TRANSFERUURTJE: 'Geen transfer voor RSCA-speler, Vossen kan terug naar ex-club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Geen transfer voor RSCA-speler, Vossen kan terug naar ex-club'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht werken ze nog steeds aan de komst van Yohan Boli en mogelijk zet het ook enkele spelers in om STVV te overtuigen. Zo duiken vanuit Zuid-Afrika nog eens berichten op dat Knowledge Musona in de deal betrokken zou kunnen worden. De voorbije dagen viel in dat opzicht ook de naam van Pieter Gerkens, maar hij vertrekt in januari zeker niet omdat hij nog tot eind februari geblesseerd is.



Jelle Vossen haalt bij Club Brugge amper nog de selectie en dus dringt een vertrek in januari zich op. Hij zou alvast kunnen terugkeren naar een oude ploeg, want Cercle Brugge zou geïnteresseerd zijn. Vossen brak er tien jaar geleden door op het hoogste niveau en met deze transfer zou hij ook in Brugge kunnen blijven wonen.

KV Oostende neemt dan weer afscheid van Fernando Canesin. De Braziliaanse middenvelder is al teruggekeerd naar zijn thuisland, waar hij eerstdaags een contract tekent bij Atletico Paranaense. Hij was in de zomer einde contract en dus vangt KVO slechts een beperkte transfersom, al zullen ze wel blij zijn van zijn zware contract verlost te zijn.



Sander Berge zou ook in januari onze competitie kunnen verlaten. Het goudhaantje van KRC Genk werd de voorbije weken al uitgebreid gelinkt aan Napoli en nu zou ook AC Milan interesse tonen. Bij de Rossoneri ligt hij wel nog in de balans met Stanislav Lobotka (Celta Vigo).

BUITENLAND

Thomas Meunier heeft zijn contract bij PSG nog steeds niet verlengd en dat zorgt ervoor dat de Rode Duivel opnieuw aan Juventus gelinkt wordt. PSG kan hem bovendien een handje helpen met die transfer, want in Parijs zouden ze geïnteresseerd zijn in Mattia De Sciglio, net als Meunier een rechtsachter. Een ruiloperatie zou op die manier dus mogelijk kunnen zijn.



In Spanje zijn ze zeker: Pep Guardiola keert volgend seizoen terug naar FC Barcelona en verlaat dus Manchester City. De Spaanse media baseren zich daarvoor op het feit dat Guardiola zijn kinderen voor het volgende schooljaar ingeschreven heeft op een school in Barcelona. Een terugkeer van Guardiola zou dus ook betekenen dat Ernesto Valverde moet opkrassen.

De voorbije weken speelde Mike Tresor Ndayishimiye zich serieus in de kijker bij Willem II, dat onder meer dankzij de 20-jarige knap derde staat in de Eredivisie. Dat zou hem in januari al een toptransfer kunnen opleveren, want Norwich City zou het jeugdproduct van Anderlecht naar de Premier League willen halen. Het zal dan wel ook een akkoord moeten vinden met NEC, dat de aanvaller momenteel verhuurt aan Willem II.

LEES OOK: Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

Zou Cercle een goede ploeg zijn voor Vossen?

Meest recent

'AA Gent legt miljoenen klaar voor eerste zomeraanwinst'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

4
4
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

125
125
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

249
249
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

52
52
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

27
27
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

204
204
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

17
17
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

153
153
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

219
219
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

251
251
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

132
132
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

72
72
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

160
160
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

104
104
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

154
154
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

338
338
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

104
104
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

43
43
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

216
216
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

344
344
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

224
224
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

300
300
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

88
88
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

123
123
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

53
53

Meer sportnieuws