Fred Vanderbiest gearresteerd, wilde details doen de ronde

4036 stemmen
Fred Vanderbiest gearresteerd, wilde details doen de ronde

Fred Vanderbiest ruilde afgelopen zomer zijn job als assistent van Wouter Vrancken bij KV Mechelen in voor een kans aan het roer bij oude liefde RWDM. De traditieclub uit Molenbeek blijft met een zevende plaats in Eerste Amateur voorlopig echter onder de verwachtingen, en ook privé gaat het de voormalige middenvelder niet echt voor de wind.


Het Nieuwsblad bericht namelijk dat Vanderbiest zondagavond in Knokke kortstondig werd gearresteerd. De 42-jarige trainer van RWDM, in het verleden behalve in Mechelen ook nog aan de slag bij KV Oostende, Antwerp en Roeselare, zou volgens een ooggetuige van het dagblad flink geagiteerd aan het roepen geweest zijn na een bezoekje aan een café waar hij wel vaker komt. Hij zou ook een wonde aan zijn voorhoofd hebben gehad en pas na flink wat verzet door maar liefst zeven agenten overmeesterd zijn geweest.

De advocaat van Vanderbiest, Sven Mary, ontkent in dezelfde krant evenwel die versie van de feiten. Volgens de raadsman is er geen sprake van zulke wilde details, maar had zijn cliënt louter een woordenwisseling met zijn vriendin. "Hij wou toen huiswaarts keren met zijn wagen, maar agenten hebben hem dat afgeraden omdat hij een pint te veel had gedronken. Hij is dan te voet vertrokken, maar heeft de fout gemaakt om toch zijn auto te willen recupereren. Toen is hij even opgepakt. Maar om 22.30 uur was hij alweer vrij. Zijn rijbewijs is hij voor twee weken kwijt", klinkt zijn antwoord.

LEES OOK: Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Zal Vanderbiest volgens u ooit hoofdcoach worden in 1A?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

70
70
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

105
105
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

146
146
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

123
123
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

33
33
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

94
94
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

288
288
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

429
429
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

401
401
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

362
362
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

165
165
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

99
99
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

104
104
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

562
562
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

126
126
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

119
119
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

88
88
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

85
85
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

253
253
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

252
252
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

759
759
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

339
339
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

179
179
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

180
180

Meer sportnieuws