'Kompany had plan met Nasri, Coucke pakte het anders aan'

door
'Kompany had plan met Nasri, Coucke pakte het anders aan'

Dankzij de aanwezigheid van Vincent Kompany kon RSC Anderlecht afgelopen zomer enkele interessante aanwinsten overtuigen. Maar niet iedereen daarvan kon tot dusver overtuigen. Vooral Samir Nasri kon de verwachtingen tot dusver allerminst waarmaken.


Toegegeven, de voormalige international van Frankrijk had de voorbije maanden met de nodige dosis pech af te rekenen en lag lange tijd in de lappenmand. Maar ook wanneer hij wel in actie kwam kon hij zelden overtuigen. Momenteel hoopt Nasri op de winterstage om de basis te leggen voor een meer succesvollere tweede helft van het seizoen. En dat zal ook nodig zijn als hij indien hij bij Anderlecht wil blijven voetballen.

Nasri tekende immers een contract van slechts één seizoen in Brussel. Paars-Wit beschikt wel nog over een optie om de samenwerking met één jaar te verlengen. Maar volgens Het Laatste Nieuws is de club momenteel niet van plan om die te lichten. Mits goede prestaties in de tweede helft van het seizoen zou hij het bestuur nog op andere gedachten kunnen brengen, maar dan moet hij wel bewijzen dat hij zijn hoge salaris waard is.

UPDATE 10u24

Volgens Het Laatste Nieuws zou Vincent Kompany, die Samir Nasri overtuigde om naar Brussel te komen, de bedoeling hebben gehad om de Franse ex-sterspeler een prestatiegericht contract te geven. Dat ging echter niet door, want Marc Coucke gaf hem een 'normaal' contract. Anderlecht zal met Anthony Vanden Borre wellicht niet meer dezelfde fout maken en VDB zal wellicht eerst - als hij kan overtuigen tegen Livingston - een prestatiegericht contract krijgen.

Nasri is een goede verdiener in Anderlecht en heeft nog een contract van een halfjaar. De 32-jarige ex-speler van Arsenal en Manchester City is weer fit na zijn blessure en maakt kans om tegen Club Brugge in de basis te starten.

LEES OOK: Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vreemd dat Anderlecht Nasri meteen een goed loon gaf?

Meest recent

Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

6
6
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

64
64
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

93
93
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

330
330
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

360
360
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

29
29
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

309
309
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

106
106
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

103
103
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

200
200
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

99
99
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

56
56
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

225
225
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

128
128
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

177
177
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

237
237
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

334
334
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

18
18
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

425
425
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

58
58
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

206
206
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

337
337
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

69
69
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

212
212
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

273
273

Meer sportnieuws