Spektakelavond in CL met sensationele comebacks Chelsea en Dortmund

door
Spektakelavond in CL met sensationele comebacks Chelsea en Dortmund

Dinsdagavond heeft het nodige spektakel opgeleverd in de Champions League. Zowel in Londen als Dortmund vielen er spectaculaire comebacks te zien. In een knotsgekke wedstrijd stond Chelsea 1-4 achter tegen Ajax, maar na een dubbele rode kaart voor de bezoekers werd het nog 4-4. Dortmund haalde tegen Inter een 0-2-achterstand op en won uiteindelijk met 3-2.


Vooral op Stamford Bridge kregen de supporters een knotsgekke pot voetbal te zien. Na vijf minuten stond het al 1-1. Een own-goal van Abraham opende de score, maar Jorginho kon even snel vanop de stip gelijk maken. Promes kopte vervolgens na 20 minuten de 1-2 binnen en nadat Kepa een schot ongelukkig in eigen doel verwerkte stond het bij de rust zelfs al 1-3.

Na rust zorgde Van de Beek snel voor pijnlijke 1-4-cijfers, al kon Azpilicueta enkele minuten later milderen. Maar dan nam de wedstrijd een zeer opmerkelijke wending. In dezelfde fase verloor Ajax twéé spelers met een rode kaart, want zowel Blind als Veltman kregen een tweede geel karton onder de neus. De overtreding van Veltman leverde bovendien een strafschop op, die Jorginho weer feilloos omzette. Drie minuten later stond het zelfs 4-4 na een goal van James. Azpilicueta zorgde zelfs nog voor 5-4, maar de VAR keurde de goal uiteindelijk af.

Ook Dortmund zette een knappe comeback neer. Bij de rust stond het tegen Inter 0-2 achter na goals van Martinez en Vecino, maar het knokte zich terug. Hakimi was de gevierde man met twee goals, tussendoor zorgde Brandt voor de gelijkmaker.

LEES OOK: 'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

Had Ajax moeten winnen?

Meest recent

Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

5
5
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

42
42
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

312
312
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

73
73
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

57
57
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

169
169
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

45
45
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

53
53
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

52
52
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

161
161
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

91
91
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

104
104
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

616
616
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

127
127
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

486
486
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

625
625
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

82
82
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

153
153
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

265
265
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

30
30
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

126
126
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

114
114
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

63
63
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

136
136

Meer sportnieuws