Denkt Anderlecht aan terugkeer oude bekende?

1315 stemmen
Denkt Anderlecht aan terugkeer oude bekende?

Bij Anderlecht zijn ze al volop in de weer met de wintermercato, ook al gaat de transfermarkt pas binnen een drietal weken officieel weer open. Met rechtsachter Amir Murillo werd al een eerste versterking vastgelegd en één van de grootste prioriteiten zou nog een linksachter zijn. De flanken bleken de voorbije maanden immers het grootste pijnpunt.


Zowel op de rechts- als linksachter werd een karrenvracht spelers getest. Cobbaut, Luckassen, Lutonda, El Kababri, Sardella, Kayembe, Dewaele... Allemaal passeerden ze de revue. Murillo moet samen met Anthony Vanden Borre na Nieuwjaar gaan strijden om een plaatsje op rechts, maar Het Laatste Nieuws oppert ook nog dat een andere oude bekende zou kunnen terugkeren.

Zij stellen Anderlecht voor om te polsen naar een terugkeer van Denis Odoi, die straks einde contract is bij Fulham. De 31-jarige verdediger, die op alle posities achterin uit de voeten kan, speelde tussen 2011 en 2013 al zonder veel succes voor Paars-Wit. "Toch denken wij dat de intelligente Odoi een missing link kan zijn in het Anderlecht van Kompany en Vercauteren. Odoi heeft intussen 6 jaar méér ervaring en métier, je maakt hem niet snel gek. Hij past bovendien ook in het systeem van Anderlecht, waar van de backs niet wordt verwacht dat ze vaak de achterlijn halen. Odoi is een degelijke verdediger -hij kan op élke positie achterin uit de voeten- die in mei 32 wordt. Een contract van twee of drie jaar kan best verleidelijk zijn voor de Leuvenaar."

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Zou hij een aanwinst kunnen zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

0
0
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

6
6
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

42
42
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

76
76
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

57
57
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

186
186
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

44
44
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

358
358
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

324
324
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

273
273
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

78
78
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

133
133
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

600
600
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

39
39
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

119
119
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

71
71
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

28
28
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

97
97
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

193
193
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

90
90
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

173
173
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

92
92
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

703
703
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

205
205
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

114
114

Meer sportnieuws