Lombaerts terug aan de slag bij Zenit Sint-Petersburg?

door
Lombaerts terug aan de slag bij Zenit Sint-Petersburg?

De Rode Duivels reisden vrijdag af naar Sint-Petersburg, waar ze zaterdagavond hun voorlaatste EK-kwalificatiewedstrijd afwerken tegen Rusland. In de delegatie van de Belgen zat ook een opgemerkte gast. Zo reisde Nicolas Lombaerts mee naar zijn tweede thuisland.


De verdediger, die momenteel aan het verkommeren is in de B-kern van KV Oostende, speelde jarenlang bij Zenit Sint-Petersburg en is dol op deze stad. Een ideale gids dus om op korte tijd de mooiste plekjes te laten zien. Dat dacht ook één van de sponsors van de KBVB en zo kan Lombaerts de wedstrijd van zaterdag als één van de vips meemaken.

Van een comeback als Rode Duivel is uiteraard geen sprake, al komen linksvoetige verdedigers momenteel goed van pas. Maar dat hoofdstuk is al een tijdje afgesloten. Het is overigens afwachten of de 34-jarige überhaupt nog wel in actie te zien zal zijn als professionele voetballer. Voor de uitzichtloze situatie bij KVO is momenteel nog geen oplossing in zicht. Met een transfer in januari zou iedereen tevreden zijn, maar welke club is bereid een inspanning te doen voor iemand die al zo lang geen officiële wedstrijd meer speelde?

UPDATE 9u30

De kans bestaat dat Nicolas Lombaerts na het seizoen, wanneer hij een vrije speler is, stopt met voetballen. De ex-Rode Duivel zou volgens Het Nieuwsblad mogelijk scout worden bij Zenit Sint-Petersburg. Lombaerts zou dan in West-Europa actief zijn.

Mogelijk kan de ex-speler van AA Gent tijdens zijn trip naar Sint-Petersburg een akkoord vinden met het bestuur van de Russen. Lombaerts kende zijn beste jaren bij Zenit en was er maar liefst 10 jaar actief. Hij won er de UEFA Cup, de UEFA Super Cup, vier landstitels, twee Russische bekers en vier Russische supercups.

Zal Lombaerts stoppen en als scout aan de slag gaan bij Zenit?

Meest recent

Hoogspanning bij Pro League: competitiehervorming op schop?

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

6
6
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

22
22
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

128
128
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

150
150
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

95
95
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

198
198
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

133
133
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

87
87
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

50
50
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

260
260
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

370
370
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

85
85
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

578
578
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

277
277
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

111
111
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

129
129
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

441
441
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

99
99
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

341
341
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

804
804
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

47
47
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

308
308
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

62
62
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

306
306
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

93
93

Meer sportnieuws