Lombaerts terug aan de slag bij Zenit Sint-Petersburg?

door
Lombaerts terug aan de slag bij Zenit Sint-Petersburg?

De Rode Duivels reisden vrijdag af naar Sint-Petersburg, waar ze zaterdagavond hun voorlaatste EK-kwalificatiewedstrijd afwerken tegen Rusland. In de delegatie van de Belgen zat ook een opgemerkte gast. Zo reisde Nicolas Lombaerts mee naar zijn tweede thuisland.


De verdediger, die momenteel aan het verkommeren is in de B-kern van KV Oostende, speelde jarenlang bij Zenit Sint-Petersburg en is dol op deze stad. Een ideale gids dus om op korte tijd de mooiste plekjes te laten zien. Dat dacht ook één van de sponsors van de KBVB en zo kan Lombaerts de wedstrijd van zaterdag als één van de vips meemaken.

Van een comeback als Rode Duivel is uiteraard geen sprake, al komen linksvoetige verdedigers momenteel goed van pas. Maar dat hoofdstuk is al een tijdje afgesloten. Het is overigens afwachten of de 34-jarige überhaupt nog wel in actie te zien zal zijn als professionele voetballer. Voor de uitzichtloze situatie bij KVO is momenteel nog geen oplossing in zicht. Met een transfer in januari zou iedereen tevreden zijn, maar welke club is bereid een inspanning te doen voor iemand die al zo lang geen officiële wedstrijd meer speelde?

UPDATE 9u30

De kans bestaat dat Nicolas Lombaerts na het seizoen, wanneer hij een vrije speler is, stopt met voetballen. De ex-Rode Duivel zou volgens Het Nieuwsblad mogelijk scout worden bij Zenit Sint-Petersburg. Lombaerts zou dan in West-Europa actief zijn.

Mogelijk kan de ex-speler van AA Gent tijdens zijn trip naar Sint-Petersburg een akkoord vinden met het bestuur van de Russen. Lombaerts kende zijn beste jaren bij Zenit en was er maar liefst 10 jaar actief. Hij won er de UEFA Cup, de UEFA Super Cup, vier landstitels, twee Russische bekers en vier Russische supercups.

Zal Lombaerts stoppen en als scout aan de slag gaan bij Zenit?

Meest recent

Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

36
36
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

129
129
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

28
28
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

226
226
Garcia spreekt zich uit over WK-kansen van Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

22
22
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

7
7
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

82
82
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

227
227
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

149
149
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

692
692
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

128
128
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

177
177
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

393
393
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

70
70
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

587
587
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

422
422
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

635
635
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

514
514
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

278
278
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1308
1308
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

379
379
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

399
399
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

164
164
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

332
332
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

211
211

Meer sportnieuws