Grote opsteker voor Club: twee titularissen keren terug voor clash met PSG

door
Grote opsteker voor Club: twee titularissen keren terug voor clash met PSG

Dinsdag speelt Club Brugge zijn derde groepswedstrijd in de Champions League. Tegenstander is de Franse grootmacht Paris Saint Germain. Zij komen op bezoek in een uitverkocht Jan Breydel, waar Ruud Vormer jammer genoeg niét van de partij zal zijn.

De Nederlander is namelijk geschorst na zijn rode kaart in Santiago Bernabeu. Een groot probleem dus voor Philippe Clement, die nu zoekende is naar een vervanger. Daarvoor zou hij volgens HLN kiezen tussen Balanta, Schrijvers en Kossounnou.

Volgens Het Nieuwsblad is er slechts één echte optie als rechtstreekse vervanger, en dat is Eder Balanta. Mocht de Colombiaan niet tijdig fit geraken, verwacht de krant dat Clement zal gaan schuiven met zijn systeem.  Hij zou dan kunnen kiezen voor enkel 2 centrale middenvelder, in een 4-4-2 bijvoorbeeld.

UPDATE 11u15

Het lijkt intussen duidelijk welke optie het zal worden voor Philippe Clement en Club Brugge. Junior Verbeecke van Het Nieuwsblad zag Eder Balanta deze ochtend namelijk gewoon meetrainen bij Blauw-Zwart. Dat maken ook beelden duidelijk uit een Tweet van Club zelf. Indien hij geen last ondervindt, zit hij sowieso in de selectie en zal hij naar alle waarschijnlijkheid de vervanger worden van Vormer in de basiself.

UPDATE 14u
Uitstekend nieuws voor Club, want Balanta is inderdaad fit geraakt en zit in de selectie voor de clash met PSG. En daarbij stopt het niet, want ook Matej Mitrovic maakt zijn rentree. De Kroaat was voor zijn blessure centraal achterin basisspeler, maar allicht zal Clement nu vasthouden aan het duo Mechele-Deli. Ook Jelle Vossen en Amadou Sagna halen nog eens de kern, zij nemen de plaatsen van Mbaye Diagne en Thibault Vlietinck in.


LEES OOK: 'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Moet Balanta meteen aan de aftrap komen?

Meest recent

Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

13
13
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

85
85
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

38
38
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

394
394
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

51
51
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

315
315
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

131
131
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

159
159
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

194
194
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

304
304
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

179
179
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

166
166
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

356
356
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

296
296
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

83
83
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

161
161
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

334
334
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

303
303
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

257
257
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

54
54
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

196
196
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

443
443
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

235
235
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

456
456
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

209
209

Meer sportnieuws