Grote opsteker voor Club: twee titularissen keren terug voor clash met PSG

door
Grote opsteker voor Club: twee titularissen keren terug voor clash met PSG

Dinsdag speelt Club Brugge zijn derde groepswedstrijd in de Champions League. Tegenstander is de Franse grootmacht Paris Saint Germain. Zij komen op bezoek in een uitverkocht Jan Breydel, waar Ruud Vormer jammer genoeg niét van de partij zal zijn.

De Nederlander is namelijk geschorst na zijn rode kaart in Santiago Bernabeu. Een groot probleem dus voor Philippe Clement, die nu zoekende is naar een vervanger. Daarvoor zou hij volgens HLN kiezen tussen Balanta, Schrijvers en Kossounnou.

Volgens Het Nieuwsblad is er slechts één echte optie als rechtstreekse vervanger, en dat is Eder Balanta. Mocht de Colombiaan niet tijdig fit geraken, verwacht de krant dat Clement zal gaan schuiven met zijn systeem.  Hij zou dan kunnen kiezen voor enkel 2 centrale middenvelder, in een 4-4-2 bijvoorbeeld.

UPDATE 11u15

Het lijkt intussen duidelijk welke optie het zal worden voor Philippe Clement en Club Brugge. Junior Verbeecke van Het Nieuwsblad zag Eder Balanta deze ochtend namelijk gewoon meetrainen bij Blauw-Zwart. Dat maken ook beelden duidelijk uit een Tweet van Club zelf. Indien hij geen last ondervindt, zit hij sowieso in de selectie en zal hij naar alle waarschijnlijkheid de vervanger worden van Vormer in de basiself.

UPDATE 14u
Uitstekend nieuws voor Club, want Balanta is inderdaad fit geraakt en zit in de selectie voor de clash met PSG. En daarbij stopt het niet, want ook Matej Mitrovic maakt zijn rentree. De Kroaat was voor zijn blessure centraal achterin basisspeler, maar allicht zal Clement nu vasthouden aan het duo Mechele-Deli. Ook Jelle Vossen en Amadou Sagna halen nog eens de kern, zij nemen de plaatsen van Mbaye Diagne en Thibault Vlietinck in.


LEES OOK: 'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Moet Balanta meteen aan de aftrap komen?

Meest recent

'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

10
10
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

43
43
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

185
185
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

106
106
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

132
132
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

291
291
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

332
332
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

26
26
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

78
78
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

213
213
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

41
41
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

83
83
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

72
72
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

216
216
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

266
266
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1060
1060
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

55
55
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

639
639
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

382
382
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

157
157
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

155
155
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

933
933
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

700
700
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

292
292
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

175
175

Meer sportnieuws