Mazzu moet vrezen voor zijn job na nieuwe nederlaag tegen AA Gent

door
Mazzu moet vrezen voor zijn job na nieuwe nederlaag tegen AA Gent

KRC Genk heeft zijn goede prestatie van tegen Liverpool niet kunnen voorzetten, AA Gent ging daarentegen wel verder op zijn elan na de zege bij VfL Wolfsburg. De Buffalo's pakten nu ook hun eerste uitzege in de Jupiler Pro League en wonnen met 0-2. Zijn de dagen van Felice Mazzu in Genk geteld?


De wedstrijd kon niet slechter beginnen voor Genk. Mohammed zette Coucke aan het werk, maar Depoitre was goed gevolgd en zorgde al na twee minuten voor de 0-1. Genk moest dus al vol aan de bak en de landskampioen wist het doel van Kaminski wel te vinden, maar de Gentse doelman stond pal op pogingen van Samatta, Hrosovsky en Onuachu.


AA Gent hield echter stand en bij de rust bleef het zo 0-1, wat toch een gevleide tussenstand was. Na de rust sloeg Gent wéér bijzonder snel toe toen David alleen voor Coucke kwam en dan weet je het wel met de Canadees: 0-2. Genk in zware problemen, al deed Heynen zijn best. Kaminski stond alweer paraat.

Mazzu moest nu alles op alles zetten en bracht Bongonda en Ito in het veld, maar veel leverde dat niet op. Gent had de match onder controle en Mazzu plofte neer op de bank en zag de bui - een ontslag? - al hangen. De 0-2 bleef op het bord, ondanks enkele mogelijkheden voor de bezoekers, staan en Gent stijgt zo naar een derde plaats, KRC Genk staat op een teleurstellende negende plaats.

Scoreverloop:

0-1 (02') Laurent Depoitre

0-2 (46') Jonathan David

Zal Mazzu ontslagen worden?

Meest recent

CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

30
30
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

60
60
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

54
54
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

168
168
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

52
52
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

88
88
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

84
84
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

61
61
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

161
161
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

189
189
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

146
146
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

509
509
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

146
146
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

193
193
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

536
536
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

51
51
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

222
222
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

133
133
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

163
163
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

74
74
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

362
362
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

314
314
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

83
83
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

233
233

Meer sportnieuws