'Anderlecht weer stap verder verwijderd van Jordan Lukaku'

door
'Anderlecht weer stap verder verwijderd van Jordan Lukaku'

Dit weekend geraakte bekend dat Anderlecht in de zoektocht naar versterking uitgekomen was bij ex-speler Jordan Lukaku, sinds een aanslepende knieblessure op een zijspoor beland bij SS Lazio. Wegens een gebrek aan speelkansen in Italië kon de linksachter mogelijk terug naar het Lotto Park gehaald worden, zo werd gesuggereerd. Al is dat na zondag plots lang niet meer zo zeker.


Waar de broer van Romelu compleet overbodig werd geacht in Rome mocht hij in Firenze tegen Fiorentina plots toch weer opdraven. Na een uur spelen kwam de achtvoudige Rode Duivel op de linkerkant immers de Bosniër Senad Lulic vervangen, goed voor zijn eerste speelminuten in meer dan negen maanden tijd. Lukaku liet zich zelfs meteen stevig opmerken, want met een gemeten voorzet leverde hij nog de assist voor de winnende treffer van Ciro Immobile.

Hoewel ze het hem in Anderlecht zeker zullen gunnen is deze plotse wederopstanding mogelijk toch een streep door de Paars-Witte transferplannen, want ineens is het lang niet meer zo zeker of het eigen jeugdproduct wel nog zomaar mag vertrekken bij Lazio. Mogelijk moeten Michael Verschueren en co hun pijlen dus toch op iemand anders mikken willen ze in de winter nog versterking op de flanken in huis halen. En heeft Roberto Martinez er weer een potentiële Rode Duivel bij.

LEES OOK: Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

Een fitte Jordan Lukaku maakt nog altijd kans op een EK-selectie

Meest recent

"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

48
48
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

78
78
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

48
48
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

77
77
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

190
190
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

127
127
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

89
89
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

114
114
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

97
97
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

148
148
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

47
47
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

113
113
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

339
339
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

139
139
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

217
217
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

58
58
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

212
212
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

100
100
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

99
99
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

368
368
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

251
251
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

360
360

Meer sportnieuws