De Boeck komt met ontluisterend verhaal over ontslag bij VVV

253 stemmen
De Boeck komt met ontluisterend verhaal over ontslag bij VVV

Momenteel zit Glen De Boeck zonder club, nadat de trainer in november ontslagen werd bij Lokeren omdat de resultaten tegenvielen. De 48-jarige trainer kende na een sterke start bij Cercle Brugge een loopbaan met ups en downs. Eén van de dieptepunten was zijn vertrek bij VVV, waar hij al na een halfjaar opstapte.


In T1 doet De Boeck het ontluisterende verhaal van zijn vertrek. "We hadden een verplaatsing naar Heracles. Dat was mijn laatste wedstrijd in Venlo. Mijn Nigerianen kwamen mij roepen. Ze zeiden dat één bepaalde speler, mijn kapitein op dat moment, discrimineerde en spelers tegen hen opzette en dat ze dat niet meer konden hebben en toestaan", begint hij.

"Toen heb ik mijn kapitein geroepen. Ik heb hem gezegd: 'Wat heb je daarop te zeggen?' Die zei vlakaf tegen mij: 'Als er vanavond één Nigeriaan op het veld komt, dan wordt er niet gevoetbald.' Echt waar! Ik wist niet wat ik hoorde. Maar ik had mijn ploeg al gemaakt en er stonden twee Nigerianen op het veld. Ik sprak daar met mijn assistenten over en ik zei: 'Ik ga de ploeg niet veranderen.' Dus ik geef mijn tactische bespreking, twee Nigerianen in de ploeg. En wij gingen spelen, en wij verliezen die wedstrijd met 8-0 (in werkelijkheid werd het 7-0, nvdr)."

"Mijn keeper was de beste van de match, het had makkelijk 12-0, 13-0 kunnen zijn. Echt waar, dat waren twee, drie spelers die het gewoon lieten lopen. Omdat die Nigerianen in de ploeg stonden. Dus die speler had nog twee, drie spelers rondom hem en die lieten het gewoon lopen. Ik zat daar op die bank en ik zag echt... Je kan op dat moment niet geloven wat je ziet."

Had De Boeck het anders moeten aanpakken?

Meest recent

'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

9
9
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

66
66
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

210
210
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

147
147
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

111
111
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

75
75
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

91
91
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

333
333
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

592
592
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

89
89
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

250
250
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

424
424
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

267
267
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

160
160
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

349
349
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

399
399
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

166
166
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

457
457
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

109
109
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

357
357
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

398
398
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

542
542
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

178
178
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

281
281
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

193
193

Meer sportnieuws