Fred Vanderbiest gearresteerd, wilde details doen de ronde

door
Fred Vanderbiest gearresteerd, wilde details doen de ronde

Fred Vanderbiest ruilde afgelopen zomer zijn job als assistent van Wouter Vrancken bij KV Mechelen in voor een kans aan het roer bij oude liefde RWDM. De traditieclub uit Molenbeek blijft met een zevende plaats in Eerste Amateur voorlopig echter onder de verwachtingen, en ook privé gaat het de voormalige middenvelder niet echt voor de wind.


Het Nieuwsblad bericht namelijk dat Vanderbiest zondagavond in Knokke kortstondig werd gearresteerd. De 42-jarige trainer van RWDM, in het verleden behalve in Mechelen ook nog aan de slag bij KV Oostende, Antwerp en Roeselare, zou volgens een ooggetuige van het dagblad flink geagiteerd aan het roepen geweest zijn na een bezoekje aan een café waar hij wel vaker komt. Hij zou ook een wonde aan zijn voorhoofd hebben gehad en pas na flink wat verzet door maar liefst zeven agenten overmeesterd zijn geweest.

De advocaat van Vanderbiest, Sven Mary, ontkent in dezelfde krant evenwel die versie van de feiten. Volgens de raadsman is er geen sprake van zulke wilde details, maar had zijn cliënt louter een woordenwisseling met zijn vriendin. "Hij wou toen huiswaarts keren met zijn wagen, maar agenten hebben hem dat afgeraden omdat hij een pint te veel had gedronken. Hij is dan te voet vertrokken, maar heeft de fout gemaakt om toch zijn auto te willen recupereren. Toen is hij even opgepakt. Maar om 22.30 uur was hij alweer vrij. Zijn rijbewijs is hij voor twee weken kwijt", klinkt zijn antwoord.

Zal Vanderbiest volgens u ooit hoofdcoach worden in 1A?

Meest recent

Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

9
9
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

18
18
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

11
11
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

24
24
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

100
100
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

96
96
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

84
84
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

160
160
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

43
43
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

89
89
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

38
38
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

195
195
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

145
145
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

173
173
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

61
61
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

84
84
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

620
620
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

416
416
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

613
613
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

436
436
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

322
322
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

133
133
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

121
121
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

398
398
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

197
197

Meer sportnieuws