Fred Vanderbiest gearresteerd, wilde details doen de ronde

door
Fred Vanderbiest gearresteerd, wilde details doen de ronde

Fred Vanderbiest ruilde afgelopen zomer zijn job als assistent van Wouter Vrancken bij KV Mechelen in voor een kans aan het roer bij oude liefde RWDM. De traditieclub uit Molenbeek blijft met een zevende plaats in Eerste Amateur voorlopig echter onder de verwachtingen, en ook privé gaat het de voormalige middenvelder niet echt voor de wind.


Het Nieuwsblad bericht namelijk dat Vanderbiest zondagavond in Knokke kortstondig werd gearresteerd. De 42-jarige trainer van RWDM, in het verleden behalve in Mechelen ook nog aan de slag bij KV Oostende, Antwerp en Roeselare, zou volgens een ooggetuige van het dagblad flink geagiteerd aan het roepen geweest zijn na een bezoekje aan een café waar hij wel vaker komt. Hij zou ook een wonde aan zijn voorhoofd hebben gehad en pas na flink wat verzet door maar liefst zeven agenten overmeesterd zijn geweest.

De advocaat van Vanderbiest, Sven Mary, ontkent in dezelfde krant evenwel die versie van de feiten. Volgens de raadsman is er geen sprake van zulke wilde details, maar had zijn cliënt louter een woordenwisseling met zijn vriendin. "Hij wou toen huiswaarts keren met zijn wagen, maar agenten hebben hem dat afgeraden omdat hij een pint te veel had gedronken. Hij is dan te voet vertrokken, maar heeft de fout gemaakt om toch zijn auto te willen recupereren. Toen is hij even opgepakt. Maar om 22.30 uur was hij alweer vrij. Zijn rijbewijs is hij voor twee weken kwijt", klinkt zijn antwoord.

LEES OOK: KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

Zal Vanderbiest volgens u ooit hoofdcoach worden in 1A?

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

143
143
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

55
55
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

24
24
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

31
31
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

282
282
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

46
46
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

392
392
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

196
196
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

363
363
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

329
329
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

327
327
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1259
1259
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

420
420
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

707
707
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

317
317
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

406
406
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1018
1018
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

468
468
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

484
484
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

95
95
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

359
359
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

146
146
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

132
132
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws