Grote opsteker voor Club: twee titularissen keren terug voor clash met PSG

door
Grote opsteker voor Club: twee titularissen keren terug voor clash met PSG

Dinsdag speelt Club Brugge zijn derde groepswedstrijd in de Champions League. Tegenstander is de Franse grootmacht Paris Saint Germain. Zij komen op bezoek in een uitverkocht Jan Breydel, waar Ruud Vormer jammer genoeg niét van de partij zal zijn.

De Nederlander is namelijk geschorst na zijn rode kaart in Santiago Bernabeu. Een groot probleem dus voor Philippe Clement, die nu zoekende is naar een vervanger. Daarvoor zou hij volgens HLN kiezen tussen Balanta, Schrijvers en Kossounnou.

Volgens Het Nieuwsblad is er slechts één echte optie als rechtstreekse vervanger, en dat is Eder Balanta. Mocht de Colombiaan niet tijdig fit geraken, verwacht de krant dat Clement zal gaan schuiven met zijn systeem.  Hij zou dan kunnen kiezen voor enkel 2 centrale middenvelder, in een 4-4-2 bijvoorbeeld.

UPDATE 11u15

Het lijkt intussen duidelijk welke optie het zal worden voor Philippe Clement en Club Brugge. Junior Verbeecke van Het Nieuwsblad zag Eder Balanta deze ochtend namelijk gewoon meetrainen bij Blauw-Zwart. Dat maken ook beelden duidelijk uit een Tweet van Club zelf. Indien hij geen last ondervindt, zit hij sowieso in de selectie en zal hij naar alle waarschijnlijkheid de vervanger worden van Vormer in de basiself.

UPDATE 14u
Uitstekend nieuws voor Club, want Balanta is inderdaad fit geraakt en zit in de selectie voor de clash met PSG. En daarbij stopt het niet, want ook Matej Mitrovic maakt zijn rentree. De Kroaat was voor zijn blessure centraal achterin basisspeler, maar allicht zal Clement nu vasthouden aan het duo Mechele-Deli. Ook Jelle Vossen en Amadou Sagna halen nog eens de kern, zij nemen de plaatsen van Mbaye Diagne en Thibault Vlietinck in.


LEES OOK: Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

Moet Balanta meteen aan de aftrap komen?

Meest recent

Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

27
27
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

176
176
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

151
151
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

79
79
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

156
156
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

354
354
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

48
48
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

95
95
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

46
46
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

214
214
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

154
154
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

56
56
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

55
55
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

88
88
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

185
185
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

123
123
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

112
112
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

380
380
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

92
92
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

99
99
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

743
743
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

236
236
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

281
281
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

77
77

Meer sportnieuws