'Anderlecht riskeert koude douche op transfermarkt'

732 stemmen
'Anderlecht riskeert koude douche op transfermarkt'

RSC Anderlecht is zeker niet aan zijn beste seizoen bezig, maar een aantal spelers konden de voorbije maanden wel charmeren. Op het middenveld bijvoorbeeld, toont Albert Sambi Lokonga zich al eventjes tot één van de smaakmakers. De club wil hem dan ook nog een poos aan boord houden. 


Daarom lopen al een hele tijd gesprekken om zijn contract open te breken, maar voorlopig wordt er maar geen doorbraak in die onderhandelingen gevonden. Een netelige situatie voor Paars-Wit: zijn huidige verbintenis loopt immers na het seizoen af en het zou een drama zijn moest de 20-jarige straks gratis de deur uitlopen. 

Om dat scenario te voorkomen, heeft RSCA nu een tussenoplossing gevonden. Zo laat de club via de officiële kanalen weten dat de optie in zijn huidige contract gelicht is. "Daardoor blijft de middenvelder ook volgend seizoen nog aan de club verbonden. De komende maanden onderhandelt RSCA ook in alle rust verder met het management van de speler over de contractverlenging van Albert", zo laat Anderlecht weten op de clubwebstek.

UPDATE 8/11

Volgens La Dernière Heure lichtte Anderlecht de optie in het contract van Sambi Lokonga middels een aangetekende brief. Zo bouwt Anderlecht zekerheid in om hun goudhaantje niet te verliezen tijdens de zomermercato. Maar de krant weet ook dat de gesprekken voor een langer verblijf tussen de entourage van Lokonga - onder andere broer en Standardspeler Paul-José Mpoku - wel érg lang blijven aanslepen. De onderhandelingen lopen al maanden, en aldus erg moeizaam. Als Anderlecht de volgende zomermercato ingaat met een Lokonga in zijn laatste contractjaar, dan bestaat de mogelijkheid op een eventueel vertrek. En aan een fel gereduceerde prijs. 

LEES OOK: 'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Zal Lokonga nog bijtekenen voor de zomer?

Meest recent

Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

13
13
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

219
219
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

45
45
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

153
153
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

61
61
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

88
88
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

286
286
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

52
52
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

364
364
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

215
215
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

182
182
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

382
382
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

276
276
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

705
705
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

491
491
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

486
486
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

349
349
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

148
148
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

140
140
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

62
62
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

204
204
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

427
427
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

591
591
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

103
103
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

360
360

Meer sportnieuws