EXCLUSIEF Kanu: "Aanbiedingen uit binnen- en buitenland, België geniet voorkeur”

door
EXCLUSIEF Kanu:

Vorige week was er het bericht dat Kanu meetrainde met Lierse Kempenzonen en meteen was er al sprake van een mogelijk contract. Dat is helemaal geen optie. Onze redactie sprak met de ex-speler van RSC Anderlecht, KV Kortrijk en Cercle Brugge en hij gaf duidelijkheid over de hele situatie. 

"Ik heb maar één keer meegetraind met Lierse Kempenzonen en ik wil benadrukken dat ik de club dankbaar ben en dat ik veel respect voor ze heb, maar ik ga er niet tekenen. Ik train al enkele maanden individueel, onder meer in de praktijk van Lieven Maesschalck (Move To Cure) en fysiek gaat alles zeer goed, maar het is toch niet hetzelfde als met een team meetrainen." 

"Ik ken Augusto Da Silva, nu actief bij Lierse Kempenzonen, goed en zo is de bal gaan rollen en trainde ik één keer mee met hen. Meer niet. Ik las nadien de geruchten dat ik op zoek ben naar een club, maar ik laat de voorstellen op mij afkomen. En die zijn er ondertussen al”, aldus Kanu, die op de ‘6’ en de 8’ kan spelen. 


Kanu speelde vorig seizoen een half jaar voor KV Kortrijk.

Belgische interesse

"Zo zijn er contacten met één Belgische club, twee buitenlandse ploegen en ook nog een ploeg uit de Verenigde Staten. Ik lig nog tot 15 december onder contract bij Al Raed en mijn manager is bezig om alles te regelen met de club, inzake achterstallige betalingen. Vanaf januari hoop ik dan een keuze te maken, maar de Jupiler Pro League draagt wel mijn voorkeur weg." 

Een terugkeer naar Brazilië behoort niet tot de planning. "Er was ook al interesse vanuit Brazilië, maar mijn gezin is gelukkig in België en het is ook de bedoeling om hier na mijn carrière – binnen vele jaren – te blijven. We wonen in Antwerpen en samen met mijn vrouw en drie kinderen voelen we ons hier zéér goed", besluit de 32-jarige Kanu, die in het seizoen 2018/2019 31 wedstrijden speelde bij KV Kortrijk en Al Raed.

LEES OOK: Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

Zal hij terug in Eerste Klasse A aan de slag gaan?

Meest recent

Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

8
8
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

15
15
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

61
61
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

47
47
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

172
172
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

83
83
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

181
181
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

77
77
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

162
162
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

101
101
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

450
450
"Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

151
151
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

224
224
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

164
164
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

336
336
Hommeles bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

324
324
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

388
388
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

927
927
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

298
298
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

406
406
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

508
508
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

566
566
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

54
54
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

146
146
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

381
381

Meer sportnieuws