'Transfer Dennis in gevaar: Leicester richt pijlen op maatje van Diatta'

door
'Transfer Dennis in gevaar: Leicester richt pijlen op maatje van Diatta'

Dankzij het uitstekende seizoen waar Club Brugge aan bezig is spelen steeds meer sterkhouders zich in de kijker bij enkele clubs uit de grotere competitie. Zo kan Emmanuel Dennis, die zich met twee doelpunten in de kijker speelde op het veld van Real Madrid, op de nodige interesse rekenen.


De voorbije weken geraakte bekend dat onder meer Leicester City interesse toont, waar coach Brendan Rodgers het bestuur de opdracht zou hebben gegeven om een aanvaller aan te trekken die inzetbaar is op meerdere posities. Een profiel waar Dennis prima aan beantwoordt, al is de Nigeriaan niet de enige speler op de verlanglijst. Zo zou hij momenteel in de weegschaal liggen met Alfredo Morelos, smaakmaker bij Glasgow Rangers.

UPDATE 14/11
Behalve Morelos moet Dennis nu ook de concurrentie dulden van Habib Diallo als eventueel target van de Foxes. Het lokale Leicester Mercury stelt namelijk dat FC Metz weldra een bod mag verwachten op hun Senegalese aanvaller, die eveneens aan de hierboven vermelde vereisten voldoet. Bovendien moet Diallo mogelijk minder kosten dan de dure Dennis, want het gespecialiseerde Transfermarkt.de legt zijn waarde vast op slechts zes miljoen.

Of dat zal volstaan is evenwel nog maar de vraag, want ook Dennis moet flink wat meer kosten dan de geschatte 9,5 miljoen. Bovendien speelt Diallo zich steeds meer in de kijker, want na zijn acht treffers in de Ligue 1 scoorde hij nu aan de zijde van dat andere Brugse goudhaantje Krépin Diatta ook zijn eerste doelpunt als international voor Senegal. Of hoe het nog lang niet zeker is of Club Brugge de verhoopte miljoenen voor Dennis wel in Leicester zal kunnen rapen.

Is Dennis goed genoeg voor een ploeg als Leicester?

Meest recent

'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

80
80
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

132
132
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

231
231
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

225
225
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

90
90
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

103
103
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

85
85
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

116
116
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

65
65
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

215
215
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

27
27
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

487
487
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

62
62
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

99
99
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

184
184
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

320
320
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

95
95
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

102
102
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

288
288
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

523
523
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

169
169
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

122
122
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

575
575
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

155
155

Meer sportnieuws