'Anderlecht riskeert koude douche op transfermarkt'

732 stemmen
'Anderlecht riskeert koude douche op transfermarkt'

RSC Anderlecht is zeker niet aan zijn beste seizoen bezig, maar een aantal spelers konden de voorbije maanden wel charmeren. Op het middenveld bijvoorbeeld, toont Albert Sambi Lokonga zich al eventjes tot één van de smaakmakers. De club wil hem dan ook nog een poos aan boord houden. 


Daarom lopen al een hele tijd gesprekken om zijn contract open te breken, maar voorlopig wordt er maar geen doorbraak in die onderhandelingen gevonden. Een netelige situatie voor Paars-Wit: zijn huidige verbintenis loopt immers na het seizoen af en het zou een drama zijn moest de 20-jarige straks gratis de deur uitlopen. 

Om dat scenario te voorkomen, heeft RSCA nu een tussenoplossing gevonden. Zo laat de club via de officiële kanalen weten dat de optie in zijn huidige contract gelicht is. "Daardoor blijft de middenvelder ook volgend seizoen nog aan de club verbonden. De komende maanden onderhandelt RSCA ook in alle rust verder met het management van de speler over de contractverlenging van Albert", zo laat Anderlecht weten op de clubwebstek.

UPDATE 8/11

Volgens La Dernière Heure lichtte Anderlecht de optie in het contract van Sambi Lokonga middels een aangetekende brief. Zo bouwt Anderlecht zekerheid in om hun goudhaantje niet te verliezen tijdens de zomermercato. Maar de krant weet ook dat de gesprekken voor een langer verblijf tussen de entourage van Lokonga - onder andere broer en Standardspeler Paul-José Mpoku - wel érg lang blijven aanslepen. De onderhandelingen lopen al maanden, en aldus erg moeizaam. Als Anderlecht de volgende zomermercato ingaat met een Lokonga in zijn laatste contractjaar, dan bestaat de mogelijkheid op een eventueel vertrek. En aan een fel gereduceerde prijs. 

LEES OOK: Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Zal Lokonga nog bijtekenen voor de zomer?

Meest recent

Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

4
4
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

147
147
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

31
31
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

100
100
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

217
217
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

32
32
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

141
141
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

72
72
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

414
414
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

367
367
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

138
138
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

80
80
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

378
378
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

201
201
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

485
485
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

133
133
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

329
329
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

565
565
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

314
314
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

1001
1001
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

468
468
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

358
358
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

329
329

Meer sportnieuws