WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 350 euro met 10 euro inzet!

door
WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 350 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 17 in de Jupiler Pro League begint met een mooie affiche, want Antwerp ontvangt vrijdag op de Bosuil KV Mechelen. De op twee na taaiste thuisclub tegen het tweede beste elftal op verplaatsing, dat kan alleen maar vuurwerk geven. Vermits beide teams bovendien in de top vijf kamperen wat gemaakte doelpunten betreft, maar terwijl wel het meeste tegengoals slikten van alle ploegen in de linkerkolom, rekenen wij erop dat de netten minstens vier keer zullen trillen. Een bet die ons 2,48x onze inzet oplevert.



Op zaterdag neemt Club Brugge het in eigen huis op tegen Moeskroen. De ijzeren defensie van Blauw-Zwart werd in Fort Jan Breydel nog maar drie keer geklopt, alleen Anderlecht, Genk en Standard vonden een gaatje. Moeskroen kon in haar laatste vier duels echter zelf telkens minstens tweemaal scoren, waarvan twee keer buitenshuis – zij het in Oostende en ... Cercle. Als Les Hurlus opnieuw mogen juichen in Brugge en Club zelf ook scoort, wat toch de verwachting is, vermenigvuldigen we ons inleggeld 2,23x.

Later op de avond verschuift alle aandacht richting Limburg en de geladen derby tussen KRC Genk en STVV, waarvan we in de eerste plaats hopen dat ze dit keer wél volledig afgewerkt kan worden. Voor het overige hebben we vooral oog voor een opmerkelijke statistiek van Yohan Boli. De spits van de Kanaries stond nu al zes uitmatchen op rij op het scorebord, de laatste keer dat hij niet trefzeker was op verplaatsing dateert van midden augustus op Antwerp. Als Boli die lijn in Genk doortrekt, is dat 3,70x onze inzet waard.



Tussendoor wordt er in Mambourg afgetrapt tussen Charleroi en Waasland-Beveren. Dé ploeg in vorm tegen de voorlaatste en op papier dus een eitje voor de Zebra’s, al heeft het sterke counterelftal het voor eigen publiek altijd moeilijker dan buitenshuis. Charleroi kon zo in het Zwarte Land alleen tegen Antwerp en Genk, twee teams die zelf moesten komen, meer dan één keer scoren. Waasland-Beveren is echter ook geen doelpuntenmachine en dus gokken wij op maximaal één treffer, wat ons 4,20x onze bet opbrengt.

Op zondag krijgt Anderlecht aan de kust de kans om de kater van Kortrijk door te spoelen tegen KV Oostende. De ex-club van voorzitter Marc Coucke verkeert in een miserabele vorm, waarbij het in vier van haar laatste vijf duels de nul niet van het bord kon vegen. Anderlecht presteert op dat vlak ook wisselvallig, al is het toch vooral de offensieve onmacht die vaak pijn doet aan de ogen. Wij kunnen ons dan ook best voorstellen dat niet allebei de ploegen zullen scoren, een weddenschap die 2,23x onze inzet waard is.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op weinig doelpunten in Charleroi en Oostende en opnieuw een goal op verplaatsing voor Boli, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 35x onze inzet oplevert!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Denkt u dat Anderlecht wint op het veld van Oostende?

Meest recent

Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

61
61
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

67
67
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

169
169
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

226
226
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

352
352
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

325
325
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

179
179
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

257
257
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

212
212
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

319
319
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

352
352
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

521
521
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

258
258
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

312
312
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

336
336
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

427
427
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

271
271
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

357
357
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

679
679
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

478
478
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

159
159
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

174
174
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

923
923
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

405
405

Meer sportnieuws