Liverpool kruipt door het oog van de naald en wint bij Crystal Palace

door
Liverpool kruipt door het oog van de naald en wint bij Crystal Palace

In de Premier League vecht Liverpool om zijn eerste titel in 30 jaar en elke driepunter is daarom belangrijk. Liverpool ging op bezoek bij Crystal Palace en speelde niet zijn beste wedstrijd, maar het wist wel met 1-2 te winnen. Daardoor moet Manchester City winnen van Chelsea.


Liverpool had het moeilijk en het was tot het begin van de tweede helft wachten op een doorbraak. Mané verloste zijn ploeg met de 0-1. Origi mocht na een uur invallen, Benteke kwam na 75 minuten in het veld en kwam dichtbij een treffer, maar de bal ging net naast.

De Rode Duivel viel zeer goed in en lag mee aan de basis van de gelijkmaker van Zaha, die in de 82ste minuut viel. Liverpool is echter een ploeg die mentaal zeer sterk is en drie minuten later wist Firmino na geharrewar in de zestien meter de 1-2 in doel te trappen. Een nieuwe driepunter voor Klopp & co.

Andere wedstrijden:
  • Bournemouth-Wolverhampton 1-2 (Moutinho, Jimenez, Cook) - Dendoncker speelde 90 minuten
  • Arsenal-Southampton 1-2 (Ings, Lacazette, Prows)
  • Brighton-Leicester City 0-2 (Perez, Vardy) - Tielemans en Trossard speelden 90 minuten, Praet viel na 70 minuten
  • Everton-Norwich City 0-2 (Cantwell, Srbeny)
  • Watford-Burnley 0-3 (Wood, Barnes, Tarkowski) - Kabasele was geschorst

LEES OOK: 'Spectaculaire comeback Klopp naar Liverpool in de maak'

Zal Liverpool de titel winnen?

Meest recent

Pijnlijke Anderlecht-afwijzing onthuld: “Anders hartinfarct”

RSC Anderlecht maakte de afgelopen jaren heel wat veranderingen mee zowel op het veld als achter de ...

12
12
Beckham glundert: "De allerbeste voetballer ooit"

Lionel Messi tekende voor drie jaar bij in Miami. De smaakmaker van Inter Miami zal zo tot zijn ...

20
20
‘Cvetković voor 20 miljoen weg bij Anderlecht’

Anderlecht droomt luidop van een nieuwe Mitrović-jackpot. Mihajlo Cvetković scoorde twee keer in ...

118
118
Coosemans luidt alarmbel: "Dan schort er iets"

RSC Anderlecht verloor met 1-0 van Sporting Charleroi. Het was alweer een zeer povere prestatie. ...

75
75
Druk neemt toe bij Club Brugge: "Met hakken over de sloot"

Club Brugge is niet goed bezig. In de competitie staan ze nog wel tweede, maar het voetbal is er ...

208
208
'Toby Alderweireld zorgt voor shock: maskers vallen af'

Toby Alderweireld is sinds een paar maanden profvoetballer af. De voormalig Rode Duivel geniet ...

74
74
Hazard verklaart hét probleem bij Anderlecht

Thorgan Hazard was veruit de meest aanwezige aanvallende pion bij RSC Anderlecht. Hij had het nodige ...

151
151
Engelsen verstomd: Brighton choqueert met De Cuyper-wending

Maxim De Cuyper lijkt bij Brighton zijn basisplaats kwijt, maar de waarheid is strategischer dan ...

158
158
'Antwerp neemt beslissing over lot van Wils'

Royal Antwerp FC moet zondag flink aan de bak tegen Club Brugge. Puntengewin is nodig. De toekomst ...

115
115
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Hasi oordeelt

RSC Anderlecht verloor alweer na een zwakke prestatie. Sporting Charleroi was met 1-0 te sterk. ...

131
131
'Bloedbad in België: DAZN zorgt voor absolute ramp'

De twaalfde speeldag van de Jupiler Pro League is inmiddels van start gegaan en nog steeds is er ...

650
650
'AA Gent liet Antwerp verweesd achter in transferdossier'

AA Gent en Royal Antwerp FC zijn twee ploegen die toch een jasje hebben moeten uitdoen de afgelopen ...

111
111
Crisis bij Anderlecht: fans laten zich gelden na verlies

RSC Anderlecht speelde alweer een partij die pijn deed aan de ogen. Het verloor met 1-0 van Sporting ...

340
340
Zorgen om grote naam Anderlecht: "Waar zit hij?"

Er komt bij Anderlecht maar geen regelmaat in de prestaties dit seizoen. Dat bleek nog maar eens op ...

346
346
Hasi scherp na wanprestatie: "Een catastrofe"

Anderlecht heeft vrijdag in Charleroi een zeer pijnlijke avond beleefd. Het slaagde er alweer niet ...

185
185
'Club gaat transferstrijd aan met Como en Leverkusen'

Club Brugge heeft zich in de zomer nog grondig versterkt, maar lijkt nu al bezig te zijn met het ...

132
132
Milan kan vernedering tegen laagvlieger net vermijden

In de Serie A dreigt AC Milan na amper een week zijn kopppositie alweer af te moeten staan. De ...

42
42
Anderlecht met billen bloot op Mambourg en lost rol bovenin

Anderlecht lijkt bovenaan de rol helemaal te moeten lossen. Het kan de kloof met de top twee al zien ...

189
189
Degradatie dreigt voor Red Flames na pijnlijke avond

De Red Flames hebben vrijdagavond een zeer slechte zaak gedaan. Ze beleefden een pijnlijke avond in ...

99
99
Lierse wint weer niet, Jong AA Gent kan niet bevestigen

Vrijdagavond stonden in de Challenger Pro League al de eerste twee wedstrijden van de elfde speeldag ...

25
25
Ziet Zulte Waregem uitblinker gratis vertrekken?

Zulte Waregem stuntte vorige week door AA Gent met 4-1 te verslaan. Na een lastige start is de ...

351
351
Anderlecht stelt alweer teleur: "Wordt zijn laatste match"

Anderlecht raakte vorige week niet voorbij STVV en heeft vrijdagavond dus iets recht te zetten. Het ...

511
511
'Anderlecht mengt zich in transferstrijd om sensatie'

Anderlecht gaat vrijdagavond in Charleroi op zoek naar de drie punten, want die hebben ze absoluut ...

152
152
Standard krijgt alsnog stevige domper te verwerken

Standard blikt terug op een woelige week, nadat het vorig weekend zijn wedstrijd tegen Antwerp ...

121
121
'Domper voor Duivels: sterkhouder out voor november'

De Rode Duivels moeten in november nog de laatste loodjes leggen om kwalificatie voor het WK over de ...

160
160

Meer sportnieuws