Degryse schrapt twee kandidaten voor PO1: “Komen kwaliteit tekort”

door
Degryse schrapt twee kandidaten voor PO1: “Komen kwaliteit tekort”

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League is exact twee derden ver en dus staan er nog tien wedstrijden op het programma om onder mee te beslissen wie Play-Off I zal halen. Club Brugge, Antwerp, AA Gent, Standard en Charleroi lijken al zeker van een ticket, waardoor er dus nog één plaatsje over blijft. In theorie maken Zulte Waregem, Genk, KV Mechelen, Moeskroen en Anderlecht daar nog kans op.

Al schat Marc Degryse hun kansen op bijna nul. “Hun trainers (Vrancken en Hollerbach, red.) verdienen een pluim voor het goede werk, maar met die ploegen hou ik toch het minste rekening om play-off 1 te halen”, oordeelt de analist in Het Laatste Nieuws. “In mijn ogen komen ze net wat kwaliteit tekort als het er echt om draait. KV Mechelen zou al tevreden zijn als ze in de linkerkolom eindigen, en dat geldt zeker en vast voor Moeskroen.”

“Voor het seizoen dachten we dat Moeskroen na het vertrek van Storck en enkele spelers die het na Nieuwjaar zo goed deden tegen de degradatie zou vechten. En KV Mechelen kwam uit 1B. Beide clubs hebben dus al een fantastisch parcours afgelegd na twee derde van de competitie. Ze kunnen ook vrijuit voetballen en moeten niet naar het klassement kijken, maar in the long run zie ik ze met die kern en kwaliteiten niet de top 6 halen. Als Vrancken daarin met KV Mechelen toch slaagt, zou ik dat nog meer een stunt van formaat vinden dan de bekerwinst vorig seizoen.”

LEES OOK: “Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Kan KV Mechelen dit seizoen Play-Off I halen?

Meest recent

De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

0
0
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

34
34
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

42
42
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

72
72
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

124
124
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

140
140
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

6
6
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

272
272
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

47
47
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

127
127
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

171
171
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

47
47
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

183
183
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

233
233
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

113
113
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

150
150
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

65
65
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

519
519
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

44
44
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

116
116
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

304
304
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

69
69
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

440
440
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

472
472
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

116
116

Meer sportnieuws