'Spelers Arsenal nemen drastisch besluit over Emery'

182
'Spelers Arsenal nemen drastisch besluit over Emery'

Tottenham Hotspur besloot afgelopen week om van coach te wisselen en dat voorbeeld wordt mogelijk snel gevolgd door een andere Londense topclub. Zo hangt de toekomst van Unaï Emery bij Arsenal aan een zijden draadje. Het bestuur zou zelfs al druk in de weer zijn met een mogelijke opvolger. 


Volgens diverse media kreeg Emery tijdens de interland-break een deadline opgelegd: in de zes komende duels moest hij bewijzen dat hij het waard is om aan het roer te blijven. Maar zaterdag liep het al meteen fout. In de thuiswedstrijd tegen co-hekkensluiter Southampton bleef Arsenal steken op een 2-2-gelijkspel. De Gunners staan daardoor zevende, maar kunnen zondag nog voorbij gestoken worden door verschillende ploegen. 

Achteraf werd in supporterskringen dan ook massaal om zijn ontslag gevraagd en ook het bestuur lijkt stilaan bezig met het afwegen van de opties. Volgens The Express zijn er momenteel een drietal kandidaat opvolgers. Massimiliano Allegri is daar één van, de Italiaan zit zonder club nadat hij eind vorig seizoen afscheid nam bij Juventus. Ex-speler Mikel Arteta wordt ook genoemd. De assistent van Pep Guardiola was al in beeld toen Arsène Wenger destijds afzwaaide. Tot slot is Rafael Benitez de meest ervaren piste. Hij ligt wel nog onder contract bij Newcastle United.

UPDATE 25/11

Het bestuur van Arsenal mag de voorgenoemde drie kandidaten wat van dichterbij gaan bestuderen. Volgens The Telegraph hebben de spelers van Arsenal totaal geen vertrouwen meer in Unai Emery. En als het vertrouwen tussen spelers en coach op is, dan vliegt de coach meestal. De huidige selectie van The Gunners denken dat de Spanjaard het tij niet meer kan keren. Of dit wél kan met een andere trainer, dat wordt nog afwachten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Ligt de fout bij Emery?

Meest recent

Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

7
7
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

10
10
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

115
115
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

22
22
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

25
25
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

61
61
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

167
167
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

61
61
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

106
106
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

15
15
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

53
53
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

342
342
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

172
172
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

184
184
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

87
87
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

50
50
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

128
128
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

86
86
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

70
70
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

140
140
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

303
303
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66

Meer sportnieuws