Club Brugge wint na saaie pot voetbal makkelijk van tienkoppig KV Oostende

door
Club Brugge wint na saaie pot voetbal makkelijk van tienkoppig KV Oostende

Club Brugge heeft met sprekend gemak gewonnen van KV Oostende. De leider in de Jupiler Pro League won met 2-0. Club Brugge moest nooit doorduwen en dat kwam mede door de rode kaart van Ronald Vargas na 36 minuten. Een wedstrijd die nooit een wedstrijd was.


Club Brugge begon rustig aan de partij en in de eerste tien minuten kregen we geen grote kansen te zien. Het opvallendste waren de fluitconcerten richting Vargas, de Brugse fans waren zijn vertrek naar Anderlecht in het verleden duidelijk niet vergeten. Na 12 minuten kreeg Club de eerste grote kans, maar Schrijvers besloot naast. De thuisploeg ging wel steeds nadrukkelijker op zoek naar de openingstreffer, ook Vanaken kopte naast.


KV Oostende toonde aanvallend bijzonder weinig, maar dat kon ook gezegd worden van Club Brugge. De beste kans was na 26 minuten voor KVO, maar Simon Mignolet behoedde Vargas van de 0-1. Daar kwam Club zeer goed weg en enkele minuten later was het 1-0. Vanaken kopte een hoekschop van Vormer tegen de lat en Rits kreeg de bal gelukkig tegen de knie en zo stond het 1-0.

Even later behoedde William Dutoit Krépin Diatta van de 2-0. Na 36 minuten was de partij gespeeld toen Vargas een rode kaart kreeg na een stevige fout op Deli. De VAR kwam tussen en het Brugse publiek vierde de rode kaart alsof het een doelpunt was. Een pijnlijke aftocht voor Vargas. Club kreeg nog een aantal kansen, maar de 1-0 bleef op het bord.


In de tweede helft wist Siebe Schrijvers, na heel wat geluk, al zeer snel de 2-0 te scoren. Wedstrijd gespeeld. KVO hoopte dat de wedstrijd snel over was, het zag een goal nog terecht afgekeurd worden door de VAR. De thuisploeg liet het tempo stevig zakken en zo was de tweede helft bijzonder slaapverwekkend. Het was aftellen naar het einde en de fans vielen ook stilaan in slaap.

Club spaarde zich voor Galatasaray en Clement haalde zelfs Vanaken vroegtijdig naar de kant. 2-0 en drie punten, op naar Istanboel.

Scoreverloop:

1-0 (28') Mats Rits

2-0 (47') Siebe Schrijvers

LEES OOK: 'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Zwakke prestatie van Club?

Meest recent

Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

19
19
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

54
54
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

111
111
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

156
156
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

148
148
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

48
48
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

274
274
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

138
138
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

363
363
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

230
230
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

32
32
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

415
415
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

180
180
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

379
379
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

92
92
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

75
75
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

549
549
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

823
823
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

106
106
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

89
89
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

166
166
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1641
1641
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

173
173
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

239
239

Meer sportnieuws