Sterspelers willen dat Bayern 120 miljoen euro uitgeeft

door
Sterspelers willen dat Bayern 120 miljoen euro uitgeeft

Philippe Coutinho speelde gisteren fantastisch voor Bayern München tegen Werder Bremen (6-1). De Braziliaan was bij vijf doelpunten betrokken... en zo langzamerhand rijst de vraag of Der Rekordmeister hem niet definitief over moet nemen van FC Barcelona. De aanvaller wordt een jaartje gehuurd, maar kan voor het vaste bedrag van 120 miljoen euro ingelijfd worden.


Dat zou echter een transferrecord zijn voor de Duitsers en bovendien verdient Coutinho liefst 25 miljoen euro bruto per seizoen. Hoe je het ook wendt of keert, het wordt moeilijk.. Robert Lewandowski zei echter na het laatste fluitsignaal: "Het was vandaag zijn wedstrijd. Aan de bal, met zijn bewegingen… Hoe hij vandaag heeft gespeeld, dat was zo overtuigend. Zo’n voetballer hebben we nodig. Ik ben blij dat hij vandaag heeft laten zien hoe goed hij is en wat voor potentieel hij heeft."

Moet hij gekocht worden? "Als een voetballer drie doelpunten maakt, moeten we het niet over signalen hebben. Datgene wat hij in een wedstrijd kan doen, is duidelijk. Hij laat het ook op de training zien. Dat zien je dan ook in de wedstrijd terug." David Alaba sluit zich daarbij aan: "Als je deze wedstrijd bekijkt, zou ik dat zeker aanbevelen. Ik zou hem zeker halen. Maar ik ga daar niet over." Technisch directeur Hasan Salihamidzic blijft op de vlakte op de officiële clubwebsite: "Vandaag hebben we gezien wat Coutinho kan. Ik ben ontzettend blij dat het eruit gekomen is."

LEES OOK: Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

🚀

Zal Bayern de aankoopoptie lichten?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

83
83
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

20
20
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

19
19
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

40
40
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

124
124
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

102
102
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

33
33
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

74
74
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

146
146
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

48
48
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

155
155
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

86
86
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

75
75
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

68
68
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

66
66
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

188
188
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

231
231
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

155
155
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

76
76
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

230
230
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

496
496
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

70
70
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

403
403
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

97
97
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

66
66
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

510
510

Meer sportnieuws