Vandenbempt ziet nu al zekere verrassing in Play-Off I

door
Vandenbempt ziet nu al zekere verrassing in Play-Off I

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is ondertussen bijna twee derde ver en dus kunnen stilaan de eerste conclusies getrokken worden. Zo lijkt de strijd om Play-Off I in grote mate al beslist te zijn. Niemand twijfelt eraan dat Club Brugge, AA Gent, Standard en Antwerp in de top zes zullen eindigen en dus blijven er nog twee tickets over.


Al ziet Peter Vandenbempt eigenlijk nog maar één plaats die ter discussie staat. "En eigenlijk moet je daar bijna ook al Charleroi aan toevoegen. Zeker in de huidige vorm. Charleroi staat 5e en heeft 7 punten meer dan Racing Genk en KV Mechelen. Het heeft ook nog die inhaalmatch tegen Club Brugge", weet hij immers bij Sporza. "Charleroi is solide en voetbalt goed. Het heeft met Rezaei die scorende spits weer ontdekt en straalt vertrouwen uit. Charleroi is dus een grote kandidaat, hoewel het de komende weken en maanden nog duels heeft met alle teams uit de huidige top 8."

"Wie nog in Play-off I wil geraken, moet toch een beetje mikken op Zulte Waregem, 6e in de stand. Zulte Waregem heeft ook stabiliteit gevonden en pikt zijn punten mee. Met Marcq en Seck op het middenveld. Govea leek me herboren en Berahino is terug.  KV Mechelen heeft globaal te weinig voor de top 6. Moeskroen ook. Dus blijft over: Racing Genk, dat op 3 punten staat van Zulte Waregem. Genk leverde zeker een hoopvolle prestatie tegen Waasland-Beveren, maar die ploeg was wel ongelooflijk zwak. Uit traditie trekken we er ook nog Anderlecht bij in onze lijst van kanshebbers op Play-off I. Het staat op 8 punten van Zulte Waregem en 12 punten van Charleroi. Anderlecht heeft in december nog Antwerp en Genk op het programma. De 1e match in januari is tegen Club Brugge. Dat is niet zo simpel."

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Zal Charleroi erbij zijn in Play-Off I?

Meest recent

'Transferbom slaat in bij Kompany: Bayern-project in gevaar'

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

42
42
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

5
5
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

44
44
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

49
49
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

96
96
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

68
68
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

42
42
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

166
166
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

147
147
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

45
45
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

243
243
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

162
162
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

272
272
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

151
151
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

312
312
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

319
319
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

159
159
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

104
104
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

226
226
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

55
55
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

199
199
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

77
77
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

325
325
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

103
103
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

96
96

Meer sportnieuws