TRANSFERUURTJE: 'Geen transfer voor RSCA-speler, Vossen kan terug naar ex-club'

451 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Geen transfer voor RSCA-speler, Vossen kan terug naar ex-club'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht werken ze nog steeds aan de komst van Yohan Boli en mogelijk zet het ook enkele spelers in om STVV te overtuigen. Zo duiken vanuit Zuid-Afrika nog eens berichten op dat Knowledge Musona in de deal betrokken zou kunnen worden. De voorbije dagen viel in dat opzicht ook de naam van Pieter Gerkens, maar hij vertrekt in januari zeker niet omdat hij nog tot eind februari geblesseerd is.



Jelle Vossen haalt bij Club Brugge amper nog de selectie en dus dringt een vertrek in januari zich op. Hij zou alvast kunnen terugkeren naar een oude ploeg, want Cercle Brugge zou geïnteresseerd zijn. Vossen brak er tien jaar geleden door op het hoogste niveau en met deze transfer zou hij ook in Brugge kunnen blijven wonen.

KV Oostende neemt dan weer afscheid van Fernando Canesin. De Braziliaanse middenvelder is al teruggekeerd naar zijn thuisland, waar hij eerstdaags een contract tekent bij Atletico Paranaense. Hij was in de zomer einde contract en dus vangt KVO slechts een beperkte transfersom, al zullen ze wel blij zijn van zijn zware contract verlost te zijn.



Sander Berge zou ook in januari onze competitie kunnen verlaten. Het goudhaantje van KRC Genk werd de voorbije weken al uitgebreid gelinkt aan Napoli en nu zou ook AC Milan interesse tonen. Bij de Rossoneri ligt hij wel nog in de balans met Stanislav Lobotka (Celta Vigo).

BUITENLAND

Thomas Meunier heeft zijn contract bij PSG nog steeds niet verlengd en dat zorgt ervoor dat de Rode Duivel opnieuw aan Juventus gelinkt wordt. PSG kan hem bovendien een handje helpen met die transfer, want in Parijs zouden ze geïnteresseerd zijn in Mattia De Sciglio, net als Meunier een rechtsachter. Een ruiloperatie zou op die manier dus mogelijk kunnen zijn.



In Spanje zijn ze zeker: Pep Guardiola keert volgend seizoen terug naar FC Barcelona en verlaat dus Manchester City. De Spaanse media baseren zich daarvoor op het feit dat Guardiola zijn kinderen voor het volgende schooljaar ingeschreven heeft op een school in Barcelona. Een terugkeer van Guardiola zou dus ook betekenen dat Ernesto Valverde moet opkrassen.

De voorbije weken speelde Mike Tresor Ndayishimiye zich serieus in de kijker bij Willem II, dat onder meer dankzij de 20-jarige knap derde staat in de Eredivisie. Dat zou hem in januari al een toptransfer kunnen opleveren, want Norwich City zou het jeugdproduct van Anderlecht naar de Premier League willen halen. Het zal dan wel ook een akkoord moeten vinden met NEC, dat de aanvaller momenteel verhuurt aan Willem II.

LEES OOK: Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

Zou Cercle een goede ploeg zijn voor Vossen?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

28
28
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

155
155
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

51
51
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

50
50
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

459
459
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

140
140
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

58
58
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

97
97
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

322
322
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

499
499
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

304
304
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

613
613
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

225
225
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

311
311
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

113
113
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

81
81
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

463
463
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

231
231
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

289
289
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

139
139
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

179
179
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

513
513
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

303
303

Meer sportnieuws