TRANSFERUURTJE: 'Geen transfer voor RSCA-speler, Vossen kan terug naar ex-club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Geen transfer voor RSCA-speler, Vossen kan terug naar ex-club'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht werken ze nog steeds aan de komst van Yohan Boli en mogelijk zet het ook enkele spelers in om STVV te overtuigen. Zo duiken vanuit Zuid-Afrika nog eens berichten op dat Knowledge Musona in de deal betrokken zou kunnen worden. De voorbije dagen viel in dat opzicht ook de naam van Pieter Gerkens, maar hij vertrekt in januari zeker niet omdat hij nog tot eind februari geblesseerd is.



Jelle Vossen haalt bij Club Brugge amper nog de selectie en dus dringt een vertrek in januari zich op. Hij zou alvast kunnen terugkeren naar een oude ploeg, want Cercle Brugge zou geïnteresseerd zijn. Vossen brak er tien jaar geleden door op het hoogste niveau en met deze transfer zou hij ook in Brugge kunnen blijven wonen.

KV Oostende neemt dan weer afscheid van Fernando Canesin. De Braziliaanse middenvelder is al teruggekeerd naar zijn thuisland, waar hij eerstdaags een contract tekent bij Atletico Paranaense. Hij was in de zomer einde contract en dus vangt KVO slechts een beperkte transfersom, al zullen ze wel blij zijn van zijn zware contract verlost te zijn.



Sander Berge zou ook in januari onze competitie kunnen verlaten. Het goudhaantje van KRC Genk werd de voorbije weken al uitgebreid gelinkt aan Napoli en nu zou ook AC Milan interesse tonen. Bij de Rossoneri ligt hij wel nog in de balans met Stanislav Lobotka (Celta Vigo).

BUITENLAND

Thomas Meunier heeft zijn contract bij PSG nog steeds niet verlengd en dat zorgt ervoor dat de Rode Duivel opnieuw aan Juventus gelinkt wordt. PSG kan hem bovendien een handje helpen met die transfer, want in Parijs zouden ze geïnteresseerd zijn in Mattia De Sciglio, net als Meunier een rechtsachter. Een ruiloperatie zou op die manier dus mogelijk kunnen zijn.



In Spanje zijn ze zeker: Pep Guardiola keert volgend seizoen terug naar FC Barcelona en verlaat dus Manchester City. De Spaanse media baseren zich daarvoor op het feit dat Guardiola zijn kinderen voor het volgende schooljaar ingeschreven heeft op een school in Barcelona. Een terugkeer van Guardiola zou dus ook betekenen dat Ernesto Valverde moet opkrassen.

De voorbije weken speelde Mike Tresor Ndayishimiye zich serieus in de kijker bij Willem II, dat onder meer dankzij de 20-jarige knap derde staat in de Eredivisie. Dat zou hem in januari al een toptransfer kunnen opleveren, want Norwich City zou het jeugdproduct van Anderlecht naar de Premier League willen halen. Het zal dan wel ook een akkoord moeten vinden met NEC, dat de aanvaller momenteel verhuurt aan Willem II.

LEES OOK: Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

Zou Cercle een goede ploeg zijn voor Vossen?

Meest recent

'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

44
44
'Sibierski verbaast: Anderlecht dumpt steunpilaar'

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

94
94
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

52
52
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

75
75
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

21
21
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

48
48
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

95
95
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

46
46
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

186
186
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

19
19
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

75
75
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

139
139
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

174
174
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

123
123
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

77
77
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

64
64
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

115
115
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

81
81
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

341
341
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

396
396
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

361
361
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

25
25
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

113
113
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

258
258

Meer sportnieuws