Van Eerste Amateurs tot Europa League: Lierse-spits maakt straffe transfer

door
Van Eerste Amateurs tot Europa League: Lierse-spits maakt straffe transfer

In de zoektocht naar een extra spits klopte Lierse Kempenzonen eind vorige zomer aan bij KSV Roeselare. De club uit Eerste Amateur nam Ibrahim Kargbo Jr, zoon van de gelijknamige ex-speler van onder meer Charleroi en RWDM die levenslang geschorst werd voor matchfixing, op huurbasis over van de West-Vlamingen uit 1B. Maar enkele weken geleden kwam er een plots einde aan die samenwerking.


Roeselare liet weten dat de verbintenis van de aanvaller op zijn eigen vraag was ontbonden, waarmee meteen ook de huurovereenkomst met Lierse werd opgeschort. "Kargbo wil om familiale redenen niet meer voor onze club spelen. De club betreurt deze beslissing maar gaat de speler niet tegen zijn zin aan de club gebonden houden. Kargbo zal naar zijn familie in Londen terugkeren", lieten de Kempenzonen weten.

UPDATE 03/12
Intussen is duidelijk geworden waarom Kargbo zo graag een vrije speler wou worden, want een paar weken na het ontbinden van zijn contract maakt de 19-jarige aanvaller opvallend genoeg plots de overgang naar Dynamo Kiev. De Oekraïense topclub staat momenteel op een tweede plaats in eigen land en is ook nog in de Europa League actief. Kargbo, afkomstig uit Sierra Leone maar recent nog actief bij de Belgische U19, tekende er een contract voor 3,5 jaar.

LEES OOK: 'Toptalent zorgt voor ergernis bij Jonge Duivels'

Moeten Roeselare en/of Lierse actie ondernemen?

Meest recent

Nederland kan WK bijna ruiken, Oostenrijk scoort er tien

Donderdagavond werd de Europese kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hervat. Nederland liet zich ...

57
57
Schokgolf in Jupiler Pro League: "Dit zet competitie op zijn kop"

Door de interland-break gaat de bal deze week niet aan het rollen in de Jupiler Pro League, toch ...

99
99
'Kwaad naar erger: Zirkzee-bommetje op ontploffen'

Tijdens zijn geslaagde uitleenbeurt aan RSC Anderlecht, werd Joshua Zirkzee een erg mooie toekomst ...

46
46
Garcia content: Duivelse opsteker tegen Noord-Macedonië

De Rode Duivels staan vrijdag opnieuw voor een belangrijke afspraak in hun WK-kwalificatiecampagne. ...

78
78
Stankovic doet boekje open na eerste Club Brugge-maanden

Club Brugge zag tijdens de huidige interland-periode weer een pak internationals uitzwermen. ...

383
383
"Absoluut niet" - Coucke reageert live op tv op RSCA-hervorming

Bij RSC Anderlecht is het reikhalzend uitkijken naar welke grote plannen hoofdeigenaar Marc Coucke ...

430
430
'Contacten lopen: Union vol voor bekend gezicht als T1'

De Jupiler Pro League werd in volle interland-break opgeschrikt door een spraakmakende ...

734
734
Grote verbazing bij Genk: "En de kentering is nog veraf"

KRC Genk heeft het tweede luik van het seizoen kunnen afsluiten met een thuiszege. Maar indruk maken ...

540
540
Lammens-hype neemt toe: grote naam gaat overstag

Ook Senne Lammens tekende maandag present op het verzamelmoment van de Rode Duivels in Tubeke. En de ...

217
217
Spraakmakende comeback in JPL? De Bruyne resoluut

De Planet Group Arena van AA Gent is vrijdagavond het decor voor het WK-kwalificatieduel ...

92
92
'Kompany en co versteld: sensationeel transferplan Kane'

Harry Kane is als een wervelwind aan het nieuwe seizoen begonnen bij Bayern München. Met liefst ...

88
88
Club Brugge haalt slag thuis: contract tot medio 2028

De sportieve leiding van Club Brugge heeft zijn handen meer dan vol tijdens de interland-break. Zo ...

237
237
Nieuwe aanvoerder bij Duivels: "Geen spel rond maken"

De Rode Duivels kruisen vrijdagavond in de Planet Group Arena de degens met Noord-Macedonië. ...

90
90
'Barça grijpt in: Deco dropt drievoudige transferklapper'

FC Barcelona liet dit seizoen al mooie dingen zien, maar slikte vlak voor de interland-break twee ...

218
218
Club Brugge valt van zijn stoel: ongeziene transferbom

Hein Vanhaezebrouck zette de toon: één winger “voor een bom geld”, een ...

898
898
'Alarmfase rood bij Antwerp: Wils botst met Overmars'

De interlandbreak komt als geroepen voor Antwerp, dat na een twee op 15 dringend toe is aan ...

297
297
'De Condé velt verdict: Fink richting exit bij Genk?'

Interlandperiodes zijn niet alleen een moment van bezinning, vaak wisselen dan ook heel wat ploegen ...

602
602
Heeft Sam Kerkhofs plots een tweede ploeg in handen?

Aster Nzeyimana en Sam Kerkhofs: twee bekende koppen, elk in hun eigen domein, maar met meer gemeen ...

108
108
'Renard doet gouden zaken: jackpot voor Anderlecht'

Olivier Renard kreeg bij RSC Anderlecht deze zomer niet alleen de opdracht om te snijden in de ...

649
649
'Kassa rinkelt bij Union: Pocognoli out, De Mil in?'

Als een donderslag bij heldere hemel blijkt Sébastien Pocognoli op weg naar de uitgang bij ...

206
206
Olivier Deschacht volledig afgemaakt: "Grootste dommerik"

Olivier Deschacht, jarenlang een vertrouwd gezicht op het veld bij RSC Anderlecht, heeft de ...

341
341
Opvolging verzekerd: nieuw goudhaantje voor Club Brugge

Club Brugge heeft een drukke zomer achter de rug, waarin tal van sterkhouders moesten worden ...

498
498
Hasi kruist vingers: dubbele opsteker voor Anderlecht

Ondanks de zege tegen Standard komt de interlandbreak niet per se ongelegen voor RSC Anderlecht, ...

262
262
Ruben Van Gucht onder vuur: justitie gaat tot op het bot

Ruben Van Gucht, al jarenlang een van de bekendste sportankers van de VRT en een vertrouwde stem ...

126
126
STVV blijft verbazen en haalt ook tijdens interlandbreak uit

De reguliere competitie is intussen al een derde ver en in het klassement kunnen we nog steeds een ...

232
232

Meer sportnieuws