WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 350 euro met 10 euro inzet!

door
WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 350 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 17 in de Jupiler Pro League begint met een mooie affiche, want Antwerp ontvangt vrijdag op de Bosuil KV Mechelen. De op twee na taaiste thuisclub tegen het tweede beste elftal op verplaatsing, dat kan alleen maar vuurwerk geven. Vermits beide teams bovendien in de top vijf kamperen wat gemaakte doelpunten betreft, maar terwijl wel het meeste tegengoals slikten van alle ploegen in de linkerkolom, rekenen wij erop dat de netten minstens vier keer zullen trillen. Een bet die ons 2,48x onze inzet oplevert.



Op zaterdag neemt Club Brugge het in eigen huis op tegen Moeskroen. De ijzeren defensie van Blauw-Zwart werd in Fort Jan Breydel nog maar drie keer geklopt, alleen Anderlecht, Genk en Standard vonden een gaatje. Moeskroen kon in haar laatste vier duels echter zelf telkens minstens tweemaal scoren, waarvan twee keer buitenshuis – zij het in Oostende en ... Cercle. Als Les Hurlus opnieuw mogen juichen in Brugge en Club zelf ook scoort, wat toch de verwachting is, vermenigvuldigen we ons inleggeld 2,23x.

Later op de avond verschuift alle aandacht richting Limburg en de geladen derby tussen KRC Genk en STVV, waarvan we in de eerste plaats hopen dat ze dit keer wél volledig afgewerkt kan worden. Voor het overige hebben we vooral oog voor een opmerkelijke statistiek van Yohan Boli. De spits van de Kanaries stond nu al zes uitmatchen op rij op het scorebord, de laatste keer dat hij niet trefzeker was op verplaatsing dateert van midden augustus op Antwerp. Als Boli die lijn in Genk doortrekt, is dat 3,70x onze inzet waard.



Tussendoor wordt er in Mambourg afgetrapt tussen Charleroi en Waasland-Beveren. Dé ploeg in vorm tegen de voorlaatste en op papier dus een eitje voor de Zebra’s, al heeft het sterke counterelftal het voor eigen publiek altijd moeilijker dan buitenshuis. Charleroi kon zo in het Zwarte Land alleen tegen Antwerp en Genk, twee teams die zelf moesten komen, meer dan één keer scoren. Waasland-Beveren is echter ook geen doelpuntenmachine en dus gokken wij op maximaal één treffer, wat ons 4,20x onze bet opbrengt.

Op zondag krijgt Anderlecht aan de kust de kans om de kater van Kortrijk door te spoelen tegen KV Oostende. De ex-club van voorzitter Marc Coucke verkeert in een miserabele vorm, waarbij het in vier van haar laatste vijf duels de nul niet van het bord kon vegen. Anderlecht presteert op dat vlak ook wisselvallig, al is het toch vooral de offensieve onmacht die vaak pijn doet aan de ogen. Wij kunnen ons dan ook best voorstellen dat niet allebei de ploegen zullen scoren, een weddenschap die 2,23x onze inzet waard is.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op weinig doelpunten in Charleroi en Oostende en opnieuw een goal op verplaatsing voor Boli, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 35x onze inzet oplevert!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Denkt u dat Anderlecht wint op het veld van Oostende?

Meest recent

De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

4
4
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

51
51
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

75
75
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

10
10
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

153
153
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

244
244
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

78
78
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

460
460
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

77
77
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

88
88
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

207
207
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

190
190
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

123
123
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

92
92
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

505
505
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

536
536
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

141
141
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

89
89
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

324
324
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

252
252
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

49
49
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

788
788
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

80
80
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

323
323

Meer sportnieuws