EXCLUSIEF Kanu: "Aanbiedingen uit binnen- en buitenland, België geniet voorkeur”

door
EXCLUSIEF Kanu:

Vorige week was er het bericht dat Kanu meetrainde met Lierse Kempenzonen en meteen was er al sprake van een mogelijk contract. Dat is helemaal geen optie. Onze redactie sprak met de ex-speler van RSC Anderlecht, KV Kortrijk en Cercle Brugge en hij gaf duidelijkheid over de hele situatie. 

"Ik heb maar één keer meegetraind met Lierse Kempenzonen en ik wil benadrukken dat ik de club dankbaar ben en dat ik veel respect voor ze heb, maar ik ga er niet tekenen. Ik train al enkele maanden individueel, onder meer in de praktijk van Lieven Maesschalck (Move To Cure) en fysiek gaat alles zeer goed, maar het is toch niet hetzelfde als met een team meetrainen." 

"Ik ken Augusto Da Silva, nu actief bij Lierse Kempenzonen, goed en zo is de bal gaan rollen en trainde ik één keer mee met hen. Meer niet. Ik las nadien de geruchten dat ik op zoek ben naar een club, maar ik laat de voorstellen op mij afkomen. En die zijn er ondertussen al”, aldus Kanu, die op de ‘6’ en de 8’ kan spelen. 


Kanu speelde vorig seizoen een half jaar voor KV Kortrijk.

Belgische interesse

"Zo zijn er contacten met één Belgische club, twee buitenlandse ploegen en ook nog een ploeg uit de Verenigde Staten. Ik lig nog tot 15 december onder contract bij Al Raed en mijn manager is bezig om alles te regelen met de club, inzake achterstallige betalingen. Vanaf januari hoop ik dan een keuze te maken, maar de Jupiler Pro League draagt wel mijn voorkeur weg." 

Een terugkeer naar Brazilië behoort niet tot de planning. "Er was ook al interesse vanuit Brazilië, maar mijn gezin is gelukkig in België en het is ook de bedoeling om hier na mijn carrière – binnen vele jaren – te blijven. We wonen in Antwerpen en samen met mijn vrouw en drie kinderen voelen we ons hier zéér goed", besluit de 32-jarige Kanu, die in het seizoen 2018/2019 31 wedstrijden speelde bij KV Kortrijk en Al Raed.

LEES OOK: SK Beveren verlengt stuntreeks, negenkoppig Lierse stunt

Zal hij terug in Eerste Klasse A aan de slag gaan?

Meest recent

‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

123
123
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

24
24
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

85
85
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

32
32
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

44
44
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

181
181
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

73
73
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

144
144
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

470
470
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

26
26
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

56
56
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

193
193
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

164
164
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

91
91
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

174
174
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

426
426
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

32
32
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

145
145
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

35
35
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

228
228
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

835
835
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

399
399
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

136
136
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

199
199

Meer sportnieuws