Denkt Anderlecht aan terugkeer oude bekende?

door
Denkt Anderlecht aan terugkeer oude bekende?

Bij Anderlecht zijn ze al volop in de weer met de wintermercato, ook al gaat de transfermarkt pas binnen een drietal weken officieel weer open. Met rechtsachter Amir Murillo werd al een eerste versterking vastgelegd en één van de grootste prioriteiten zou nog een linksachter zijn. De flanken bleken de voorbije maanden immers het grootste pijnpunt.


Zowel op de rechts- als linksachter werd een karrenvracht spelers getest. Cobbaut, Luckassen, Lutonda, El Kababri, Sardella, Kayembe, Dewaele... Allemaal passeerden ze de revue. Murillo moet samen met Anthony Vanden Borre na Nieuwjaar gaan strijden om een plaatsje op rechts, maar Het Laatste Nieuws oppert ook nog dat een andere oude bekende zou kunnen terugkeren.

Zij stellen Anderlecht voor om te polsen naar een terugkeer van Denis Odoi, die straks einde contract is bij Fulham. De 31-jarige verdediger, die op alle posities achterin uit de voeten kan, speelde tussen 2011 en 2013 al zonder veel succes voor Paars-Wit. "Toch denken wij dat de intelligente Odoi een missing link kan zijn in het Anderlecht van Kompany en Vercauteren. Odoi heeft intussen 6 jaar méér ervaring en métier, je maakt hem niet snel gek. Hij past bovendien ook in het systeem van Anderlecht, waar van de backs niet wordt verwacht dat ze vaak de achterlijn halen. Odoi is een degelijke verdediger -hij kan op élke positie achterin uit de voeten- die in mei 32 wordt. Een contract van twee of drie jaar kan best verleidelijk zijn voor de Leuvenaar."

LEES OOK: 'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Zou hij een aanwinst kunnen zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

43
43
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

165
165
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

143
143
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

34
34
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

85
85
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

309
309
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

109
109
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

45
45
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

187
187
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

395
395
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

85
85
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

683
683
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

147
147
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

319
319
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

124
124
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

162
162
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

369
369
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

541
541
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

865
865
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

305
305
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

154
154
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

110
110
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

193
193

Meer sportnieuws