Grote opsteker voor Club: twee titularissen keren terug voor clash met PSG

door
Grote opsteker voor Club: twee titularissen keren terug voor clash met PSG

Dinsdag speelt Club Brugge zijn derde groepswedstrijd in de Champions League. Tegenstander is de Franse grootmacht Paris Saint Germain. Zij komen op bezoek in een uitverkocht Jan Breydel, waar Ruud Vormer jammer genoeg niét van de partij zal zijn.

De Nederlander is namelijk geschorst na zijn rode kaart in Santiago Bernabeu. Een groot probleem dus voor Philippe Clement, die nu zoekende is naar een vervanger. Daarvoor zou hij volgens HLN kiezen tussen Balanta, Schrijvers en Kossounnou.

Volgens Het Nieuwsblad is er slechts één echte optie als rechtstreekse vervanger, en dat is Eder Balanta. Mocht de Colombiaan niet tijdig fit geraken, verwacht de krant dat Clement zal gaan schuiven met zijn systeem.  Hij zou dan kunnen kiezen voor enkel 2 centrale middenvelder, in een 4-4-2 bijvoorbeeld.

UPDATE 11u15

Het lijkt intussen duidelijk welke optie het zal worden voor Philippe Clement en Club Brugge. Junior Verbeecke van Het Nieuwsblad zag Eder Balanta deze ochtend namelijk gewoon meetrainen bij Blauw-Zwart. Dat maken ook beelden duidelijk uit een Tweet van Club zelf. Indien hij geen last ondervindt, zit hij sowieso in de selectie en zal hij naar alle waarschijnlijkheid de vervanger worden van Vormer in de basiself.

UPDATE 14u
Uitstekend nieuws voor Club, want Balanta is inderdaad fit geraakt en zit in de selectie voor de clash met PSG. En daarbij stopt het niet, want ook Matej Mitrovic maakt zijn rentree. De Kroaat was voor zijn blessure centraal achterin basisspeler, maar allicht zal Clement nu vasthouden aan het duo Mechele-Deli. Ook Jelle Vossen en Amadou Sagna halen nog eens de kern, zij nemen de plaatsen van Mbaye Diagne en Thibault Vlietinck in.


LEES OOK: Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Moet Balanta meteen aan de aftrap komen?

Meest recent

Verrassende boodschap voor Garcia: "Duivels zijn geen doel"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

0
0
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

16
16
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

79
79
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

98
98
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

27
27
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

88
88
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

99
99
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

245
245
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

37
37
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

184
184
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

813
813
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

356
356
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

141
141
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

125
125
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

473
473
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

361
361
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

33
33
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

482
482
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

126
126
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

86
86
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

142
142
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

217
217
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

145
145
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

106
106
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

101
101

Meer sportnieuws