Dinsdag duelleren AA Gent en landskampioen RSC
Anderlecht in de heenwedstrijd van de kwartfinales van de Cofidis Cup. Hierbij staat er meteen een topper op het programma. Kan AA Gent in de Belgische beker wel winnen?
AA Gent-Anderlecht
In de achtste finales versloegen de
Buffalo’s Sporting Lokeren. Na negentig minuten stond er nog steeds een brilscore op het scorebord. In de penaltyreeks wisten de Gentenaren met 4-2 de zege naar zich toe te trekken. In de Gentse selectie zijn er geen verrassingen te vinden. Ook Ilombe Mboyo werd geselecteerd na zijn gedrag van afgelopen weekend.
Paars-Wit kan in Gent geen beroep doen op een zieke Tom De Sutter. Ook Oleksandr Iakovenko zal er nog niet bij zijn. Verder bestaat de selectie van de Brusselaars uit de vertrouwde spelers die in vorm zijn. In de vorige ronde van de Cofidis Cup versloeg de landskampioen KV Mechelen vrij makkelijk met 2-0.
LEES OOK:
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming