TRANSFERUURTJE: 'Brugse sterkhouders blijven, United haalt 200 miljoen boven'

1064
TRANSFERUURTJE: 'Brugse sterkhouders blijven, United haalt 200 miljoen boven'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Voorlopig hoeft Club Brugge niet te vrezen voor een vertrek van één van zijn sterkhouders. Zowel Simon Deli als Krépin Diatta gaven vandaag aan zich niet bezig te houden met een transfer, al lieten ze beiden de deur op een kier voor de toekomst. Diatta wordt al maanden gelinkt aan een transfer richting PSG, waardoor hij zich vanavond ongetwijfeld in de kijker wil spelen tegen de Fransen.
 


RSC Anderlecht wil zich in januari stevig gaan versterken. Paars-Wit zal enkele overbodige spelers van de hand doen, waardoor er kan gezocht worden naar 2-3 gerichte versterkingen. De Brusselse fans dromen van een terugkeer van Lucas Biglia, al zal de Argentijn ongetwijfeld een serieuze hap uit het loonbudget van Paars-Wit kosten. De middenvelder van Milan is trouwens een vaste waarde bij de Rossoneri op het middenveld. 

BUITENLAND
Real Madrid speurt hevig naar een vervanger voor Marcelo. De Braziliaanse linksback van de Koninklijke mag na het seizoen beschikken, en Zidane gaf al aan dat Ferland Mendy voorlopig niet voldoet als vervanger. Namen als Andrew Robertson (Liverpool) en Marcos Alonso (Chelsea) worden genoemd in het Santiago Bernabéu, al zullen beide spelers een serieuze duit kosten. 



Manchester United en Arsenal zouden volgens The Sun dichtbij een akkoord staan met RB Salzburg omtrent Erling Haaland. Het Noorse toptalent heeft de topclubs voor het uitkiezen, al zou een hereniging met jeugdidool Ole Gunnar Solskjaer primeren voor de aanvaller. Haaland zou zijn club ongeveer 90 miljoen euro moeten opbrengen. 

Daarnaast hebben de Mancunians ook interesse in Aston Villa-middenvelder John McGinn. De Schotse middenvelder moet samen met Declan Rice en Erling Haaland voor de nodige kwaliteitsinjectie zorgen bij Manchester United. In totaal zou de club van Solskjaer meer dan 200 miljoen euro betalen voor het drietal. 




LEES OOK: Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Waar speelt Erling Haaland volgend seizoen?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

40
40
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

68
68
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

10
10
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

39
39
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

22
22
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

91
91
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

52
52
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

372
372
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

85
85
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

154
154
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

288
288
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

98
98
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

328
328
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

153
153
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws