TRANSFERUURTJE: 'Brugse sterkhouders blijven, United haalt 200 miljoen boven'

1064
TRANSFERUURTJE: 'Brugse sterkhouders blijven, United haalt 200 miljoen boven'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Voorlopig hoeft Club Brugge niet te vrezen voor een vertrek van één van zijn sterkhouders. Zowel Simon Deli als Krépin Diatta gaven vandaag aan zich niet bezig te houden met een transfer, al lieten ze beiden de deur op een kier voor de toekomst. Diatta wordt al maanden gelinkt aan een transfer richting PSG, waardoor hij zich vanavond ongetwijfeld in de kijker wil spelen tegen de Fransen.
 


RSC Anderlecht wil zich in januari stevig gaan versterken. Paars-Wit zal enkele overbodige spelers van de hand doen, waardoor er kan gezocht worden naar 2-3 gerichte versterkingen. De Brusselse fans dromen van een terugkeer van Lucas Biglia, al zal de Argentijn ongetwijfeld een serieuze hap uit het loonbudget van Paars-Wit kosten. De middenvelder van Milan is trouwens een vaste waarde bij de Rossoneri op het middenveld. 

BUITENLAND
Real Madrid speurt hevig naar een vervanger voor Marcelo. De Braziliaanse linksback van de Koninklijke mag na het seizoen beschikken, en Zidane gaf al aan dat Ferland Mendy voorlopig niet voldoet als vervanger. Namen als Andrew Robertson (Liverpool) en Marcos Alonso (Chelsea) worden genoemd in het Santiago Bernabéu, al zullen beide spelers een serieuze duit kosten. 



Manchester United en Arsenal zouden volgens The Sun dichtbij een akkoord staan met RB Salzburg omtrent Erling Haaland. Het Noorse toptalent heeft de topclubs voor het uitkiezen, al zou een hereniging met jeugdidool Ole Gunnar Solskjaer primeren voor de aanvaller. Haaland zou zijn club ongeveer 90 miljoen euro moeten opbrengen. 

Daarnaast hebben de Mancunians ook interesse in Aston Villa-middenvelder John McGinn. De Schotse middenvelder moet samen met Declan Rice en Erling Haaland voor de nodige kwaliteitsinjectie zorgen bij Manchester United. In totaal zou de club van Solskjaer meer dan 200 miljoen euro betalen voor het drietal. 




LEES OOK: Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Waar speelt Erling Haaland volgend seizoen?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

18
18
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

13
13
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

12
12
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

35
35
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

131
131
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

38
38
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

93
93
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

54
54
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

180
180
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

60
60
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

173
173
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

26
26
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

912
912
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

50
50
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

159
159
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

884
884
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

47
47
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

152
152
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

297
297
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws