'Anderlecht weer stap verder verwijderd van Jordan Lukaku'

door
'Anderlecht weer stap verder verwijderd van Jordan Lukaku'

Dit weekend geraakte bekend dat Anderlecht in de zoektocht naar versterking uitgekomen was bij ex-speler Jordan Lukaku, sinds een aanslepende knieblessure op een zijspoor beland bij SS Lazio. Wegens een gebrek aan speelkansen in Italië kon de linksachter mogelijk terug naar het Lotto Park gehaald worden, zo werd gesuggereerd. Al is dat na zondag plots lang niet meer zo zeker.


Waar de broer van Romelu compleet overbodig werd geacht in Rome mocht hij in Firenze tegen Fiorentina plots toch weer opdraven. Na een uur spelen kwam de achtvoudige Rode Duivel op de linkerkant immers de Bosniër Senad Lulic vervangen, goed voor zijn eerste speelminuten in meer dan negen maanden tijd. Lukaku liet zich zelfs meteen stevig opmerken, want met een gemeten voorzet leverde hij nog de assist voor de winnende treffer van Ciro Immobile.

Hoewel ze het hem in Anderlecht zeker zullen gunnen is deze plotse wederopstanding mogelijk toch een streep door de Paars-Witte transferplannen, want ineens is het lang niet meer zo zeker of het eigen jeugdproduct wel nog zomaar mag vertrekken bij Lazio. Mogelijk moeten Michael Verschueren en co hun pijlen dus toch op iemand anders mikken willen ze in de winter nog versterking op de flanken in huis halen. En heeft Roberto Martinez er weer een potentiële Rode Duivel bij.

LEES OOK: 'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

Een fitte Jordan Lukaku maakt nog altijd kans op een EK-selectie

Meest recent

'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

12
12
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

52
52
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

55
55
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

187
187
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

29
29
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

93
93
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

80
80
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

63
63
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

206
206
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

212
212
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

365
365
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

53
53
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

169
169
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

86
86
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

82
82
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

280
280
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

133
133
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

482
482
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

188
188
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

94
94
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

443
443
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

184
184
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

742
742
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

72
72

Meer sportnieuws