WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 350 euro met 10 euro inzet!

91
WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 350 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 17 in de Jupiler Pro League begint met een mooie affiche, want Antwerp ontvangt vrijdag op de Bosuil KV Mechelen. De op twee na taaiste thuisclub tegen het tweede beste elftal op verplaatsing, dat kan alleen maar vuurwerk geven. Vermits beide teams bovendien in de top vijf kamperen wat gemaakte doelpunten betreft, maar terwijl wel het meeste tegengoals slikten van alle ploegen in de linkerkolom, rekenen wij erop dat de netten minstens vier keer zullen trillen. Een bet die ons 2,48x onze inzet oplevert.



Op zaterdag neemt Club Brugge het in eigen huis op tegen Moeskroen. De ijzeren defensie van Blauw-Zwart werd in Fort Jan Breydel nog maar drie keer geklopt, alleen Anderlecht, Genk en Standard vonden een gaatje. Moeskroen kon in haar laatste vier duels echter zelf telkens minstens tweemaal scoren, waarvan twee keer buitenshuis – zij het in Oostende en ... Cercle. Als Les Hurlus opnieuw mogen juichen in Brugge en Club zelf ook scoort, wat toch de verwachting is, vermenigvuldigen we ons inleggeld 2,23x.

Later op de avond verschuift alle aandacht richting Limburg en de geladen derby tussen KRC Genk en STVV, waarvan we in de eerste plaats hopen dat ze dit keer wél volledig afgewerkt kan worden. Voor het overige hebben we vooral oog voor een opmerkelijke statistiek van Yohan Boli. De spits van de Kanaries stond nu al zes uitmatchen op rij op het scorebord, de laatste keer dat hij niet trefzeker was op verplaatsing dateert van midden augustus op Antwerp. Als Boli die lijn in Genk doortrekt, is dat 3,70x onze inzet waard.



Tussendoor wordt er in Mambourg afgetrapt tussen Charleroi en Waasland-Beveren. Dé ploeg in vorm tegen de voorlaatste en op papier dus een eitje voor de Zebra’s, al heeft het sterke counterelftal het voor eigen publiek altijd moeilijker dan buitenshuis. Charleroi kon zo in het Zwarte Land alleen tegen Antwerp en Genk, twee teams die zelf moesten komen, meer dan één keer scoren. Waasland-Beveren is echter ook geen doelpuntenmachine en dus gokken wij op maximaal één treffer, wat ons 4,20x onze bet opbrengt.

Op zondag krijgt Anderlecht aan de kust de kans om de kater van Kortrijk door te spoelen tegen KV Oostende. De ex-club van voorzitter Marc Coucke verkeert in een miserabele vorm, waarbij het in vier van haar laatste vijf duels de nul niet van het bord kon vegen. Anderlecht presteert op dat vlak ook wisselvallig, al is het toch vooral de offensieve onmacht die vaak pijn doet aan de ogen. Wij kunnen ons dan ook best voorstellen dat niet allebei de ploegen zullen scoren, een weddenschap die 2,23x onze inzet waard is.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op weinig doelpunten in Charleroi en Oostende en opnieuw een goal op verplaatsing voor Boli, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 35x onze inzet oplevert!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Compper krijgt duidelijke boodschap van Antwerp-bestuur'

Denkt u dat Anderlecht wint op het veld van Oostende?

Meest recent

'Bliksemtransfer Noa Lang naar Nederlandse club'

Noa Lang had gehoopt om zich dit seizoen wel door te kunnen zetten bij Napoli, nadat hij in zijn ...

8
8
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Tolu, Barça heeft plan'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

50
50
Kompany lange tijd out? Bayern heeft vervanger klaar

Er heersen grote zorgen rond Vincent Kompany bij Bayern München. De T1 zakte plots in elkaar en ...

78
78
Carrière mislukt? Dante Vanzeir slaat keihard terug

Vanzeir brak bij Union SG volledig door, maar na zijn transfer naar de Verenigde Staten verdween hij ...

42
42
Xander Dierckx over strijd met Vermeeren: "Goede speler, maar..."

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old verloor al vijf ...

45
45
'Compper krijgt duidelijke boodschap van Antwerp-bestuur'

Marvin Compper staat ferm onder druk bij Royal Antwerp FC. The Great Old kampt met vijf nederlagen ...

63
63
Doku bonkt op tafel bij Man City: “Ik weet dat ik iedereen...”

Jérémy Doku kende een teleurstellend WK met blessureleed en matchen waar hij niet even ...

64
64
Bayern komt met belangrijke update over Kompany

Vincent Kompany is groot nieuws in Duitsland én daarbuiten. De oefenmeester zakte ineen en ...

146
146
Deschacht wil Rode Duivel terug: "Kom snel naar Anderlecht"

Olivier Deschacht hoopt dat RSC Anderlecht dit jaar een volgende stap kan zetten. Meedoen voor de ...

283
283
STVV gaat voor gigantische stunt: "We willen het afmaken"

Is er nog iemand die om een ontslag van Frédéric De Meyer vraagt? Na een 0 op 9 ...

116
116
AA Gent ving bot voor transfer: "KRC Genk zei 'neen'"

KRC Genk en AA Gent komen uit een moeizaam seizoen. De twee clubs willen weer meedraaien aan de top, ...

195
195
Transferflirt Club Brugge: Adedeji-Sternberg doet boekje open

Stilaan wordt hij weer in de armen gesloten, maar lange tijd had Noah Adedeji-Sternberg het helemaal ...

360
360
Deschacht kietelt Club: "Ga weer commentaar krijgen, maar ..."

Ondanks een moeilijke wedstrijd nam Club Brugge deze week met 3-0 de maat van RC Lens. Blauw-Zwart ...

999
999
'Flick ramt op tafel: toptransfer Barça in januari'

FC Barcelona scherpt momenteel de messen voor de clash van zondagavond tegen Real Madrid. ...

183
183
Drastische ingreep Anderlecht: tweetal in vieze papieren

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

219
219
‘Spoorloos in Brugge: Leko laat Club-miljonair wegrotten’

Hij won in Saudi-Arabië een finale tegen Cristiano Ronaldo en verdiende daar naar verluidt ...

610
610
Kompany zakt in mekaar na training: directe oorzaak bekend

In de Bundesliga staat Bayern München zondagavond voor de topper tegen revelatie SC Freiburg. ...

258
258
Tolu verovert Ajax: megadeal in de maak?

Tolu Arokodare voelt zich helemaal thuis bij Ajax. De aanvaller, die momenteel op huurbasis actief ...

117
117
Op de radar van Van Bommel? "Mix tussen Witsel en Fellaini"

Gaat Mark van Bommel bij de komende interlandperiode een smaakmaker uit de Eredivisie oproepen bij ...

183
183
De Cuyper verrast in Premier League: "Ik droom ervan"

Maxim De Cuyper trok vorig jaar voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

130
130
Eénvoudig Rode Duivel: "Terug naar Union SG?"

Dante Vanzeir kijkt met een zekere weemoed terug op zijn periode bij Union. De aanvaller beseft dat ...

155
155
Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

32
32
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

48
48
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

59
59
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

150
150

Meer sportnieuws