Lombaerts terug aan de slag bij Zenit Sint-Petersburg?

363 stemmen
Lombaerts terug aan de slag bij Zenit Sint-Petersburg?

De Rode Duivels reisden vrijdag af naar Sint-Petersburg, waar ze zaterdagavond hun voorlaatste EK-kwalificatiewedstrijd afwerken tegen Rusland. In de delegatie van de Belgen zat ook een opgemerkte gast. Zo reisde Nicolas Lombaerts mee naar zijn tweede thuisland.


De verdediger, die momenteel aan het verkommeren is in de B-kern van KV Oostende, speelde jarenlang bij Zenit Sint-Petersburg en is dol op deze stad. Een ideale gids dus om op korte tijd de mooiste plekjes te laten zien. Dat dacht ook één van de sponsors van de KBVB en zo kan Lombaerts de wedstrijd van zaterdag als één van de vips meemaken.

Van een comeback als Rode Duivel is uiteraard geen sprake, al komen linksvoetige verdedigers momenteel goed van pas. Maar dat hoofdstuk is al een tijdje afgesloten. Het is overigens afwachten of de 34-jarige überhaupt nog wel in actie te zien zal zijn als professionele voetballer. Voor de uitzichtloze situatie bij KVO is momenteel nog geen oplossing in zicht. Met een transfer in januari zou iedereen tevreden zijn, maar welke club is bereid een inspanning te doen voor iemand die al zo lang geen officiële wedstrijd meer speelde?

UPDATE 9u30

De kans bestaat dat Nicolas Lombaerts na het seizoen, wanneer hij een vrije speler is, stopt met voetballen. De ex-Rode Duivel zou volgens Het Nieuwsblad mogelijk scout worden bij Zenit Sint-Petersburg. Lombaerts zou dan in West-Europa actief zijn.

Mogelijk kan de ex-speler van AA Gent tijdens zijn trip naar Sint-Petersburg een akkoord vinden met het bestuur van de Russen. Lombaerts kende zijn beste jaren bij Zenit en was er maar liefst 10 jaar actief. Hij won er de UEFA Cup, de UEFA Super Cup, vier landstitels, twee Russische bekers en vier Russische supercups.

Zal Lombaerts stoppen en als scout aan de slag gaan bij Zenit?

Meest recent

'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

54
54
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

232
232
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

81
81
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

164
164
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

271
271
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

257
257
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

508
508
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

307
307
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

121
121
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

156
156
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

379
379
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

511
511
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

329
329
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

149
149
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

42
42
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

398
398
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

56
56
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

482
482
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

666
666
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

130
130
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

110
110
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

329
329
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

132
132
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

50
50
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

103
103

Meer sportnieuws