Lombaerts terug aan de slag bij Zenit Sint-Petersburg?

door
Lombaerts terug aan de slag bij Zenit Sint-Petersburg?

De Rode Duivels reisden vrijdag af naar Sint-Petersburg, waar ze zaterdagavond hun voorlaatste EK-kwalificatiewedstrijd afwerken tegen Rusland. In de delegatie van de Belgen zat ook een opgemerkte gast. Zo reisde Nicolas Lombaerts mee naar zijn tweede thuisland.


De verdediger, die momenteel aan het verkommeren is in de B-kern van KV Oostende, speelde jarenlang bij Zenit Sint-Petersburg en is dol op deze stad. Een ideale gids dus om op korte tijd de mooiste plekjes te laten zien. Dat dacht ook één van de sponsors van de KBVB en zo kan Lombaerts de wedstrijd van zaterdag als één van de vips meemaken.

Van een comeback als Rode Duivel is uiteraard geen sprake, al komen linksvoetige verdedigers momenteel goed van pas. Maar dat hoofdstuk is al een tijdje afgesloten. Het is overigens afwachten of de 34-jarige überhaupt nog wel in actie te zien zal zijn als professionele voetballer. Voor de uitzichtloze situatie bij KVO is momenteel nog geen oplossing in zicht. Met een transfer in januari zou iedereen tevreden zijn, maar welke club is bereid een inspanning te doen voor iemand die al zo lang geen officiële wedstrijd meer speelde?

UPDATE 9u30

De kans bestaat dat Nicolas Lombaerts na het seizoen, wanneer hij een vrije speler is, stopt met voetballen. De ex-Rode Duivel zou volgens Het Nieuwsblad mogelijk scout worden bij Zenit Sint-Petersburg. Lombaerts zou dan in West-Europa actief zijn.

Mogelijk kan de ex-speler van AA Gent tijdens zijn trip naar Sint-Petersburg een akkoord vinden met het bestuur van de Russen. Lombaerts kende zijn beste jaren bij Zenit en was er maar liefst 10 jaar actief. Hij won er de UEFA Cup, de UEFA Super Cup, vier landstitels, twee Russische bekers en vier Russische supercups.

Zal Lombaerts stoppen en als scout aan de slag gaan bij Zenit?

Meest recent

'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

31
31
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

5
5
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

56
56
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

292
292
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

151
151
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

103
103
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

68
68
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

144
144
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

206
206
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

25
25
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

318
318
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

117
117
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

76
76
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

117
117
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

196
196
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

125
125
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

98
98
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

91
91
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

141
141
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

204
204
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

263
263
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

109
109
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

85
85
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

362
362
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

204
204

Meer sportnieuws