'Corriere dello Sport: groen licht voor superdeal Zlatan'

297
'Corriere dello Sport: groen licht voor superdeal Zlatan'

Het Major League Soccer-seizoen nadert zijn ontknoping en dat betekent dat er al flink wordt gespeculeerd over de toekomst van Zlatan Ibrahimovic. De Zweed zegt over een mogelijk vertrek bij LA Galaxy: "Dat zou kunnen, dat zou kunnen."

Ibrahimovic zelf reageert op een typische Zlatan-manier: "Ik heb een contract tot 31 december. Tot dat moment denk ik niet aan volgend jaar. Als ik vertrek, dan hebben de media minder om over te schrijven. En als ik blijf, dan hebben ze nog steeds iets om over te schrijven. Het lijkt er dus op dat Zlatan straks een drastische knoop zal doorhakken: stoppen, transfereren óf bij LA Galaxy blijven. 

Volgens enkele Italiaanse media zou de 38-jarige aanvaller alvast nog eens kunnen gaan verrassen met een overstap. Zij brengen hem namelijk in verband met het Inter van Romelu Lukaku. Dat zou voor de Rode Duivel toch flinke concurrentie betekenen, want waar Zlatan komt, is het niet om op de bank te zitten.

UPDATE 2/11

De Italiaanse Serie A lonkt dus opnieuw naar Zlatan Ibrahimovic, die er eerder al knalde bij AC Milan, Internazionale en Juventus. Maar volgens Corriere dello Sport zou de Zweedse levende legende niét op weg zijn naar zijn ex-club Inter, maar wel verrassend genoeg naar het 'kleinere' Bologna. Die club zou hem voor een halfjaar willen contracteren, wanneer zijn contract afloopt bij LA Galaxy. Volgens de Italiaanse krant heeft de voorzitter van Bologna reeds groen licht gegeven voor de transfer van Zlatan. Hij zou bij Bologna een contract tekenen voor achttien maanden, waar hij acht miljoen euro zal verdienen.

LEES OOK: Van Bommel aan zet: nu of nooit voor kandidaat-Rode Duivel?

Mooie keuze van Zlatan?

Meest recent

'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

2
2
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

44
44
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

38
38
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

54
54
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

21
21
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

120
120
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

112
112
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

46
46
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

147
147
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

188
188
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

77
77
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

44
44
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

197
197
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

98
98
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

173
173
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

192
192
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

78
78
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

412
412
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

273
273
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

243
243
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1022
1022
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

418
418
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

171
171

Meer sportnieuws