club Brugge in de basis te starten.

LEES OOK: Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vreemd dat Anderlecht Nasri meteen een goed loon gaf?

Meest recent

De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

14
14
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

16
16
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

36
36
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

26
26
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

112
112
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

234
234
Ruben Van Gucht zet kijkend Vlaanderen in vuur en vlam

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

27
27
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

135
135
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

28
28
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

60
60
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

83
83
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

86
86
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

449
449
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

230
230
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

170
170
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

147
147
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

316
316
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

43
43
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

90
90
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

246
246
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

36
36
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

92
92
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

144
144
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

220
220
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

86
86

Meer sportnieuws