'Anderlecht riskeert koude douche op transfermarkt'

732 stemmen
'Anderlecht riskeert koude douche op transfermarkt'

RSC Anderlecht is zeker niet aan zijn beste seizoen bezig, maar een aantal spelers konden de voorbije maanden wel charmeren. Op het middenveld bijvoorbeeld, toont Albert Sambi Lokonga zich al eventjes tot één van de smaakmakers. De club wil hem dan ook nog een poos aan boord houden. 


Daarom lopen al een hele tijd gesprekken om zijn contract open te breken, maar voorlopig wordt er maar geen doorbraak in die onderhandelingen gevonden. Een netelige situatie voor Paars-Wit: zijn huidige verbintenis loopt immers na het seizoen af en het zou een drama zijn moest de 20-jarige straks gratis de deur uitlopen. 

Om dat scenario te voorkomen, heeft RSCA nu een tussenoplossing gevonden. Zo laat de club via de officiële kanalen weten dat de optie in zijn huidige contract gelicht is. "Daardoor blijft de middenvelder ook volgend seizoen nog aan de club verbonden. De komende maanden onderhandelt RSCA ook in alle rust verder met het management van de speler over de contractverlenging van Albert", zo laat Anderlecht weten op de clubwebstek.

UPDATE 8/11

Volgens La Dernière Heure lichtte Anderlecht de optie in het contract van Sambi Lokonga middels een aangetekende brief. Zo bouwt Anderlecht zekerheid in om hun goudhaantje niet te verliezen tijdens de zomermercato. Maar de krant weet ook dat de gesprekken voor een langer verblijf tussen de entourage van Lokonga - onder andere broer en Standardspeler Paul-José Mpoku - wel érg lang blijven aanslepen. De onderhandelingen lopen al maanden, en aldus erg moeizaam. Als Anderlecht de volgende zomermercato ingaat met een Lokonga in zijn laatste contractjaar, dan bestaat de mogelijkheid op een eventueel vertrek. En aan een fel gereduceerde prijs. 

LEES OOK: 'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Zal Lokonga nog bijtekenen voor de zomer?

Meest recent

'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

1
1
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

8
8
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

33
33
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

13
13
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

81
81
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

202
202
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

79
79
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

289
289
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

388
388
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

118
118
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

189
189
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

245
245
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

156
156
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

262
262
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

506
506
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

152
152
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

154
154
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

156
156
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

163
163
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

142
142
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

300
300
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

376
376
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

631
631
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

480
480
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

578
578

Meer sportnieuws