'Corriere dello Sport: groen licht voor superdeal Zlatan'

door
'Corriere dello Sport: groen licht voor superdeal Zlatan'

Het Major League Soccer-seizoen nadert zijn ontknoping en dat betekent dat er al flink wordt gespeculeerd over de toekomst van Zlatan Ibrahimovic. De Zweed zegt over een mogelijk vertrek bij LA Galaxy: "Dat zou kunnen, dat zou kunnen."

Ibrahimovic zelf reageert op een typische Zlatan-manier: "Ik heb een contract tot 31 december. Tot dat moment denk ik niet aan volgend jaar. Als ik vertrek, dan hebben de media minder om over te schrijven. En als ik blijf, dan hebben ze nog steeds iets om over te schrijven. Het lijkt er dus op dat Zlatan straks een drastische knoop zal doorhakken: stoppen, transfereren óf bij LA Galaxy blijven. 

Volgens enkele Italiaanse media zou de 38-jarige aanvaller alvast nog eens kunnen gaan verrassen met een overstap. Zij brengen hem namelijk in verband met het Inter van Romelu Lukaku. Dat zou voor de Rode Duivel toch flinke concurrentie betekenen, want waar Zlatan komt, is het niet om op de bank te zitten.

UPDATE 2/11

De Italiaanse Serie A lonkt dus opnieuw naar Zlatan Ibrahimovic, die er eerder al knalde bij AC Milan, Internazionale en Juventus. Maar volgens Corriere dello Sport zou de Zweedse levende legende niét op weg zijn naar zijn ex-club Inter, maar wel verrassend genoeg naar het 'kleinere' Bologna. Die club zou hem voor een halfjaar willen contracteren, wanneer zijn contract afloopt bij LA Galaxy. Volgens de Italiaanse krant heeft de voorzitter van Bologna reeds groen licht gegeven voor de transfer van Zlatan. Hij zou bij Bologna een contract tekenen voor achttien maanden, waar hij acht miljoen euro zal verdienen.

Mooie keuze van Zlatan?

Meest recent

Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

0
0
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

52
52
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

85
85
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

58
58
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

86
86
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

87
87
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

125
125
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

41
41
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

98
98
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

302
302
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

130
130
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

209
209
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

54
54
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

201
201
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

95
95
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

139
139
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

95
95
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

361
361
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

243
243
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

342
342
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

316
316
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

457
457
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

217
217

Meer sportnieuws