Denkt Anderlecht aan terugkeer oude bekende?

door
Denkt Anderlecht aan terugkeer oude bekende?

Bij Anderlecht zijn ze al volop in de weer met de wintermercato, ook al gaat de transfermarkt pas binnen een drietal weken officieel weer open. Met rechtsachter Amir Murillo werd al een eerste versterking vastgelegd en één van de grootste prioriteiten zou nog een linksachter zijn. De flanken bleken de voorbije maanden immers het grootste pijnpunt.


Zowel op de rechts- als linksachter werd een karrenvracht spelers getest. Cobbaut, Luckassen, Lutonda, El Kababri, Sardella, Kayembe, Dewaele... Allemaal passeerden ze de revue. Murillo moet samen met Anthony Vanden Borre na Nieuwjaar gaan strijden om een plaatsje op rechts, maar Het Laatste Nieuws oppert ook nog dat een andere oude bekende zou kunnen terugkeren.

Zij stellen Anderlecht voor om te polsen naar een terugkeer van Denis Odoi, die straks einde contract is bij Fulham. De 31-jarige verdediger, die op alle posities achterin uit de voeten kan, speelde tussen 2011 en 2013 al zonder veel succes voor Paars-Wit. "Toch denken wij dat de intelligente Odoi een missing link kan zijn in het Anderlecht van Kompany en Vercauteren. Odoi heeft intussen 6 jaar méér ervaring en métier, je maakt hem niet snel gek. Hij past bovendien ook in het systeem van Anderlecht, waar van de backs niet wordt verwacht dat ze vaak de achterlijn halen. Odoi is een degelijke verdediger -hij kan op élke positie achterin uit de voeten- die in mei 32 wordt. Een contract van twee of drie jaar kan best verleidelijk zijn voor de Leuvenaar."

LEES OOK: Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

Zou hij een aanwinst kunnen zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

8
8
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

121
121
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

158
158
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

149
149
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

142
142
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

22
22
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

291
291
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

311
311
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

70
70
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

172
172
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

39
39
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

81
81
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

311
311
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

752
752
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

342
342
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

881
881
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

96
96
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

297
297
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

453
453
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

65
65
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

275
275
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

51
51
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

348
348
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

25
25

Meer sportnieuws