Vandenbempt ziet nu al zekere verrassing in Play-Off I

2048 stemmen
Vandenbempt ziet nu al zekere verrassing in Play-Off I

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is ondertussen bijna twee derde ver en dus kunnen stilaan de eerste conclusies getrokken worden. Zo lijkt de strijd om Play-Off I in grote mate al beslist te zijn. Niemand twijfelt eraan dat Club Brugge, AA Gent, Standard en Antwerp in de top zes zullen eindigen en dus blijven er nog twee tickets over.


Al ziet Peter Vandenbempt eigenlijk nog maar één plaats die ter discussie staat. "En eigenlijk moet je daar bijna ook al Charleroi aan toevoegen. Zeker in de huidige vorm. Charleroi staat 5e en heeft 7 punten meer dan Racing Genk en KV Mechelen. Het heeft ook nog die inhaalmatch tegen Club Brugge", weet hij immers bij Sporza. "Charleroi is solide en voetbalt goed. Het heeft met Rezaei die scorende spits weer ontdekt en straalt vertrouwen uit. Charleroi is dus een grote kandidaat, hoewel het de komende weken en maanden nog duels heeft met alle teams uit de huidige top 8."

"Wie nog in Play-off I wil geraken, moet toch een beetje mikken op Zulte Waregem, 6e in de stand. Zulte Waregem heeft ook stabiliteit gevonden en pikt zijn punten mee. Met Marcq en Seck op het middenveld. Govea leek me herboren en Berahino is terug.  KV Mechelen heeft globaal te weinig voor de top 6. Moeskroen ook. Dus blijft over: Racing Genk, dat op 3 punten staat van Zulte Waregem. Genk leverde zeker een hoopvolle prestatie tegen Waasland-Beveren, maar die ploeg was wel ongelooflijk zwak. Uit traditie trekken we er ook nog Anderlecht bij in onze lijst van kanshebbers op Play-off I. Het staat op 8 punten van Zulte Waregem en 12 punten van Charleroi. Anderlecht heeft in december nog Antwerp en Genk op het programma. De 1e match in januari is tegen Club Brugge. Dat is niet zo simpel."

LEES OOK: Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Zal Charleroi erbij zijn in Play-Off I?

Meest recent

VAR bezorgt Oostenrijk rollercoaster in moeizame WK-zege

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

18
18
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

168
168
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

92
92
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

161
161
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

306
306
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

76
76
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

75
75
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

105
105
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

195
195
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

36
36
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

243
243
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

188
188
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

34
34
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

35
35
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

144
144
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

250
250
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

63
63
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

209
209
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

210
210
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

285
285
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

116
116
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

443
443
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

635
635
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

158
158

Meer sportnieuws