"Op een goede dag kan AA Gent iedereen pijn doen"

door

AA Gent sluit zijn jaar af met een taaie verplaatsing naar Standard, waar het met een zege de tweede plaats kan overnemen van Antwerp, dat vrijdag pas tegen Anderlecht speelt. De Buffalo's rekenen daarbij op doelpunten van onder meer Laurent Depoitre. De spits zit duidelijk uitstekend in zijn vel sinds zijn terugkeer in de Ghelamco Arena.


"Het is duidelijk dat ik een goede verstandhouding heb met Roman Yaremchuk en Jonathan David. Zowel op het veld als ernaast", geeft hij aan in L'Avenir. "Op een goede dag kunnen we elke defensie pijn doen. We werken goed samen en we hebben ons alle drie all beslissend getoond. Daardoor wordt er veel over ons gepraat, maar we mogen ook de rest van de ploeg niet vergeten."

"We hebben een zeer evenwichtige groep met een compleet middenveld. Odjidja houdt ervan te infiltreren en de laatste pass te geven, Kums is onze metronoom en Owusu kent zijn gelijke niet in de balrecuperatie. Achteraan staat het ook stevig. We hebben een goed evenwicht gevonden en de basiself verandert zelden. Maar zodra er iemand afwezig is, doet diens vervanger zijn werk. We hebben dit seizoen echt veel kwaliteiten. Ik vind dat we mooi voetbal spelen."

LEES OOK: Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

Is AA Gent titelkandidaat?

Meest recent

Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

11
11
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

68
68
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

29
29
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

173
173
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

15
15
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

319
319
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

141
141
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

43
43
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

422
422
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

92
92
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

95
95
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

50
50
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

193
193
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

113
113
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

93
93
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

164
164
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

78
78
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

178
178
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

145
145
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

143
143
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

277
277

Meer sportnieuws