Simon Mignolet, de keeper van de Engelse eersteklasser Sunderland, kijkt uit naar de wedstrijd van zaterdag op Old Trafford volgens
Sporza. Het zal de eerste keer zijn dat de keeper daar onder de lat staat. Vorig weekend speelde hij nog tegen Chelsea.
“Ik kijk al heel lang uit naar de wedstrijd op Old Trafford. Het wordt een mooie ervaring. Als iedereen gefocust is en zijn job doet, kunnen we zeker iets rapen. Het is dus geen onmogelijke opdrachtâ€, zegt de voormalige keeper van STVV.
Eerder deze week won Sunderland al tegen Reading met 3-0. “Het resultaat van dinsdag was een enorme boost voor ons. We zullen met veel vertrouwen spelen.â€
Mignolet is een van de publiekslievelingen bij Sunderland. Hij staat er onder de lat sinds 2010 en speelde sindsdien al 64 matchen.