"Alderweireld stond zelfs nooit op de lijst bij Manchester United"

120 stemmen

Wie vandaag een blik werpt op louter de linkerkolom van de Premier League-rangschikking, vraagt zich misschien wel verwonderd af waar Tottenham en Manchester United gebleven zijn. De traditionele grootmachten staan momenteel dan ook op respectievelijk plaats 11 en 13 geparkeerd, ver beneden hun gewoonlijke stand.


Misschien had een mogelijk deal tussen de beide Engelse topclubs wel meer soelaas gebracht, want al geruime tijd wordt Toby Alderweireld in verband gebracht met een transfer van Londen naar Manchester. Ook deze zomer kwam het echter niet tot een overgang, waarna de 96-voudige Rode Duivel maar moeizaam aan het seizoen begon bij de Spurs. In Belgrado moest de vaste titularis zo woensdag zelfs voor het eerst op de bank plaatsnemen. Diverse media berichtten dan ook al over een verzuurde relatie tussen Alderweireld en voorzitter Daniel Levy, die de transfer geblokkeerd zou hebben.

Andere vingers wijzen dan weer in de richting van Ed Woodward, de sportieve baas op Old Trafford, als reden dat de transfer er niet kwam. BBC-journalist Simon Stone geeft in een gesprek met Sporza nu echter aan dat het van de hele zaak maar weinig aan is. "Naar wat ik gehoord heb, klopt dat niet. Alderweireld zou zelfs nooit op de lijst met transferdoelwitten gestaan hebben. En Alderweireld wou zelf ook niet vertrekken bij Tottenham", komt de Manchester-volger verrassend uit de hoek. "Supporters zoeken nu eenmaal naar een makkelijke uitleg, maar het is te simplistisch om alle problemen van United af te schuiven op Ed Woodward."

Moet Alderweireld vertrekken bij Tottenham?

Meest recent

De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

0
0
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

16
16
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

47
47
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

72
72
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

67
67
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

80
80
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

171
171
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

156
156
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

143
143
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

352
352
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

180
180
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

83
83
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

414
414
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

232
232
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

247
247
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

92
92
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

173
173
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

334
334
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

183
183
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

201
201
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

232
232
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

860
860
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

180
180
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

702
702

Meer sportnieuws